Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1811/9202 A kérdező kommentje:
Szilvi gyonyoru a pocakfotod!!:-)kesobb is csinalj!!!:-)ugy orulok Nektek!!Kini?Pocakfoto?:-)nagyon szep a teszted ugy orulok!!!!:-)Pixi naon szoritok kar h.nem csinalsz tesztet reggel mar nagyon vartam :-( de ahogy akarod:-) Irszikem a paromnak nagyon jok a spermai mar voltuk ilyen vizsgalaton nemreg :-D csak biztos elfelejtetted :-) Onmegtartztatun ezerrel ma csak nekem lesz jo mert a Szerelmemnek nem szabad elsulni :-):-):-):-)Puszikak!!!
2012. okt. 2. 21:48
 1812/9202 A kérdező kommentje:
Ja Kini en azt csinalnam h.rohannek a dokihoz ezerrel :-D en sajna nem birnam ezt ki mennek csak h.lasson petezsakot rohannek:-D en. De te meg ha birod varhatsz persze amennyit akarsz:-) van aki csak a 8.heten megy de annak sztem elmentek otthonrol:-):-):-)
2012. okt. 2. 21:52
 1813/9202 anonim ***** válasza:
91%

sziasztok!nem bírtam ki hogy ne csináljam meg a tesztet,már 3 napja alig tudtam aludni és a hasam is ment az izgalomtól :/ a teszt totál negatív a hő is leeset 37.15-re :(( lehet mégis csak később volt ovum és nem is késik? Mind1 is teljesen összetörtem :"( soha többet nem tesztelek!kész elég volt!

Pixi

2012. okt. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1814/9202 anonim ***** válasza:

Pixi ne törj már össze kérlek!!!!!

Mindig azt mondod h.ha nem.sikerül akkor új hónap jön! Soha nem szabad feladni!

Elhiszem h.mennyire fáj neked hisz minden hónapban ezt én is átélem!!!

Tessék nekem erősnek lenni nézd meg Melit!!! Milyen.régóta vár babára és nem adja fel soha!!!!!!!

Kitartás!!!!

2012. okt. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1815/9202 anonim ***** válasza:

Igaza van Klaunak!

Látod se Meli,se senki nem törik össze,első pár nap szar,tudom...hisz én is küzdöttem,de merits erőt a kismamákból.Mi is küzdöttünk,éveket,a korban is benne vagyunk,még rosszabb volt átélni azt hogy csuszunk ki az időből!Köztudott,hogy idősebben már a peteérés se ugy müködik mint egy huszon éves szervezetbe!

UInkább hajts rá a dokira és minél előbb juss be hozzá!!!

Lehet csak valami serkentő kell és az első hónapban össze is jön!

Nem szabad feladni!

Meli már 7 éve szenved szegénykém!

Fel a fejjel és kitartás Pixike!

Lesz ez még igy se!

Meglátod lesz baba,kicsit várat még magára,de jönni fog,annál nagyobb lesz az öröm,ha késik is:))

Tessék pozitivan gondolkodni!

A tesztelést meg ugy felfogni,hogy legalább tudod mi a helyzet és mire számits!!Ha nem teszteltél volna,akkor még mindig reménykednél és keresnéd a magyarázatot!Tudom hogy néha jo a reménykedésbe lenni,de nem sokáig!

Teszteltél,nega lett,majd a jövö hónapban!

