Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1751/9202 anonim ***** válasza:

jó reggelt lányok :)) van egy hírem számotokra :) bár nagyon nem szeretném elkiabálni :) ezt a hónapot teljes nyugalommal töltöttem és nem szeretnék most se izgulni magam miatt :) 3 nappal ezelőtt 37.2 volt a hőm majd leesett 37.05-re tegnap pedig,12. dpo-n 36.85-re és most jönn az amire nem számítottam :D 37.15, 13. dpo-n :) lehet csak beteg leszek és ezt próbálom magamnak mondani nem akarok csalódni :"(( Szilvi,neked is volt ilyen hőleesésed,szerinted?Mit gondolsz?Belinkelnéd az akkori görbédet? :))

Pixi

2012. szept. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1752/9202 anonim ***** válasza:

[link]

Pixi

2012. szept. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1753/9202 anonim ***** válasza:

[link]

remélem meg tudod nyitni....

De az enyém nem olyan,nézd meg azért:)Drukk:)

Sz.

2012. szept. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1754/9202 anonim ***** válasza:

Pixike, ebben a hónapban emlékezz, nekem is leesett a hőm a beágyazódásnál, pont akkor, mint Szilvusnak. És ezelőtt soha nem volt ilyen leesés, és tessék babás is voltam, csak elveszítettem :'(

Nagyon ott az esély a babára!!!!!!!!!

Meli

2012. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1755/9202 anonim ***** válasza:

Jézus, lányok! Két nap alatt hogyan történhetett ennyi minden??????????????????????????????

K I N I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD JAjj de nagyon boldog vagyok!!!!!!!!!! Annyira gratulálok neked te drága!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De jó, de jó, de jó!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))))))))) Istenem, de gyönyörű a teszted!!!!!!!!!!!!!!!!!!Millió puszi és simi a Picikédnek, bearanyoztátok a napom, a hónapom, az év további részét!!!!!!:) Olyan booldog vagyok! Könnyek szöktek a szemembe!!!!! Annó én is csak azt mondogattam, hogy úristen, úriszten...........:)

Gyönyörű pillanat:) Az ember fel sem tudja fogni:) Egy élet van benned, a csöpp kis gyermeked élete:)

Szilvi, úgy izgulok, nagyon várom már hogy megmutassa magát a Csodagyerkőcünk:) Szerintem élvezd hogy épp hagy neked pár napot tünetek nélkül, hogy feltöltődj:) Aztán hamarosan már úgy fog rúgkapálni odabenn, hogy csak na!:)

Meli, Drága Meli........... Annyira sajnálom!!!!!!!! El sem tudom képzelni, milyen szörnyű lehetett! Szegénykém....... Darabokban lehet a lelked....

Amikor folyamatában olvastam hogy mik történtek, itt, a te leveleden sírtam el magam először. Nem mondj olyat, hogy nem lehet kisbabád! Van két gyönyörű gyereked, így te igenis ki tudsz hordani egy életet! Te (velem ellentétben) már bizonyítottál. Ezek szörnyű dolgok, de igenis annak kell örülni, hogy összejöhet nektek is a Szerelmeddel!!!!! Bennem is ez tartja a lelket, hogy mi is képesek vagyunk öszehozni egy gyereket. NAgyon sok erőt ad. Szörnyű hogy így alakult, nálad már nem is először. De akkor is, ott volt, a méhedben, a Ti babátok! Igenis öszejön!!!!!! Olyan nagyon pozitív vagy Meli, össze fog jönni! Várnod kell most 3 hónapot? Vagy így hogy sajnos a természet tette a dolgát és nem kellett (szerencsére) műszeres befejezés, így nem kell?

Bár ennél az orvosnál sikerült, engem most az én dokim -ha csk addig nem lesznek nála is adottak a feltételek- a győri Kaálaiba irányított. Bár hozzánk talán közelebb van Győr mint Bp egy kicsivel. Nem is tudom. Mindenesetre ha a végén (tubális) inszem lesz, akkor úgy néz ki hogy ott.

