Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1701/9202 anonim ***** válasza:
87%

haliho

Én jol vok...péntektől palástfű teát iszok,jobb előre sztem.Elvileg vasarnap ovum van!

Ma vmi fehér folt volt a bugyimon...ilyen mensi előtt szokott lenni.Nah de nem tudom mi volt az!

Szurkálásom van...érzem h.nőnek a tüszők:)

alig varom h.fájjon a hasim mert tudom h.akkor este.vagy másnap repedek:)

Most is reménykedek...de nem izgulok rá!!!

De remélem végre sikerül:) naon jó lenne!

Én naon kislányt szeretnék...a név ami tetszik a Vanessa,és a Gréta!!

Ha fiú sikerülne akkor Levente lenne:)

terv az van.sok.már csak babo kéne:)

Meli.sajnalom!! Kivi vok ki h.alakul....szorítok!!!!!

2012. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1702/9202 anonim ***** válasza:

Klau!

Palást teát nem szabad inni,csak kimondottan ha már meg volt az ovud!!!Ne idd előtte!!!Mert bekever!

Sz.

2012. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1703/9202 anonim ***** válasza:
10%
igen? ahh jó h.mondod:) köszi..akkor nem iszok előre:) köszi h.szoltál:)
2012. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1704/9202 anonim ***** válasza:
100%

A mensi első szakaszában cickatea,serkenti a peteérést,aztán ahogy tudod hogy tuti meg volt az ovud,csak akkor szabad a palást teát,segiti a beágyazódást és a nyálkahártyát vastagitja,de előbb ne kezd el a palást teát:))

Nekem nem vált be,de sosem lehet tudni,én jobban bizok a barátcserjében:)

Sz.

2012. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1705/9202 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Minden ok volt a dokinál, bennem csoda, de nincs baci, 6 hét múlva már mehetünk Pestre kontrollra akár, megvan a gyógyszer is amit szednie kell a férjemnek:) Az inszemre is van egy másik megoldás, a tubális inszem, Meli, Kini, nézzetek utánna, de majd ha lesz időm, leírom rendesen. A lényeg, hogy 5M/ml-től ok a dolog, és a petevezetékbe teszik a cuccot! Győrben csinálják, az tuti, mert ha mennem kell, akkor nekem majd oda kell. Puszi!:) Irszi
2012. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1706/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Jaj de jo Irsz latod vegre meg van a gyogyszer!!Akkor szedheti a Parod!Az jo h. Benned nincs baci akkor legalabb neked nem kell emiatt megegy bogyo.Akkor 6 hetig kell szednie a Parodnak es kesz!?Utana el is mulik a baci?Es akkor most ha Ő mar jol van akkor tuti inszem lesz 6 het mulva?Vagy hogy lesz? Nekem ma van a cikl. 2. napja...keszulodok en is a dokihoz.... puszi Mindenkinek!!
2012. szept. 27. 06:53
 1707/9202 anonim ***** válasza:
83%
szerintetek csajok.harabb lesz ovum!?? tegnaptól rendesen fáj a bal oldali pém.este még a szeretkezes is fájt!!! A hőm 36,5 volt reggel,nem magas....de a hasam naon fáj
2012. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1708/9202 anonim ***** válasza:
83%
elirtam....hamarabb:)
2012. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1709/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!na voltam dokinak.Felirta megint a clostit!!Ez mar az 5.honap de azt mondta ez az utolso most mar tenyleg.Vervetelem tok jo lett a prolaktin normalis ezert nem kell szednem a bromot tovabb.:-) Hat en mondtam neki h. mostanaban csak hiztam es nem lehet h. baj van a pajzsmirigyemmel??Azt mondta jo h.mondom h.hizast tapasztaltam es beutalt vervetelre holnap reggelre.TSH -t fognak nezni.Azt mondta ha gazos akkor endokrinologushoz kell mennem majd.Az mar nem az ő szakterulete.Ugyh.meg ez is lehet gond.A Bromot hiaba szedtem mert nem volt magas a prolaktinom ugyh.olyan jo h.azt mar nem kell szedni.Most csak a metformint meg ugy ebben az 5 napban a clostit.Reggel be is vettem az elsot.Hat ez volt.holnap megyek vervetelre.Nagyon faj a hasam ugy gorcsol ejszaka is csak kinlodtam nem aludtam sokat.Ja!Rakerdeztem a Utrogestan-ra is h.nem kellene -e szednem de azt mondta h.azt csak akkor ha mar terhes vagyok.Nem is ertem.De ő a doki nem en :-D Ugyh.lesz ahogy volt...nem tom sikeres lesz ez a honap de hat eddig se sikerult...nem tom!Remelem!Csak pozitivan!:-) Sikerulni fog!:-) Szep delutant nektek Csajok!!Puszikak!!
2012. szept. 27. 17:30
 1710/9202 anonim ***** válasza:
100%

NA látod Kriszti!!!!!!!!!! NAgyon örülök hogy kaptál CSODÁLATOS, BABAHOZÓ CLOSTYT:)

Ami a dokinál volt: most már abszolult hivatalos neve is van A dolognak: biokémiai terhességem volt, ami annyit tesz, hogy nagyon -nagyon hamar, a beágyazódáa után meg is szakad. Okokat nem keresünk, a következő rendben lesz.:)

A méhen kívülin röhögött, az egy (2) túlnőtt tüszőcske volt. Így viszont kiderült hogy a méhemben volt az én kis drágám, és ennek "örömére" megúsztam -egyenlőre- az átjárhatóságit. Átjárható vagyok, és meg is tudok foganni. Hurrá!:/

A férjecském nem meri addig elkezdeni a gyógyszert, amíg az andrológus nem válaszol az e-mailra, de nem válaszolt még..... Már egy sokadik számon próbálom elérni, de nem megy. Egyenlőre. Egy, vagy 2 hétig kell csak szednie az antibiotikumot, és utánna, akkortól 6 hét múlva (kb.) kontroll Pesten. Akkor derül ki, hogy jó-e az eredmény, vagy még 3 hónapig kell-e gyógyszert szednie, vagy tuti inszem . ÉS akkor is az, hogy sima, vagy tubális:) Szóval még messze van hogy engem is stimuláljanak végre, de 7-8 hét múlva megtudom hogy mikor kezdhetünk ki is izgulni. Én már ennek is örülök lányok....... És annak is, hogy egyenlőre nem a lombikról beszélgettünk, azt mondta, ilyen csodás előzményekkel nem lesz rá szükség:) Puszikák! Irszi

2012. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!