Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1691/9202 anonim ***** válasza:
Olyan gyönyörűen süt a nap lányok! Ki kéne mennem ahelyett hogy itt kuksolok............... I.
2012. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1692/9202 anonim ***** válasza:

Szilvi,próbálok időpontot kérni máshonan is :) Irszi,nem csodálom hogy sírtál a nyákodtól örömödbe én is azt tenném hiszen ez nagyon jó hír :))) már ott vagy a célegyenesbe ;) hát lányok,én barnázok :( olyan mint mensi előtt,pedig van még pár napom :( biztos valami hormonhiányom van :(( én nem keresek semilyen jellet ezt se annak veszem

Pixi

2012. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1693/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti, nem, még nem jött meg! 3 napig pecsételtem, de utána elmúlt. Most csak egy kis enyhén sárgás folyásom van. Ma vagyok a 28. napon. Az igazság az, hogy 3 napja olyan fura érzés van a petefészkeimnél... nem tudom megmagyarázni, hogy milyen... de vérzés nincs.


Irszikém: elhiszem,hogy örülnél neki, de nekem egy a problémám: ha nem jön meg holnap vagy csütörtökön, akkor lőttek az egésznek, mert a szabadságom az október 4-11-ig tart... :(


Meli: nem szabad csüggedni! Fel a fejjel!!! Megkérdezhetem,hogy Te milyen injekciót és gyógyszereket szedtél inszem előtt?


Szilvi: köszönöm a jókívánságot! Izgatott vagyok, mi fog történni... Én is várom ám az 1-jét, hamar itt lesz a hétfő!!!


Klau, Pixi, hogy vagytok? Kicsi lelketek?


Kini.

2012. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1694/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok!!

Én jól.vagyok...néha szurkál a hasam...de ugy ennyi!! Péntektől próbálkozunk,mert elvileg vasárnap lesz ovum!!

Nem stresszelek rajta,most ugy igazán nem foglalkoztat h.sikerül e vagy sem! Lehet h.picit belefáradtam a csalódásokba!!!

Vettem a múltkor palástfű teát elkezdem majd inni!!

Csajom naon szorítok h.ne jöjjön meg nektek! Ezek a napok olyan nehezen telnek...tudom! De kitartást:)

2012. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1695/9202 A kérdező kommentje:
sziasztok!!Koszi a drukkot mindenkinek Csajok!!!De deluntantol sajnos barnazok :-( tehat holnap megjon.De ez van.Nem vagyok szomoru mert en ugy erzem h.mar kozel van,hogy mar nem kell sokat ra varnom vmiert erzem h.hamarosan le fog szuletni hozzam a kicsikem:-) Ugyh. meg vagyok nyugodva reggel mar biztos ver fog jonni.De nagyon erzem a jelenletet mar sztem par honapon belul bekoszon:-) Ez az Ő dontese h.mikor akar jonni:-)Varjuk szeretettel<3<3<3 Kini Meli drukkolok tovabbra is nektek!!Pixikem nem tom mitol van a barnazas...beagyazodas???Ki tudja??Meg az is lehet!Szoritok Nektek en befejeztem holnap lesz a ciklus elso napja ha vegre ver is jon.Uj esely kovetkezik!!!Most mindenki elorebb van mint en!!Megy a drukk nektek!!Puszikak!!!Szilvi es igazad van csak pozitivan gondolkodunk!!!Puszi!!!
2012. szept. 25. 21:00
 1696/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Jaj sajnálom Krisztám,de okos hozzáállás,sikerülni fog még ebben az évben meglásd,hatni fog a bromo is és jönni fog az a baba:))Csak pozitivan,tudod:))

Könnyű mondnai tudom,de sajnos másképp nem megy!

A többi csajszinak megy a drukk:))

Pixike!

Sztem is valami hormon hiányod van neked,azért pecsételsz mindig,ezért lenne jobb ha keresnél másik dokit,minél előbb,nehogy már év véágén lehessen csak menni!!!

ÉS ha valakinek olyan baja van,nem is lehet elöbb bejutni??

Kini!

Ha elmult a pecsételés,nem lehet hogy baba van???:))Meddig vársz,hogy ne jöjjön meg??Mindenesetre drukkolok,hogy most jöjjön a baba,ha már nem jött meg:))

Irszikém!

A másik név,Máté:)))

Megoszlanak a vélemények a baráti körben,van aki fiura van aki lányra voksol:)

Én is fiut érzek,de egyik gyereknél se jött be a megérzésem,tehát arra nem tudok alapozni:))

Hátha hétfőn megmutatja majd magát:))

Melusom,irj ha vagy,nagyon várom:))

Hát lányok,megy a drukk,sokat gondolok rátok:)))

Szilvi

2012. szept. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1697/9202 A kérdező kommentje:
Koszi Szilvi!!Igen csak pozitivan lehet es sikerul!!!Jaj nagyon varom mar az elsejet h.menjel dokihoz.Olyan jo lenne ha megmutatna magat es akkor tudnank h.hogyan nevezzuk a Picurit!!:-) Nekem a tegnap esti masodik szex utan mar piros jott ugyhogy nem is tudom melyik legyen a ciklus elso napja.Holnap megyek dokihoz de sztem nem kapok mar clostit ez volt a 4.honap belole.Ugyh.mindegy is melyik az elso nap.(mert eddig mindig a 2.napon kellett szedni) Tobbieknek megy.a drukk tovabbra is!!Puszikak!!!
2012. szept. 26. 08:18
 1698/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Csajos, este már piros vér jött :( Nincs babám. Ma csak barnázok még, de majd jön a piros is :(


Kini, lehet hogy babás vagy! Tesztelj már!!!!!!

Én inszemnél az elsőnél clostilbegyt tablettát és merional injekciót kaptam minden nap 5 napon át, a másodiknál csak napi 2 clostilbegyt tablettát 5 napon át, a harmadiknál semmit sem kértem, csak a cuccot spriccelték fel.


Krisztikém, sajnálom, hogy megjön Neked is. Együtt indulunk a köv.hónapnak. Én a mai napot veszem az első napnak, mert este véreztem csak. Tehát ma indul az új ciklusom.


Pixi, lehet hogy ez beágyazódásos vérzés ám :) sosem lehet tudni!!!!!!!


Fel a fejjel lányok! Babásodnunk kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Meli

2012. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1699/9202 anonim ***** válasza:

sziasztok!Kriszti nagyon jó hogy ennyire pozítiv vagy :)) már rám rég rámragasztottad ezt a pozítív gondolkodást és Klaunak is sikerűlt :))) Meli örülnék neki ha az lett volna :) majd kiderűlt :)) ma néztem meg a görbémet és ma vagyok a 8. dpo-n!! a mai nap még nem barnáztam,edig legalábbis :) még mindig nyugott vagyok nem akarok ezen az egészen idegeskedni :) puszi nektek

Pixi

2012. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1700/9202 A kérdező kommentje:
Meli sajnalom :-(:-( pedig azt hittem sikerult neked :-( hat igy jartunk.:-( majd legkozelebb.Klau irj h. mi a helyzet!!Pixike hmmmm 8.dpo!Szurkolok nagyon!!Sok puszi!Ja Meli en is matol szamolom az elso napot.Holnap megyek dokihoz jajj felek h.mit fog mondani.Bizti vmi fajdalmas fog kovetkezni hsg...lapar...vaaaaaaa
2012. szept. 26. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!