Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1731/9202 anonim ***** válasza:
84%

Íme a ma reggeli csak Nektek:


[link]


Kriszti: nehezen tudom leírni,hogy mit érzek! Egy kifejezés van: sokkot kaptam! Remegek, mint a kocsonya és tele vagyok aggódással! Nem tudtam menni dolgozni, mert annyira ment/megy a hasam!

A férjemnek még aznap elmondtam! Először azt hitte kamuzok:) Korábban mindig mondtam neki, hogy hány nap van a nem vártig, most ez az esélytelenek nyugalma miatt elmaradt! Nagyon boldog Ő is! Nagyon titkolja, de látom rajta, hogy fél is kicsit...

Amikor kijött a csík, akkor azt mondogattam pár percig, "Úr Isten" és mosolyogtam.

Álomkóros vagyok! De hajnalban a gyomorideg ébreszt.

Már kajaundorom van és étvágytalan vagyok! Érzem a torkomban az émelygést... nem is értem hogy lehet ez az 5. hétben???

Kaptam Utrogestan hüvelytablettát az alacsony hormonszintem miatt. Bár azt mondta az orvos nem kell, de ha megnyugszom, akkor felírja :)

Feszül a cicim és 1 hete mindjárt megjön érzésem van. Emlékeztek? Írtam,hogy furán feszül hétvége óta a hasam... 1 héttel PÉ után elkezdtem pecsételni és a pecsételés is elmúlt kb. a 11 DPO-n. (nem tudom hányadik, mert ebben a hónapban nem számoltam) talán ez a beágyazódás lehetett :)

K.

2012. szept. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1732/9202 anonim ***** válasza:

Ez egy tökéletes teszt Kini!Majd leugrik a csik:))

Én kb 4 hetes és pár napos voltam,mikor teszteltem,akkor még nem,de kb az 5.-héttől már elöjött a hányinger,émelygés és társai,megkinoztak rendesen a 12-13.hétig.

A mindjárt megjönm érzés nis hol nagyon erős volt hol gyengébb,de az is kitartott sokáig...

Volt hogy futkostam a wc-re,hogy nem ám megjött:)

Én elmentem a dokihoz 5 hetesen kb,de csak azért hogy megnyugodjak,hogy jó helyen van e:))Utána ahogy kijöttem,már azon paráztam,lesz e szivhang:))

Aztá azon,mozog e,utána a tarkóredő mérés miatt:)Most megint hogy minden rendben van e,ugyanis mostanra,abszolut semmi tünetem nincs a cicifájáson kivül:)Tegnap a szomszédcsaj kérdezte meg,hogy érzem magam:))Mondtam neki,hogy nagyon jol,lehet nem is vagyok terhes?:)))Mert nem érzem magam babásnak:)

Már nem alszom délután és semmi bajom nincs,hál istennek:))

Ha megnyugtat,menj el dokihoz,hogy minden oké-e,de szivhangot még nem fog látni,én sem birtam volna várni:)Szedd a folsavat,mert a babának az az a dolog ami muszáj a 12.hétig.A vitamintól lehet hányingered lesz ha reggel veszed be,igy én mindig lefekvés előtt vettem be.Ha görcsölsz,nyugodtan szedheted a magne b6-ot,én a mai napig szedem ha ugy van,mertt még néha elöjön hogy fájdogál a pocim.

De a folsav nagyon kell!Utána már elhagyható:))ÉS igyál sokat!!!!!

Szilvi

Jaaa! Hányingerre igyál gyömbért:))És reggel egyél kicsit,mindig keveset,hogy a cukrod ne essen le és a savtól ne legyen émelygésed meg hányingered.Nekem a gyömbéres üditő beváűlt,sokaknak a gyömbéres tea,vettem gyömbért,de nem teáztam,mert nem kivántam azt:)De inni sokat igyál,mert nekem most az a gond,hogy volt nitrit a pisimben,keveset iszok,mondta a doki,hogy változtassak mert ez igy nem jó.

2012. szept. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1733/9202 anonim ***** válasza:
84%

Szilvi: köszönöm szépen a sok tanácsot!

Femibiont 800-at szedek egy ideje. Ugyan csak minden másnap szedtem eddig, de a héten már minden nap :)

Remélem a kétnaponkénti szedés miatt azért büszke lenne rám Czeizel professzor :)

Nagyon keveset tudok inni sajnos! Undorom van tőle... a szagok sem a régiek. Tényleg, mézet szabad enni???

Az orvosom 8-10 közöttre rendelt vissza, de én be szeretnék kéretőzni 4-5-én. Nekem is megnyugvás lenne, ha tudom,hogy a fullos albérletben van, nem máshol :)

K.

2012. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1734/9202 anonim ***** válasza:

Mézet eszek az elejétől,hársmézet vett a férjem,mert jó immunerősitő.Mindennap eszek 3-4 kiskanállal pont azéárt hogy segitsen:))Meg voltam 2-3 hete fázva nagyon,légcső gyulladás meg mindne és sokat segitett a méz:)Nyugodtan egyed,de nyersen kiskanállal,ha teába teszed akkor csak langyos teába,mert a meleg tea kiöli belőle a vitaminokat!Inni muszáj Kini!!!Én is igy voltam vele,sőt most is igy vagyok,de igyál teát vagy gyümilevet én pl azt kivántam az elején:)Literes dobozból vedeltem,de muszáj,mert kihatással van a babára,a pisire és a vérnyomásodra is!!!

