Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1641/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!!

Bocsika h.keveset irok,de melozom igy kevés időm van!!

A mensim 5 helyett 4 napig tartott aztán 1 napig enyhe barnázásom volt!

Azota bal oldalam szurkál...

nem tudom mitől...

várom már az ovum....

csajok ki.h.áll??

2012. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1642/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Klau vegre!!:-) Akkor elmult a franya mensid hal Isten.Szoritok h.most osszejojjon.A 12.dpon vagyok ma.Nem faj a cicim:-( Lehet h.most se sikerult.Meg 2-3 nap es kiderul megjon-e.Csutortokon mindenkepp megyek majd dokihoz feliratni a gyogyszereket,metformint es bromocriptint.gondolom clostit nem kapok.ez volt a 4.clostis honapom.Meg mindig nyugodt vagyok!!:-)Persze mert ugy allok hozza hogy nem sikerult es csak egy kicsit remelem.igy allitottam be az agyam :-) igy nem faj annyira ha nem sikerult es ha megis sikerult akkor annal nagyobb lesz az orom:-) Muszaj volt mert mindannyiszor megviselt engem is.De igy jo.Hasszurka van tovabbra is meg folyas most is tobb mint szokott.Ezeket megfigyelem, de nem allitom be tunetnek.Telnek a napok...milyen gyorsan eljott megint a nemvart napja:-) Igy h.nem stresszeltem rajta annyit sokkal jobban telik es gyorsabban:-D Mi a helyzet Csajok?Hogy vagytok?Meli!!!Van-e baba a pocodban???:-)Kini!Pecsetelsz meg??Egyutt ovuztunk hat mindharman babasodjunk meg!!:-)Aztan meg a tobbiek is szep sorban :-)Puszikak!
2012. szept. 22. 09:54
 1643/9202 anonim ***** válasza:
93%

HAlihó! Krisztám, nagyon ügyi vagy! Te leszel a példaképem:)) Igen, így nyilván gyorsabban telnek a napok, de hát ember legyen a talpán aki nem hisz benne minden hónapban egy picit! De jó olvasni hogy ilyen nyugodt, és pozitív vagy!:)))

Igen Szilvi, mindjárt elseje! Úgy izgulunk már, és úúúúgy várjuk azt a képet a Gyönyörűségünkről!:)))

Kini, szeretném elmondani hogy nem vagyok csökkent értelmi képességű, több diplomám is van... emellett eü.-ben érettségiztem annó.. nem értem:D Illetve nem is nem értem, hanem valószínűleg félreértem! Nekem a progeszteronom kevés, ezért kapok én stimut. És azért kapok progipótlást -hogy segítse megtartani az esetleg megfogant terhességet.

DE. Az én logikám és tudásom szerint az ösztrogén kell ahoz, hogy elkezdjen érni a tüsző! Szóval ezért gondolom hogy nálad is stimunak kéne megelőznie az inszemet, ha az ösztrogéneddel van gond.

A progi repeszti meg a már megérett tüszőt, nálam mindg az volt a gond, hogy érett (általában....), csak aztán nem repedt meg és vagy megnőtt és ciszta lett belőle, vagy simán felszívódott.

És az én dokim is azt mondta, hogy ha több stimulált hónap sem jár sikerrel (és ráadásul nálunk a sperma is rossz), akkor van csak inszem. Nekem eddig 3 stimulált hónapom volt az egy év alatt:) Az első még tavaly október körül, aztán valahogy tavasszal, majd júliusban. Mindíg a spermavizsgálatok és a gyógyszeres kúrák, ill. a műtét miatt voltak a kihagyások.

CSak azért kérdezgetjük annyira, mert fura hogy meg sem próbálnak semmivel stimulálni (nagyon sok gyógyszer van), hanem egyből inszemeznek.

Én azért félek tőle egy kicsit, mert az már olyan véglegesnek tűnik, hat inszemet (azt hiszem) támogatnak, aztán ha nem jön össze, akkor nem tudom hány lombikot, és viszlát. Félelmetes.

