Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1761/9202 anonim ***** válasza:
83%

de ovu előtt 2 nappal...utánna nem sikerült!! ez elszomorit naon!!

Bár tudom h.uj hónap jön majd de akkor is

2012. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1762/9202 anonim ***** válasza:
84%

Akkor van rá esély! A srácok akár 3 napig is életképesek. Egyébként nekem csütörtök hajnalban volt a repedés és kedden kora este voltunk együtt :)))

Folytassam?

K.

2012. szept. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1763/9202 anonim ***** válasza:
83%

Neked nagy mazlid volt:)

nekem nem hinném h.az lesz....

de attól szorítok mindenkinek!!

2012. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1764/9202 anonim ***** válasza:
87%

Nem szabad ilyen pesszimistának lenni!

Lányok, gyerünk, biztassuk Klaut!!!

2012. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1765/9202 anonim ***** válasza:
83%

Klau,igenis van rá esélyed hogy sikerűlt!nem szabad ilyen hamar feladni :) vannak és sajnos voltak itt csodababák :) soha nem lehet tudni hogy ki lesz a következő ;) ezt a hónapot én is úgy keztem hogy nem érdekel mi lesz :) minden nap együtt voltunk pedig álítólag az sem jó,na akkor kinek nagyobb az esélye? :))

Pixi

2012. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1766/9202 anonim ***** válasza:
83%

Hát Pixi.neked:)

Ohh csajok.próbálok én pozitív lenni de én ezt nem igy terveztem el...

Olyan megerzesem volt h.most sikerülni fog.Erre összesen együtt voltunk egyszer.az is ovu előtt!

Kini mit csinálnak az emberrel az akupunkturan???

2012. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1767/9202 anonim ***** válasza:
10%

Klau, még lehet a két nappal előbbi szexből baba, nehogy feladd már! De komolyan!!! Lehet még!!!


Krisztikém, nem akartam én eltitkolni, csak úgy volt, hogy vasárnap a 10.dpon még full negatív volt a teszt, hétfőn csináltam 3 db-ot is és mind halvány pozitív volt és délután már barnáztam és onanntol elindult valami. Nem akartam elkiabálni, de így is elveszítettem.

Minden orában elsírom magam, nagyon-nagyon fáj a lelkem, ennyire még nem voltam kiakadva :(


Pixi, babás leszel! Írszike, szerintem Nálad is ott az esély, hiszen már bebizonyítottad, hogy igenis teherbe tudsz esni.


HA NEM HARAGSZOTOK DRÁGA KICSI LÁNYOK, ÉN SZERETNÉK AZ EGYIK KISMAMA LENNI OKTOBERBEN. NAGYON AKAROM!!!!!!!!!!


Holnap reggel szúrom meg magam a merionallal és este closti. 5 napig turbozom magam, muszáj sikerulnie!!!!!!!


DE AMINT A STATISZTIKÁNK MUTATJA DRÁGA CSAJOK, ITT MINDENKI BABÁS LESZ ÉS KÉSZ!!!!!

SORBAN BABÁSODUNK!!!!!!!!!!


Meli

2012. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1768/9202 anonim ***** válasza:
84%

Meli, most fogsz kapni tüszőrepit? Szerintem mindenképp kérjél. Mondjuk majdnem 8000 Ft, de szerintem megéri!!!!

Klau: megnézte a laborom, és amint megállapította, hogy mi lehet a gond, azokat a pontokat szúrta meg (egy ponton kb 15 mp) ami hatott az adott hormonra. A hasamon, derekamon és a csuklómon voltak ezek a pontok. Kb 15 helyen.


K.

2012. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1769/9202 A kérdező kommentje:
Meli!! Biztos.nagyon rossz nagyon sajnalom!!ezert ne tesztelj inkabb.inkabb en is ugy vagyok mint Kini h.ha van baba es kimutatja a teszt halvanyan es elmegy par napon belul akkor nem is akarom tudni.mert valszeg nem volt eletkepes es a.termeszet szelektalta :-( lehet h.en is terhes voltam mindannyiszor...lehet h.ha megnezem minden alkalommal pozi a tesztem...es minden alkalommal szornyen borzasztoan elviselhetetlenul kiakadok kiborulok elveszek feladom....nem tom de nagy a sejtesem h.igy lett volna.Sztem csak a nem vart napja utan 2-3 nappal erdemes tesztelni annak aki nem birja ki.Magadat ovnad meg ezzel mert annak a vilagon semmi ertelme h.most vegtelenul szomoru vagy!!Ha nem nezed meg akkor se vagy boldog de legalabb nem sirsz mindig.Ne feledd hegy kisbaba sem akar egy szomoru Anyukahoz leszuletni Draga Meli!!Drukkolok neked tovabbra is ezerrel.Legyszives probalj meg pozitiv lenni a sajat erdekedben azert h.bevonzad a babat!!!Es ha nem akarsz megint kikeszulni ne tesztelj.De termeszetesen ez a Te dontesed!!Mindenkinek pusszancs!!Jo ejt!
2012. szept. 30. 22:23
 1770/9202 A kérdező kommentje:
ja!!!Szia Kedves L !! Szurkolunk Neked is!!:-) irj majd mi a helyzet!!szio!!
2012. szept. 30. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!