Én váltottam teára,mert azt jobban tudom inni,de nekem sem megy,muszájból gyüröm csak le:)D 2 hét után elértem,hogy jó lett tegnap a vizeletem:))

A vérnyomásom 90/61 volt tegnap:))Tehát még mindig nem elég az innivaló.Én a gravidát szedtem,most az elevitet szedem,de mivel elmultam 12 hetes már,igy van mikor mindennap,de van mikor minden másnap szedem csak.de az mellé is szedtem külön a vasat,mert nem elég ami benne van!Sima gyogyszertári folsavat szedtem,naponta egyet kiegészitésnak,segiti a baba gyors növekedését és az idegrendszeri fejlődését,velőcső elzáródást stb...Nekem azt mondta a dokim,ha nem szedek vitamint csak a folsavat már az is tökéletes lenne,mert a babának csak arra van szüksége az első időben,de azért szedtem a vitaminokat meg persze a mézet:))

Ha megnyugszol tőle,akkor nézesd meg a dokival:))De jó helyen van,ne izgulj:)))

Szilvi

2012. szept. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1735/9202 anonim ***** válasza:

Kini,úgy ÖRÜLÖK NEKTEK!!!!!!!!GRATULA!!!!!! ÉS MILLIÓ PUSZÍÍÍ!!!!!!!!Irszi,szerintem ezzel az új inszemmel neked is fog sikerűlni :))) talán te leszel a következő?:))) látjátok csajok?itt mindenki babás lesz előbb vagy utóbb :)))) Kini,mióta is próbálkoztatok?És az a pecsételés hány napig tartott?Barna maszatolás volt?Csak azért kérdezem mert nekem is ez van pár napja,bár nem szeretném "tünetnek" mondani :) csak mert a hőm leesett,36.85-re,holnap vagy holnapután meg is jönn mert 36.5-nél általába vérzek :( de vígasztal a Te pozí teszted!!!!! :)))))

Pixi

2012. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1736/9202 A kérdező kommentje:
Jaj olyan jo olvasni Benneteket Kini Szilvi :-) Olyan nagyon orulok h.hala a jo Istenkenek mar errol beszelhettek!!Ez olyan csodalatos!!!!:-)Akkor Apa is orul:-) En is mondtam a Viktornak h. sikkerult neked :-)Orult ő is gratulal!!!itt ul mellettem mert megyunk haza Anyaekhoz videkre :-) Nagyo vigyazz magadra Kini!Puszikak!!!<3<3<3<3<3<3
2012. szept. 29. 09:22
 1737/9202 A kérdező kommentje:
Szia Pixiii!!Na mit szolsz??:-)ugye milyen jo??nem sokara nekunk is sikerul!!!remelem neked is beagyazodas miatt van a pecseteles!!De vigyazz!!!!Tudod!!!Nem eljuk bele magunkat!!!!!De nagyon szoritok!!Hanyadik dpon vagy???
2012. szept. 29. 09:26
 1738/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixikém: tudod, 2.5 hónap alatt nagyon sokszor leírtam,hogy alacsony az ösztrogén szintem és pecsételek már a vérzés előtt 3 nappal.

Ezért is próbáltam ki az akupunktúrárát. Először megbeszélésre a 14. napon mentem. Akkor kérdezte, hogy van-e már nyákom, érzem-e, hogy tüszőrepedés jön. Ovu teszteltem, ezért tudtam,hogy aznap még tutira nem. Másnap reggel mentem vissza, megbökött és aznap éreztem nagyon durván a petefészkem. Ez volt 2 hete szerdán. Aznap este még pozitív volt a teszt így valószínű csütörtök hajnalban volt a repedés. Szerda után még hétfőn mentem vissza egy bökésre. Aztán a múlt csütörtökön kezdtem el pecsételni, de nem az a nagyon sötét, inkább csak közepes barna volt. Vasárnapig tartott. Vagyis 4 napig!!! Aztán amikor mentem az inszemet megbeszélni, akkor már nem volt semmi!!! Ez volt a gyanús nekem. Illetve már hétvégén elkezdtem érezni a pocimat, nagyon durván :)

Mindenkinek ajánlom az akupunktúrát!!! Nem mondom,hogy mindenkinek így elsőre fog menni (hiszen lehet,hogy nálam tényleg csak a szintet kellett emelni) de nagyon sok "babát csinált" már ez pasi :)

K.

2012. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1739/9202 anonim ***** válasza:
100%

Ja és tavaly májusban kezdtük a nem védekezést, de a nyár kimaradt, illetve 1-1 hónap a műtét miatt. Így azt mondom, majdnem 1 éve várjuk a babánkat.

K.

2012. szept. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1740/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kriszti,ovukor is pecsételtem de akkor nem annyira,majd valamelyik nap mikor írtam nektek hogy éjszaka egy nagy nyílalásra ébredtem fel és reggel törléskor is a wc papíron is volt barna maszat,ami sose volt :/ azóta barnázgatok hol keveset hol többet,ma vagyok a 12. dpo-n. De persze nem veszem tünetnek még most is nyugodt vagyok :) ha mégis megjönne ihatom a málnalevél teát :D ha meg mégsem jönn meg és baba van (bár nem hiszem) akkor elteszem a 37. hétre :D szóval csak jól járok :)

Pixi

2012. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!