Azért is gondoltam én is arra, hogy ezt a jó pár hónapot kihasználom én is arra, hogy megint megpróbálok méhpempőt szedni, e vitamint... hátha. Bár most olvastam lányok, hogy ez a baktérium amit az ondóban találtak nálunk mindenhol (pl. vizelet, hüvely..) lehet, és ha a nőben is benne van (nyilván bennem is van) akkor nagyon sűrűn korai vetélést okoz. F...*a lenne, ha kiderülne hogy ez volt a baj. Mármint akkor nagyon mérges lennék..... miért nem lehet ezt megnézni? Én annó is azzal kezdtem, hogy elmentem a dokihoz, egy hüvelytisztasági vizsgálatra, mert babát szerettünk volna. ÉS ezt a dokit is kérdeztem hogy nem kell-e újra nézni, de ő azt mondta, ha nincs tünet, akkor nem....... Tünet nincs. .....................

Mindegy, vagy így, vagy úgy de jön az a baba Kini:D Szorítok hogy minden úgy menjen ahogy kiszámoltad, és kivetted a szabikat!

Pörögnek a dpo-k lánykák, nagyon izgulok!

Nekünk pedig a ciklusnapok:) Jó lenne ha lagalább valamelyest beállna nekem is.... Érdekes volt ez az előző 32 napos ciklus is, én szentül meg voltam győződve róla hogy 28 naposak a ciklusaim... Irszi

2012. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1644/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Kislányok!


Örülök, hogy mindenki szépen jelentkezik, nagyon szeretem olvasni a hozzászólásaitokat! Olyan nagyon jó, hogy mind itt vagytok :D


Most tényleg hárman izgulhatunk a napokban, hogy ne jöjjön meg a mensink. Krisztikét nagyon esélyesnek gondolom, és hát Kini, lehet, hogy most éppen beágyazódik a babád, ezért pecsételsz?????


Én jól vagyok, csak nagyon puffadt a hasam. Érdekes, de a vesegörcs-szerűség óta már nem olyan iszonyatosan fájó a mellem, nem is értem ezt az egészet. viszont a hőm továbbra is 37,2 soha ilyen magas még nem volt. Majd jöv.hét csütörtökön kiderül.

Bízni nem igazán merek, mert ugye csoda lenne, ha baba lenne!!!!!

azért most kímélem ám magam, nem nagyon emelgetek nagyon nehéz dolgokat.


Mindenki vigyázzon nagyon magára!!!! Megy a drukk a babákért továbbra is!

3 hónapunk van, addig legalább 3 kismamának kell lenni!

Ne feledjétek, eddig azért minden hónapban volt egy terhességünk, nem????? Szívszorító vége is volt és öröm is volt,de terhesség volt!

Tehát a gólya itt köröz felettünk, csak még nem döntötte el, hova is pottyantsa be a baby-t :D

Meli

2012. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1645/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi drágám! Eszembe sem jutott,hogy nem értesz engem! Telóról írok, így nem mindig látok mindent! Azért írtam le még egyszer,hátha valamit zagyván írtam le korábban. Köszönöm szépen,hogy kimerítő voltál! Nincs időm Irszi! 14.8 az Fsh-m, kimerülőben a petefészkem! Talán ezért gondolták rögtön az inszemet. De 2 nap és minden kiderül!

Szerintem nem beágyazódásos, mert az 1 napig pecsétel nem? Nekem ez a harmadik :(

K.

