Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1601/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Pixi!Orulok h. fajdogal a hasid ez jo jel!!:-) mindjart ovulalsz!!:-)Ujabb esely!:-) Nem tom mikor kene megjonnie asszem szept 26. :-)De ha kesik megint 2 napot hat most nem fog beugratni :-) ugyh.nem tom:-)Melike Kini olyan jo h. megtudjatok beszelni az inszemet legalabb Kini Meli tud segiteni neked!De remeljuk mar pocoban a babo es nem lesz erre szukseg.Kini kb egyutt ovulaltunk hat meg van hatra jopar nap de majdcsak eltelik :-) Irszikem!ugy orulok hogy azert remenykedsz!Annyira eros vagy!!!Ne feledd h.barmi leshet ...sikerulhetett is!!Nagyon kivancsi vaok mit mond majd a doki neked!!:-)Remelem azt h. sikerult!!!:-)Ugy izgulok miattad!Olyan nagy erot adna nekunk is egy csodababa:-)Irj feltetlen es csillagozd ki a csunya szavakat nehogy ne tudj irni nekunk :-D Akkor majd idegeskedhetunk h. mi van veled!!!En mar ugyis olyan kivancsi vagyok h. iszonyuuu!Klaukam jol vagy?Jobban vagy??Ne legyel szomoru legysziii!!!Remelem par nap es jobban leszel!!!Irj valamit!A kis petecskeid mar helyezkednek:-) ne fel sikerul neked is!!!Szilvi mi a helyzet?Hogy vagy??Remelem nagyon jol es nagyon boldogan!!!Ayyy nem sokara mi is atelhetjuk a boldogsagodat remelem!!!:-):-)Evinek is sikerult:-)Ezek azert jo dolgok...meg h. itt vagyunk egymasnak:-) Mindenkit imadok es mindig alig varom h. olvassam a fejlemenyeket :-)Szep napot Dragaim!!Puszikak!!
2012. szept. 17. 08:48
 1602/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!


Én is imádok itt mindenkit és higgyétek el, akkora segítség, hogy együtt izguljuk át a ciklusainkat, sokkal könnyebb átvészelni a kudarcot is!!!


Én is könnyebben viselem, mióta itt lehetek köztetek, mint évekkel ezelőtt.


Tegnap megnéztem az a full 100%-osan pozitív tesztemet, amit tavaly december 16-án 9 napos késés után csináltam. Full pozitív. És mikor már beleéltem magam és elküldtem mms-ben a képet a barátnőmnek, másnap megjött iszonyat görcsök között. DE az tuti pozitív volt.


Úgyhogy nálam is azért van ám esély, hogy spontán összejöjjön, mert akkor még híre sem volt inszeminációnak!!!!

Most azért valahol a pici lelkem mélyén halványka remény van, hogy most, hogy átjárhatóságival megtisztították a petevezetékeimet, talán könnyebben vánszorogtak fel a párom spermái :)


Én szeptember 27-re nem várom, majdnem egyszerre, mint Krisztikénk. Nagyon izgi lesz az egész :)


Kini, el fogjátok kezdeni szerintem az inszemet, harcold ki! Mivel 29napos a ciklusod, mindenképpen az 5.naptól kell majd kezdened a clostit. Nagyon-nagyon drukkolok ám!!!!!!


Kérlek lányok, minden nap mindenki írjon, jó????


Puszi nektek!!!! Meli


(amúgy már engem is többször "megfenyegetett" a rendszer és visszadobta a hosszú leveleimet, mert csúnyán beszéltem :)

2012. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1603/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kriszti, Meli: mi 1-2 nap eltéréssel "nem várjuk" :)

Bocsánat a többiektől, hogy most a másik két hölggyel többet foglalkozok :)


Ma voltam a klinikán és mentettük, ami menthető, levették a 21. napi vért :) A gond csak az, hogy elvileg ugye 1 héttel az ovu után kellene menni. Az viszont nekem 4-5 napja volt. Viszont visszanéztem, márciusban is az 5. nap mentem és 40.5 nmol lett az eredmény :)


Már csak abba kell belemennie, hogy elkezdhessem a gyógyszert.., sajnos november 25-én volt az utolsó 3-5 napos vérvételem :(


Megkérdeztem, elég a fél éves sperma vizsgálat = ez pipa

Ma 4-kor citológia, pont meglesz az eredmény = pipa

Az asszisztensnő azt mondta, hogy szabályos ciklusnál 1 UH van és az alapján fogják beadni az injekciót = pipa

Csak ha pl: szerdán jön meg, akkor a 10. nap péntek és a 13 hétfő... szerintem hétfő este szuri és szerdán inszem.

