Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1801/9202 anonim ***** válasza:
83%

Kini, neked nem inszem volt, ugye? Mert csak inszemnél nézik ilyen sűrűn. Ha csak clostis stimulálás van, akkor nem kell a sűrű UH.

Meli

2012. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1802/9202 anonim ***** válasza:
83%
Nekem semmi nem volt, teljesen spontán volt. Gyógyszert sem szedtem.Az inszem tájékoztatóba írták,hogy 11. nap nézik, majd ennek függvényében 1 v 2 nap múlva megint. Ahány ház, annyi szokás ezek szerint :)
2012. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1803/9202 anonim ***** válasza:
83%

Kini,ma kellett volna megjönnie :) eddig akárhányszor akartam tesztelni másnap megjött :(

Pixi

2012. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1804/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok!!!!!!!!!!!!!

Pixike, nehogy tesztelj! Nem jött meg, nincs barna se, ez tök jó! MAradj az eredeti tervnél szerintem!!!!!!!!! Engedd azt a szépséges kis babucidat, hog jó sok hormont termeljen neked, hogy szép erős legyen a teszted! Ott van a babád, ez tuti!:)

Szilvi, olyan gyönyörű!!!!!!!!!!!!!! A pocakról is kérünk lassan, kit érdekel hogy nam nagyon látszik még? Majd én is teszek fel nektek vicces pocakfotókat magamról:)))))))

Sőt! Mindenki fotózza le a pocóját, hogy most épp mekkora! Aztán lesz mihez viszonyítani:) Tök jó szerinetm!:D

Kini, olyan szupi hogy ott van a babád a tökéletes helyen, a pocakodban! Hidd el, normális hogy aggódsz, de biztosan tudom hogy jó helyen van!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem is lehet máshol! Lányok, annyi szerencsétlenség volt már it, innentől csak jó dolgok jöhetnek, és mindenki babás lesz 2012-ben! Egy hónapban 2 kismamánk is lehet, ezennek engedélyezem:) Szépen sorban pocakosodunk, és mindenkivel minden rendben lesz! MAjd meglátjátok:)))))))))))))

Klau, lehet még remény!!!!!! Az utolsókból lesznek az elsők, tudod!:)

L! Írsz majd egy hosszabb nevet nekünk? Ez kicsit személytelen...... úgy izgulok érted is!!!!!!!!!!!! De jó, Pixikével majdnem együtt vagytok!!!!!!!!!:)

MEli! Nekem is azt mondta a dokim, ha 22mm-esen nem reped meg, akkor már többnyire kár adni a repesztőt, mert már elöregedik a tüsző. Sőt, nem is biztos hogy minden tüszőben van pete........

Én amikor Merionalt szúrtam (nekem a jófej férjem szúrta, vállba........), akkor én 4* voltam Uh-n......... Asszem először a 10. napon. És nem volt még inszemem! Azt mondta a dokim, ezt nagyon fontos jól csinálni, mert csak akkor sikerül jó tüszőket érlelni! Legyél nagyon kemény!!!!!!!!!!!!!

Én nem bánom hogy van pár hónap szünet most. Biztosan jót tesz. HA jót nem is, rosszat semmiképp:)

Tegnap voltam én is talpreflexológián:) jó volt! És zeppelésre is járok mától 2 hétig minden nap. Hátha.... (természetgyógyász kütyüje)

Szombaton repedtem. Akkor vasárnap az első dpo, ügye? M vagyok a 3. dpo-n:) Puszika! Pixi, neked küldöm most az összes gólyát!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tuti ott a babád!:)

Meli, érleld a szépségeket! Kriszti, neked egy dolgot írok most: önmegtartóztatás.......... Próbáljátok ki, biztosan segít a fiúkon. Tényleg! HA esetleg ez a ciklus is rosszul alakul, nem kéne megnézetni a párodat is?