Megrepedtem, nem fáj már a hasam:) Ennek nagyon örülök:)))))))

Pixike............. jajj, te kis huncut! Furi ez a pecsételgetés nálad is:)))))))))))))) Nem szólok semmit, várjunk még pár napot!!!!!!!! Ne izgulj:) Mindenesetre nagyon biztató! Jó is lesz belehúzni, mindjárt évvége:)

Meli, mi lehet hogy mjd zárjuk a sort, valakiknek utolsóknak is lennie kell, utolsók nélkül nincsenek elsők. Az andrológus még mindíg nem válaszolt.......... Irszi

2012. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1756/9202 anonim ***** válasza:

Nehogy azt higgyétek hogy valakit kihagyok:) Csak elküldtem, nehogy elszálljon!:)

Klau, sokszor az eszembe jutottál, mert annyira nagyon fájt az együttlét még a tüszőrepi előtt, hogy az én fejemben is megfordult életemben először hogy lehet hogy abba kénae hagyni......... De nem hagytuk:) A férjem mit sem sejt az egészről........ Ma reggel még egymásnak estünk, ez volt az utolsó esélytelen esély ebben a ciklusban:)

Kriszta...... hányadik nap??????? Úgy izgulok érted is!!!!!!!!!!!! Remélem sikerül! Holnap megyen a természetgyógyászomhoz én is:)

L.! Írtad hogy az ötödik válaszoló voltál. Nincs kedved csatlakozni hozzánk?

Puszi lánykák! Kini, imádunk! Te vagy a fény az éjszakában!

Meli Drága........ nem is tudom hogy mit írjak........ Legyél nagyon erős! Egy igazi hős vagy! De tényleg! Irszi

2012. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1757/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok lányok!

Lassacskán azért babásodtok:)

Sajna nekem ebben a hónapban tutira nem sikerült! Ovukor naon fájt a hasam,sírtam a fajdalomtol! Másnap mikor probalkozni kellett volna Gabi mamája kórházba került ezért a páromnak elkellett mennie Hatvanba a kórházba! 2 napig volt ott! Igy nulla együttlét lett abból a parbol amit szerettem volna! Most kitapasztalom milyen tüneteim vannak mielőtt megkell jönnie! Mert sajna megfog:(

Naon szomorú vagyok,hisz nem igy terveztem! Végre egyszer ovukor pecseteltem,ami azt jelentette h.tutira megrepedtem...erre tessék!Semmit nem értem el avval h.repedtem:'(

2012. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1758/9202 A kérdező kommentje:
Szaisztok!Meli sajnálom :((( De miért titkoltad el?Lehet jobb lett volna ha megbeszéljük.Remélem hamarosan sikerül Neked!Pixike ezek nagyon jó hirek!Drukkolok:)!!! Irszi nekem ez még csak a 5,ciklusnap.de már fájdogál szurkál a hasam elég korán nem tom.Mensim az kb 2 napig tartott 3,nap csak épp bekoszolta a tampont,aztán semmi.Szedem a clostit ma meg holnap kell még aztán növesztem a petéket!:) MIndenkinek puszi!A KISMAMÁKNAK 2-vel több :))
2012. szept. 30. 14:10
 1759/9202 anonim ***** válasza:
83%

Jajj Lányok:)))))))))))) De jó lenne ha nemsoká mi is simizhatnánk a gömbölyödő pocónkat!

Kicsit álmodoztam, és nem is tudom, most egy percig jobb volt:) Aztán persze rossz, hogy nem is igaz -még- az egész.

Szóval akkor Szilvi, Évi és Kini babát vár:)

A sorrendet ne vegyétek figyelembe: Kriszti, Pixi, Klau, Meli és Irszi még nem.

Ha jól gondolom, és Évi már nem nagyon fog jelentkezni, akkor számolhatunk úgy, hogy 2:5 az arány. Így egész jónak tűnik, még nem érzem hogy utolsó vagyok.:)

Tényleg minden hónapban babás lett valaki!!!!!!!!!!!!!!! Ki lesz az októberi kismamánk, csajok?:D

Én a szívem legmélyén nyár végén szeretnék szülni, úgyhogy még tök jó vagyok:) Én leszek a decemberi kismama, stipstop:D

Irszi

2012. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1760/9202 anonim ***** válasza:
87%

Irszi: ez nagyon édes levezetés volt! Tiéd a december :)

Klau Drága: egyetlen egyszer sem voltatok együtt? Mármint ovu előtt sem???

Pixikém: tudod, hogy nagyon drukkolok Neked!


Mindenkinek szívből ajánlom az akupunktúrát!!!

K.

2012. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!