Vélemény???



Meli: mondjam meg a dokinak, hogy tudom mikor van a peteérésem??? És hogy a 15 napon van PÉ-m? mondjuk +- fél napot tolódik, de spontán van, nem kell gyógyszer.

kicsit félek,hogy túl fognak stimulálni és lesz vagy 5 petém...

K.

2012. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1604/9202 anonim ***** válasza:
96%

Kini!

Nekem anno gyogyszer nélkül is volt peteérésem....2 tüszőm is volt.A vérvétel igazolta hogy meg is repedt...mégis kellett a closti.

De akkoris csak 2 tüszőm lett:)))

De látod,hiába volt spontán is,nem estem teherbe,kaptam a clostit sikerült,rögtön a második honapban.Napi 2x1-et szedtem 5 napig és a mensim 3.napjától.Nem leszel tul stimuzva,mert kapsz repesztőt és az jo dolog....

Kajak erősen fogod érezni hogy repedsz,de valahol jo érzés is ám:)))

Melusom azért lett mi szerintünk tul stimulálva,mert neki hagyták nőni a tüszőket és nem repersztették,ezt nem értettük soha.Sztem egy nagyon jo dolog.Nekem a dokim azt mondta mikor beadta,hogy mivel babára megyünk ezért kell a repesztő hogy tutira menjünk és akkor repedjen mikor kell,be tudjuk lőni pontosan.Ne várjunk arra mikor repedek,mert soha nem lehet tutira kiszámolni azt!!!!

Ne nizgulj,bár remélem nem elsz inszemre szükség:)))

Szilvi

2012. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1605/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kini, ez pontosan úgy van, ahogy Szilvusunk írja!


Csak azt nem értem, hogy ha inszemináció lesz, akkor miért akarnak csak 1 UH-ot csinálni.


Figyelj, ez úgy van, mint a Szilvusnál volt. Ha csak clostit kapsz, de nincs inszemináció, akkor mivel te megmondod a dokinak, hogy kb. melyik napon szokott ovulációd lenni, az ovuláció előtt kb. 2 nappal tényleg UH-ot csinál, belövi a repedést egy repesztő szurival és akkor lehet hajrázni úgy, mint Szilvusunk tette anno :)


Valóban fáj jobban a repedés előtt, de biztosra fogod tudni, hogy pontosan mikor repedsz :)


A másik, ha inszemináció lesz, akkor szigorúan legalább 3 UH lesz, nincs olyan, hogy csak 1 lesz. Ragaszkodj az tüszőrepesztőhöz, mert akkor nem leszel túlstimulálva.


Nálam valóban az volt a gond, hogy soha nem kaptam repesztőt és nőttek a vakvilágba a tüszőim és már lúdtojásnyi lett az ici-pici petefészkem, ezért voltam olyan nagyon szarul.


Nálad ilyen nem lesz. A closti nagyon jó dolog, ne félj tőle egy percet sem. Látod, Szilvusnak már a 2. babája fogan meg a closti segítségével. Ha nem szedi, lehet, még ma is csak próbálkoznak és sehol semmi !


Fel a fejjel. Most végül mikor derül ki, hogy inszem lesz-e vagy csak clostis rásegítés????


Meli

2012. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1606/9202 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm Lányok! Nagyon jól esik,hogy ennyit foglalkoztok velem :) Ha lesz inszem, akkor kapok clostit, egyébként csak úgy gyógyszert nem. Azért nem tudom hogy megyek Uh-ra, mert péntek 10-dik nap és utána a 13-dik hétfő. Hétvégén nem biztos, hogy uh-znak.

Viszont most jövök akupunktúráról, kicsit elkenődtem,mert azt mondta,hogy nincs esélyem ebben a hónapban "még"

K.

