Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1741/9202 anonim ***** válasza:

Drága Kini!


Szívből gratulálok!!! Éreztem és tudtam, hogy pozitívat teszteltél, mert nagyon lapítottál. Természetesen megértem, hisz ilyenkor az ember nem szereti elkiabálni.


Lányok, ugye mondtam, hogy babás lesz(nek) valaki(k)!!!!!!!!


A többes szám nekem szólt lányok.


Én is lapítottam, de hétfőn volt egy halvány pozitív tesztem. Nem képzeltem oda, ott volt, a dokim is látta.


Csak utána indult a barnázás.


Ja Kini, nekem is végig hasmenésem volt!!!! Az a babától van ám :)


Szóval barnázás és végül vérzés.


Tegnap délután sajnos a János kórházban kötöttem ki, iszonyatos vérzés közepette elvetéltem :(

Muszáj volt bemenni, mert nem állt el, nagyon-nagyon véreztem és már rázott a hideg és szédültem.


Ott bent megállapították, hogy baba volt, de elhalt és most addig nem engedtek ki, míg az egész nyálkahártyám nem vált le. 26mm-es volt, ami biztosan babát jelentett :(


Kini, legalább Neked sikerült, ez kárpótol engem is.


Majd talán legközelebb Velem marad az enyém is...


vigyázz nagyon magadra!!!! Olyan erős a teszted, hogy erősebb már nem is lehet :)


NAGYON-NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT ÉS BOLDOG BABAVÁRÁST KINI!!!!!


Csajok! Észrevettétek? Itt minden hónapban babás lesz valaki!!!!!!!!!! Mindenki sorra kerül, az ezer % !!!!!


Meli

2012. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1742/9202 anonim ***** válasza:

Meli,hát neked is sikerűlt? :) annyira sajnálom hogy nem maradt veled :'( láttod csak sikerűlt amint átfújtak :) a következő hónapban is sikerűlni fog és akkor veled is marad meglátod :)

Pixi

2012. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1743/9202 anonim ***** válasza:

Nekem sosem lesz babám már :'(

Meli

2012. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1744/9202 anonim ***** válasza:
7 év alatt most már 7 és fél akárhányszor véletlenül összejött végre, mindig kipottyant :'(
2012. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1745/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


5-ös vagyok!

Gratulálok a kismamáknak! Jó egészséget!

Én 3-ra nem várom, a hőm fent van, ovum is volt. Drukkoljatok!

Én drukkolok mindenkinek!


L.

2012. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1746/9202 anonim ***** válasza:
100%

7 év alatt Meli? Édesanyám a 8-dik évben szülte meg a Bátyámat, előtte minden testvérem meghalt!!!

KITARTÁS drága!!!

Még én sem kiabálhatom el magam... illetve nem kürtölhetem világgá, pedig annyira szeretnééém... bennem is van aggódás!

Tudom,hogy mocsok egy érzés: tudod mit próbálj meg?

Én mindig azért imádkoztam, hogy csak akkor tudjam meg,hogy babám lesz, ha egészséges és velem marad! Bennem ez a kérés tartja a lelket! Imádkoztam,hogy inkább várok 1 évet, de ha nem marad velem, akkor ne is tudjak róla! Ezért nem teszteltem előbb, mint a 29. nap!

2012. szept. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1747/9202 anonim ***** válasza:

Jó, megpróbálom. Te meg ne aggódj, mert tényleg csodaszép teszted van!!!!!

Nekem soha nem volt ilyen erős pozitív tesztem, pedig két gyerkőcöm van.


Olyan jó, hogy minden hónapban van babásodás, nem?????


Tényleg légy nyugodt, nem szabad, hogy azzal teljen a terhesség, hogy végig csupa aggodalom vagy.

Szeretgesd, simogasd a pocidat, beszélj a babádhoz. Minden gondolatodat hall, érez Téged. Hihetetlen kapocs van ám köztetek!!!!


Most még nem érzed, de majd mikor megmozdul, na akkor fog igazán tudatosulni benned, hogy anya vagy :)

Meli

2012. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1748/9202 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm Meli, nagyon édes vagy! Megsimogattad a lelkemet!

Tudod, én 33 múltam, és most hogy tudom a babát, csak kapkodom a fejem. Hajnalban nagyon rossz, de délre már nyugodt vagyok! Furcsa, mert az esküvőm előtt ugyanez volt és a nagy nap előtt el is múlt...

Hihetetlen,hogy odabent van valaki :) Még csak egy fél szőlőmagnyi, de már most többen imádjuk. Főleg az Édesanyám, aki 10 éve várja az unokáját...

2012. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1749/9202 anonim ***** válasza:

Libabőrös lettem, ahogy olvastam a szavaidat. el tudom ám képzelni, mennyire de mennyire örülsz!!!!


Képzeld el, mikor a fiammal lettem terhes, akkor február volt, és márciusban lettem volna 20 éves.

Ültem a WC-n, teszt előttem a földön, és lestem, hogy most mi lesz.

És ahogy haladt az a rózsaszín elszineződés a tesztablakon, már láttam a T betű alatt egy vonalat. És mikor eltelt pár másodperc, akkor tisztán ott volt a két vonal.

A szívem a torkomban dobogott, remegett kezem és lábam, és akkor döbbentem rá, hogy Úr Isten, már egy élet van bennem, akiért felelős vagyok attól a pillanattól kezdve. És vigyorogtam és csak ismételtem, Úr Isten, terhes vagyok!!!!

És óriási boldogság volt bennem. De egy pillanatig sem kételkedtem magamban, tudtam, jó helyre jön a picike. Szerencsés voltam, hiszen első hónapban összejött.


El is hiszem, hogy már most imádjátok, és anyud nagyon-nagyon boldogan várja a kis unokáját. Tényleg már most nagyon sokat szeretik :) És ezt érzi ám :)


Jaj Kini, légy nagyon boldog!!!!!! EGY ÉLETRE SZÓLÓ CSODÁT KAPTÁL ODAFÖNTRŐL :)


Meli

2012. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1750/9202 anonim ***** válasza:
86%

Kini naon gratulálok!!! Úgy örülök h.neked sikerült!!:)

Ohh elhiszem milyen boldog vagy!!

Meli sajnalom! De látod lesz babod...a következő tuti megmarad!!

Istenem szoritok mindenkinek!!:)

2012. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!