Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1681/9202 anonim ***** válasza:

sajnálom Meli :(((

Pixi

2012. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1682/9202 A kérdező kommentje:
hat ez nem igaz :-(:-(:-(:-( Meli :-(:-(:-(:-( nem tom mi lenne a jo h. mit mondjak...de leirom amit gondolok.Ma vagy a 12.dpon,ugye??Irszinek is ilyenkor volt barnazas.Lehet h.meg csak nem mutataja ki,nem???Hogy erzed magad?Nem erzed magad babasnak??10-es teszt volt?Ne keseredj el Draga!!Kozhely,de amig meg nem jon van remeny!!!!Nem akarok beled meg hitet taplalni de ha esszeruen gondolkodunk akkor igy van.Nagyon szoritok h.megis legyen baba!!! Klau olyan edes vagy h.szoritasz Melinek!!!Szorits meg nincs veszve semmi. *** . Pixi!Te most hanyadik dpon tartasz???Gyanus ez a nagy szuras!!Drukkolok!!Kini ugye meg nem jott meg neked???Azert megy a drukk h.ne jojjon meg es baba legyen es akkor nem kell inszem!Azert mert a szurkalos ember azt mondta h.nincs esely ebben a honapban ...azert en drukkolok tovabbra is!!!:-) Most mi vagyunk a celegyegyenesben minden pozi energia kell nekunk:-D Ma vagyok a 15.dpon.Ma szokott megjonni.De eddig nem jott.Cici nem faj.De nem dolok be neki!!!Varok turelmesen.Nem felek es nem lesz rossz ha egyszercsak veres lesz a wcpapir.De azert egy picit remelem nem jon meg.Meg 2 napig nyugi van aztan ugyis doki csutortokon!!!Pixike koszi neked is h.drukkolsz nagyon aranyos vagy!Nagy szukseg van most ra!!es remelem en is h.jo hirekkel jovok csutortokon.Ha addig nem jon meg.Szep napot Mindenkinek es sok puszi!!!
2012. szept. 25. 10:16
 1683/9202 anonim ***** válasza:

Krisztike, nagyon drukkolok, legalább Te legyél babás!

És Kini! Te is legyél babás. Figyu Kini, ne félj amúgy az inszemtől. Most olvastam, hogy egy lánynak nem jött össze, Ő is félt az inszemtől és ma tesztelt a 14. dpo-n egy full pozitívan. Összejött neki a baba a legelső inszemtől :)


Pixike, köszi hogy drukkoltál, nagyon aranyos vagy!!!!!! Én is nagyon drukkolok ám Neked is!!!!!!!!!

Meli


Tudjátok amúgy az a furi, hogy most nem barnázok és a hőm még mindig 37,1 volt reggel. nem is értem :(

2012. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1684/9202 A kérdező kommentje:
koszi Meli!!!! De most erzem h.mindjart megjon...elkezdett picit fajdogalni a hasam.Olyan mint mikor megjon.:-( Meli ha nem barnazol tovabb es nem jon meg akkor lehet sikerult neked!!!Folyamatosan drukkolok!!:-) Most egy picit elkenodtem a hasfajastol.Tettem be betetet es varok.:-(
2012. szept. 25. 11:30
 1685/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti,kb. most járhatok a 8-9. dpon,nem tudom :D

Pixi

2012. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1686/9202 anonim ***** válasza:

Krisztikém!!!

Nekem a mai napig mensisen fájdogál a hasam abban az időben,amikor meg kéne jönnie,ijesztő kicsit,de a magnézium segit benne!

Ez még nem azt jelenti hogy meg is jön!Ne fesd az ördögöt a falra!

Nem mondjuk ki azt amire gondolunk,főleg ha rossz!!!!!!!!!!

A szó teremtő ereje:))

Tudod kimondott szónak ereje van,nem hiába a mondás:))

Szilvi

Pixike!Kicsit messze van még a doki,hogy lehet hogy ilyen sokára van időpont??Nem tudsz máshova menni ?Ez iszonyat sok idő....

2012. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1687/9202 anonim ***** válasza:

Krisztikém, nehogy már elkenődj, hiszen TE még nem is barnázol :) Én is betétileg felkészültem, de még üres :)


bízz magadban :)

Meli

2012. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1688/9202 anonim ***** válasza:

Kinim!!

Drukkolok neked nagyon,hogy az legyen amit szeretnél:)))

Szilvi

2012. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1689/9202 anonim ***** válasza:

Meli!!!!!! Olvass vissza, én mindíg azt mondom, de nekem a vérre pár napra rá mutatta:) Ha nem mensizel és ma nem lesz több pötty, akkor az már valami:) Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszti! Nyugi! Olyan ügyi voltál eddig is! Nem jöhet meg, és kész!:)

Kini! Persze, én sem tudom hogy mit beszélek:) Ilyeszem, de olyan boldog lennék ha már nekem mondanák hogy a jövő hónapban lesz!!!!!!!!!!!!!!!!! NAgyon szorítok neked is!!!!!!

Pixi, ezek a legszebb napok! LAssan kezdhetsz izgulni (tudom, nem fogsz...:)

Mi Klauval tök nyugodtak vagyunk:)

MA beszéltem a dokimnál egy fickóval (remélem legalább aszisztans volt), azt mondta, küldjem át a levelet nekik, és ő is továbbítja az orvosnak, illetve felhívja az aszisztensse figyelmét is rá. Hát, remélem. Jó lenne már szedni azt a vackot............. 9. ciklusnap lányok, és tegnap tök jókat sírdogáltam, mert egész jó a nyákom:) Lehet hogy hat a gyógyszer? Még fehéres, egy kicsit ragacsos, de már jól nyúlik:) Jó undi, de én úgy örülök! Mondtam is a férjemnek, még a végén annyit sza....*konak velünk, hogy nekem helyrebillen a hormonháztartásom:) ÉS annak is örültem hogy ilyenen sírok, mert ezt megint a hormonoknak tulajdonítottam, és így megint elsírtam magam:) Vicces volt:)

De jó, holnap végre doki!!!!!! Csak válaszoljon mindenre:/ Krisztike, szorítok hogy csütörtökön jó híreket kapj:))))))))))))))))))))) Babahíreket:) Szép gesztációs gyűrűt, vagy ilyesmit:)

Szilvike, csigalassúsággal telnek a napok......... Mit is mondtál? A Lilire emlékszem csak:) Már úgy hívnám a nevén a drágát! Tuti kukis!:) Puszi! Írisz

2012. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1690/9202 anonim ***** válasza:
100%
Jajj Meli!!!!!!!!!!!! Nem bírtam ki, visszaolvastam én:) 08.03.-án este voltak a vérpöttyök, és 08.06.-án csináltam a pozitív tesztet!!!!!!! Nekem az volt a 28. ciklusnap akkor, a 15. dpo. Szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi
2012. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!