2012. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1646/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszi hello!:-) Na gondolj arra h. most legalabb le van fulelve az a kis baci es jol el lesz latva a baja!!Es ha ez volt a gond (ami miatt elment a baba ) akkor most ez megoldodik.Inkabb orulj annak h. kiderult es lehet kezelni es akkor sikerul a baba!Kivancsi vagyok en is mar a vereredmenyemre.Majd csutortokon megtudom.:-) Amugy en is felek az imszemtol tenyleg az olyan vegleges olyan spontan nem megy modszer es e azert ilyeszto.:-[ :-\ Ezert jo lenne h.ha laparoznanak elotte,utana meg meg egy ilyen 4 honapos clostikuraban benne vagyok.Csak meg ne legyeb inszem!Jojjon mar ossze spontan.Ugy szeretnem.Hat remeljuk a legjobbakat:-) Meli!Orulok h.jobban vagy!!A nagy fajdalom nagyon nem jo franya vesegorcs.Vigyazz is magadra pihenj mert hatha ott a kis tronorokos:-) Most hogy atfujtak en nagyobb eselyt latok nalad mint eddig!!Egyebkent azt mondjak az atfujas csak akkor faj ha volt egy kis elzarodas...akinek tokre atjarhato annak nem faj szinte egyaltalan.De mivel neked nagyon fajt...lehet h. volt egy kis gixer amit rogton ahogy atment a folyadek ki is javitott mert atmosta!Ezert lehet h.most nagyobb eselyed van sztem.Juj de izgulok Miattatok :-) Olyan jo lenne... :-) Sztem nekem nem jott ossze mert gondolom akkor mar kellene fajnia a cicimnek marhara.De nem :-( .Nem baj majd a kovi honap akkor.Persze azert varom h. elkezdjen nagyon nagyon fajni :-)
2012. szept. 22. 12:44
 1647/9202 anonim ***** válasza:
Irszi: milyen megtartó gyógyszert kapsz peteérés után?
2012. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1648/9202 anonim ***** válasza:

sziasztok :) úgy látom zajlanak az események :) Szilvi,annyira nagyon kíváncsiak vagyunk már a kis csöppségre :)))) Kriszti úgy látszik most nagyon egyszerre jár az agyunk :) én se figyelgettem magam egyáltalán agy sokkal könnyebb,ha valami érzek rögtön magamra parancsolok hogy NA ÁLLJON MEG A MENET!!! :D és már nincs is semmi tünet :) az agy nagyon jól tud ám velünk szórakozni :/ :)

Klau, azok a szurkálások szerintem azért vannak mert érik a tüsződ és sz jó dolog :) én is éreztem :)

Meli,nem tudom hogy szoktad/szoktátok e nézni a 9 hónapot,ma épp egy nőről szólt akinek 5 évig nem jött a baba pedig egészséges pár volt,másfél évig inszemre jártak és 6 lombik után sikerült a baba :) majd a 2. babát is tervezték és azt hitték hogy ő is sokat fog majd váratni magára,de nem hál istennek a 3. hónapba sikerült spontán :) azt is mondták hogy azért jött össze a 2. baba ilyen könnyen mert a nyugodt háttér megvolt és a terhesség alatt megváltozik a hormonháztartás így 2. általában könnyebben

jön :) szóval lánykák nem feladni!!! :))) Kini és Irszi,ti most hol is jártok mert elvesztetem a fonalat :/

az ovum megvolt csak épp nem nagyon tudom hogy hanyadik dpo-n is vagyok,megint úgy fog alakulni a hőm mint a múlthónapban,a cickóim is elkezdtek fájni

Pixi

2012. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1649/9202 anonim ***** válasza:

a görbém lemarat :D

[link]

Pixi

2012. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1650/9202 A kérdező kommentje:

Igen Pixi!!Latod??Igy sokkal konnyebb:-)Nem kell besz*rni egyszer ugyis sikerul:-) utana meg konnyebb igen ezt en is hallottam.Ha meg lesz az elso utana potyogtathatjuk a tobbit :-) En legalabb 3-at akarok :-) ha nem 4-et :-D A Viktor csak kettot :-) hehe de mit csinal ha jon a tobbi?Semmit.Orul.:-D Egyszer voltam josnonel.Mar meghalt szeh

geny.O azt mondta h.kettő lesz.:-) Remélem több:-)Ha megvolt az ovud akkor joooo jönnek a jó kis dpo -k :-)Szoritok!!!!Puszi !!

2012. szept. 22. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!