2012. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1607/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Drágáim! Megjött:/ Abszolult minden előjel nélkül. Reggel ki az ágyból, pisi, és a papíron. Na neeeeeeeeeeee....... Aztán gyorsan rohantam tisztaságiért, hátha mégsem az, de aztán már csak tamponnal mertam elindulni melóba. És a cserénél kiderült végérvényesen hogy mensi. Viszont nagyon jó hír, hogy az orvosom simán átírta az időpontom jövőhét szerdára, így akkor megyek, az lesz a 10. ciklusnap. Legalább már fog látszódni, hogy spontán érik-e tüszőm:)

Ez gyakorlatilag az első értékelhető ciklusom, és 32 napos volt:) Már van mibe kapaszkodni:)

Rég nem örültem így mensinek:) Nálam ez nagy teljesítmény:)

Klau, hogy vagy? Remélem elúsztak a fejed fölül a fekete felhők. Van hogy jobban beleéli magát az ember, van (ez nagyon ritka...) hogy kevésbé. Nálam a sok csalódás miatt az utóbbi történt.

Látod, Szilvike? Tudtam én..........:(

Kriszti, te is olyan édesen szurkoltál:) Pixike, hajrá!!!!!!!!!:)

Meli.... hát igen. ember legyen a talpán, aki ezek után tud oly kimért lenni, hogy disztingválni képes..........:D

Kini! Ezek szerint te még sohasem kaptál tüszőérlelőt? Jól értem?

2012. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1608/9202 anonim ***** válasza:

Nagyon izgulunk érted az inszem miatt, lehet hogy jó is hogy beleéljük magunkat; mert így itt van egy olyan hónap, amikor nem reménykedsz.... Vicces, amikor valaki azt mondja, hű, ha nem gondolsz rá, majd akkor jön a baba.... Hát lányok, én most egy pár hónapig az esélytelenek nyugalmával fogok dpo napokat számolgatni:) Fogadjunk hogy nem lesz köze a kettőnek egymáshoz...

Tegnap volt egy jó kis vitánk a férjemmel..... Előjött a lombik téma, mert amióta hazajöttünk a dokitól, még nem mondott erre semmit. Na, most kiderült, hogy ő aztán ezt nem akarja, mert ő rendes (!?????) gyereket akar, amit mi csinálunk.... Elég nehezen értette meg hogy ezt is mi csinálnánk, mert attól még lehet szexelni, csak a biológus teszi be a tuti babákat, akik belőlünk vannak, ugyanúgy.... Persze az lett a vége, hogy egyikünk sem szeretné ha így alakulna, de ha nincs más út, akkor lombik. Azért volt pár perc amikor izgultam... férfiakkal komoly dologról beszélgetni............. Nem merte kimondani, mintha visszvonhatatlan következménye lenne a szónak:) Ilyeneket mondott: "Hát én úgy szeretném, nem amúgy, de értsd meg hogy ennek így is sikerülnie kell, mert amúgy nem lenne az igazi, az amikor úgy van, az nem is olyan, mintha így lenne." Na?

Jajj de nagyon vicces...... így utólag:P Irszi

2012. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1609/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi: megértem a Férjed! A férfiak sokkal nehezebben viselik el, ha nem a természet végzi a dolgát. Illetve azt is,ha velük van a gond! Egyszerűen így vannak kódolva. De a lombik manapság már nem tabu, meg kell értenie, ha esetleg nincs más megoldás!


Nem, eddig még soha nem szedtem stimuláló gyógyszert. Most lesz először.

Nemrég megjöttem a dokitól, citológia pipa, remélhetőleg lesz eredmény 1 hét múlva...

Azt mondta, úgy fogják mindenképp időzíteni, hogy hétköznap legyen az inszem. Én úgy reménykedtem, hogy az inszemet a dokim fogja csinálni... de hát ez már/még nem az Ő asztala...

Köszönöm a sok-sok drukkot! 1 hét múlva délelőtt gondoljatok rám jó???

K.

2012. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1610/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok lányok!!!!

Már sokkal jobban vagyok,főleg az után nyugodtam meg h.elolvastam Irszi válaszát!! picit fejbevágott,de totál igaz! Most várom h.teljenek a napok...várom az ovumat naon,próbálkozni akarok már!!

Az lenne a legjobb ha én is az esélytelenek nyugalmával indulnék neki a próbálkozásnak!

Elkezdtem tanulni a hugommal,segitek neki.Lekötöm magam picit....

Lassan.ovuk.lesznek csajok nektek,ugy szorítok apait...anyait.bele;)

Most én izgulok értetek!!!!!!!! :)

2012. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!