Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1791/9202 A kérdező kommentje:
sziasztok!!!Jaj Szilviii gyonyoru kepet hozta nekunk a legszebb a foldkereksegen!!jaj Istenem milyen jo lehetett latni a kis Picurt!!!Ugy orulok Nektek!!!Koszonjuk a kepet!!es igen olyan gyorsan szaad az ido lassan mar izgulhatunk a szulesen :-D Szilvi Apa is volt veled??Ha igen akkr gondolom ugy elolvadt h.ugy kellett osszekaparni :-D most mar majd nem soka meg is mozdul!Legkozelebb meg majd megmutatja h.kukis vagy puncis :-) Kini neked hogy van a Baba?Jaj olyan nagy remenyt adtal nekem Draga!!!Imadom h.neked is sikerult!!!Kis Babasaim!!!Oyan jo ezt kimondani!Pixikem nagyon drukkolok!!Kesik a mensid!!!Ez nagyon jo jel!!!Meg a tobbi is amit leirtal!!!Mekkora lenne ha sikerulneeee?!?!!aaaaaa kiugranek a 8.-rol oromomben :-DMinden energiat neked kuldok most Pixi hajraaaaa!!!legyel babas legyel babas legyel babas!!:-) Tobbiek hogy vagytok??En beszedtem a clostit most 5 nap no szex :-\ de aztan bepotoljuk :-) Puszikak!!!
2012. okt. 2. 08:50
 1792/9202 anonim ***** válasza:
100%

Krisztike, én is szedem esténként a clostit és lövöm tűvel a pocómat reggel, merionallal indítom a napomat.

Holnap reggel megyek UH-ra, akkor leszek a 7.napomon. Kíváncsi leszek, mennyi tüszőm érik most. Eldöntöttem tegnap, hogy amint eléri UH-on látva a 18mm-t a tüszőm, követelni fogom a repesztő szurit.

Nem teheti meg most ebben a hónapban, hogy nem ad repesztőt. Most én diktálok és kész.


Meli

2012. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1793/9202 anonim ***** válasza:

köszi Meli a görbédet :) és igen harcold ki magadnak a tüszőrepit!mindent bele nagyon izgulok miattad!Kriszti, olyan aranyos vagy :) köszi a drukkot :)))) Mikor teszteljek szerintettek?én péntekig akartam várni de már annyira izgulok :))) egy db. 25-ös tesztem van

Pixi

2012. okt. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1794/9202 anonim ***** válasza:

ja és még valami :) egy patanásom sincs,pedig ilyenkor már van pár

Pixi

2012. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1795/9202 A kérdező kommentje:
Igy van Meli ne hagyd magadat veletkenul sem!!!Nagyon drukkolok!!Jo closti most majd babakat hoz nekunk :-) Pixikem olyan nagyon drukkolok h.tiszta gorcsbe vagyok miattad!!nagyon szoritok!!!!Sztem holnap reggel nezzuk meg azt a babat!mit veszithetsz??sztem reggel nyugodtan csinald meg max halvany lesz de mutatnia kell mar vmit!!!Meg az olyan izgis lesz ha holnap tesztelsz!!!Remelem vhogy kibirod ezt a napot :-) Reggel csinald meg :-) es akkor megnyugszunk h.sikerult :-)Puszikak!!!!
2012. okt. 2. 10:11
 1796/9202 anonim ***** válasza:
83%

sziasztok!

Nah lesznek itt kismamák boven!!

szoritok Pixi...

én jól vok...6 ik dpon vok..ma szamoltam meg.Én most nem idegekedek h.megfog e jönni,mert tudom h.igen!

Szoval mindenkinek megy a drukk

2012. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1797/9202 anonim ***** válasza:

Kalu, szerintem nagyot néznél, ha pont most jönne össze :)

2-3 napot kibírnak ám odabent a kiskatonák :)

Meli

2012. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1798/9202 anonim ***** válasza:

Klau,ne írd le ezt a hónapot!Visszont az jó hogy nem figyeled magad,ne is tegyél másképpen én is így "éltem túl" :))) kivéve ezzeket a napokat :/ nagyon félek tesztelni :((( ha megint nega lesz mint múlthónapban teljesen összetörnék :(( ha holnap nem esik le a hő megcsinálom a tesztet :)

Pixi

2012. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1799/9202 A kérdező kommentje:
Jaj de jo jaj de jo Pixi csinald meg reggel!!Olyan izgis!!!:-)
2012. okt. 2. 11:35
 1800/9202 anonim ***** válasza:
86%

Meli: majd írd ám meg, mi volt az Uh-n. Olyan durva, nálunk a 11-dik nap nézik először a tüszőt/tüszőket.

Pixi: mikor van a nemvárt ideje? Szerintem várd meg, ha fájna az esetleges negatív teszt! Féltem a lelketeket!

Kriszti: köszi, megvagyok. Sokat szúrkálgat a pocim, de elviselhető. A hasmenés még megvan, cicim feszül. Nagyon várom az első uh-t. Szilvi, Neked mikor volt az első uh-d?

K.

2012. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!