A férjem végre elkezdhette szedni az antibiotikumot! Juppy!!!! Irszi

2012. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1805/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok lánykák:)

Most lassan már azt se tudom,hogy kivel mi van,de azért próbálom követni:)

Amiota babás vagyok,millió dolgom van,anyukámmal rohangálok orvoshoz,holnap Pestre kell vinnem mert lézerezik a szemét,muszáj mennem vele.

De azért képben vagyok ám:)

reggel már simán kimutizza a teszt Pixike!Addigra már a 16.napon leszel!

De nem biztatlak,te érzed:)

Csajok megy a drukk ebben a hónapban is mindenkinek:)

Irszikém:)

Csinálok pocak fotót,de nekem alapból is van ám pocakom a 2 gyerek után,mert ugye nem vagyok egy girhes alkat:))

4 kilót hiztam eddig,mondtam is a férjemnek hogy soha többet nem eszek:D

Csinálok képet és felteszem,kicsit nőtt már,pont ma vettem kismama gatyót,mert már nem jók a nadrágjaim:)

Mondjuk nekem 3.baba,tehát nekem joval hamarabb is nő a pocim:)

Kinim!

Én hamar mentem dokihoz,pont azért amiért te is be vagy sózva:))

Igy elmentem és mondtam a dokinak,hogy tudom,hogy korai még,kb 5 hetes lehettem.De mondtam neki,hogy csak azt nézze meg hogy jó helyen van e:)

Ugyhogy ha nagyon ideges vagy és ezzel megnyugszol,menj el,de csak vastag nyálkahártyát és petezsák szerű képződményt fog látni:)

Ne ijedj meg,pár nap és lesz benne baba is és szivhang is,de türelem:))

Én azt mondom,ha ezzel megnyugszol,nyugodtan menj el:))

Jó helyen van a picikéd hidd el:)

Nekem azt mondta a dokim,hogy a méhen kivüli terhességet nem mutatja ilyen hamar a teszt,mert a petevezetőben nem nő annyira a hcg szint hogy hamar kimutassa a babát:)

Szóval nyugi,jo helyen van és épp növekszik:))

Szilvi

2012. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1806/9202 anonim ***** válasza:
83%

Irszi,lehet igazad van meg várom még a csütörtököt :)))) Ma már néha azt beszéltem be magamnak hogy görcsölök biztos meg fog jönni :(( de ahogy figyeltem magam azok a görcsök nem is voltak annyira erősek :D vicces :D nagyon piciket és nagyon enyhén görcsölök,de inkább a két petefészkemnél olyan mintha kétfelé húzznák,elég furcsa.A közérzetem is fura.Csajszik írjatok valamit magatokról,akik még ma nem írtak hogy miujság van veletek :)

Irszi,igen jól számoltad ma vagy a 3. dpo-n! szupi!!!!

Pixi

2012. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1807/9202 anonim ***** válasza:
83%

Szilvi: én is gondoltam erre, ezért is csináltam 2 naponta egy tesztet...


Íme az első:

[link]


És a mai:

[link]


Ma töltöttem be az 5 hetet. Még nem tudom,hogy elmegyek-e orvoshoz vagy kihúzok még egy hetet. Ti mit csinálnátok?

K.

2012. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1808/9202 anonim ***** válasza:
83%

húú Kini ez baromi erős 2. csík :)))) jó hamar beágyazódott a babád :)))) remélem én is majdnem ilyen 2. csíkos tesztet fogok nektek mutatni :)

Pixi

2012. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1809/9202 anonim ***** válasza:
85%

Kini!

Ez egy tökéletes teszt:))

Nekem nem volt ilyen erős sosem,bár én nem teszteltem 2 naponta:)

_Ha megnyugtat menj el dokihoz és akkor látod a picikédet,hogy jo helyen van:)

Lányok!

Itt a pocakfotó,nem nevetni:))

Kicsit béna kép,de nem sikerült jobban:)

[link]

Szilvi

2012. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1810/9202 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon aranyos Szilvi :)))

Pixi

2012. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!