Tessék elmenni a patikába,vegyél premens tablettát,sokkal jobbak mint a teák és meglátod szép nagyra növeszti a tüszőidet:))

És dokit keresni minél előbb,mert év vége még igencsak messze van!!!Vagy első körben keress egy magán dokit,ahhoz hamarabb bejutsz,csak amig elinditja a vizsgálatokat:))

Szilvi

2012. okt. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1816/9202 anonim ***** válasza:

tudjátok lányok hogy nehezebben viselem a kudarcot ha tesztelek mintha csak simán megjönne :( itt a kép is,van rajta függölegesen egy csík de szerintem csak eláztattam a tesztet és az azért van ott

[link]

Pixi

2012. okt. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1817/9202 anonim ***** válasza:

tudjátok lányok hogy nehezebben viselem a kudarcot ha tesztelek mintha csak simán megjönne :( itt a kép is,van rajta vízszintesen egy csík de szerintem csak eláztattam a tesztet és az azért van ott

[link]

Pixi

2012. okt. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1818/9202 A kérdező kommentje:
Pixi :-(:-(:-( ez nem jo hir:-( de legalabb megcsinaltad es tudod mi a heyzet...igaza van Szilvusnak.Tenyleg el kellene menned vhogy vmi dokihoz h.megnezzek mi lehet a gond kapnal jo clostit.Milyen az ahol az ev vegen van idopont???El kell menni az sztkba!Ott barmikor bemehetsz.Az is ugyan azt csinalja mint a maganorvos...ugyanazt a clostit irja fel..ugyanolyan orvos neki is kotelessege mindent megtenni ha meg nem akkor fel kell jelenteni oket a p*csaba!!Van tobb nogyogyasz az sztkban keresni masikat ha az egyik nem ugy foglalkozik veled ahogy azt elvarod.Az sztk meg a magan kozt annyi a kulombseg h.a magan ugy tesz mintha k*rvara erdekelned ot abban a par percben nana ő se hulye te meg par perc figyelemert (ami nem is igazi) perkalsz neki egy csomo lovet.na neeee :-D Az en dokim sztks:-) Halal ari minden vizsgalatot megcsinal minden bogyeszt felir amire szerinte szuksegem van :-)Kedves.figyelmes.lehet h.csak szerencsem van,de ha nem igy viselkedne garantalom h.rosszabbul jarna mint en.Fizetek a tb-re havonta tobb EZER forintot ugye,hat viselkedjen is ugy velem.Egyebkent meg sza*ok a fizetesukre az enyemre is mindenki sz*rik a boltban mikor vasarolok :-) ja meg a halapenz :-D:-D:-D nekem se ad senki a munkamert es torvenytelen is!!Ennyi!Nyugodtam menj el az sztkba Pixi ugyes legy ne idegeld magad honaprol honapra.Valszeg a parodnak el kell menni spermavizsg.-ra mert az a gyakorlat h.eloszor a pasit nezik mert a nok vizsgalatai dragabbak a tb-nek!Sporolnak ezen is vigyazz !:-)Aztan ha jo a sperma kapsz clostit.:-) de hallottam olyat aki felirja anelkul is.nekem kotelezo volt a sperma vizsg.mert azt mondta a doki h.minek stimulaljon engem szedessen velem gyogyszereket ha a Parommal van a baj.es tok igaza van.de vele minden jo volt.remelem nektek is igy sz es ehy kis closti es lesz baba!!!Tessek dokihoz menni Draga azert mondjuk neked ennyire mert mindannyian szeretunk Teged es jot akarunk neked!!!Ne keseredj el!Par nap es jobb lesz!Ha meg elmulik a mensi menj!
2012. okt. 3. 08:02
 1819/9202 anonim ***** válasza:

Pixikém: kérlek ne keseredj el! Nem akarok közhelyeket írni,hiszen az most nem segít! De próbálj meg abban hinni, hogy oka van annak, hogy még nincs baba a pocakodban! Én is 34 leszek, 15-ös FSH-val lett pozitív a tesztem! Fogalmam sincs mi változott az elmúlt évhez képest, de valószínű, ennek jött most el az ideje!

Próbálj egy nagy mély levegőt venni és "újratervezés"

Veled vagyunk!!!

Kriszti: 1 hete alig tudok enni, fogytam másfél kg-ot. Így tiszta lapos a hasam, az ég adta világon semmi nem látszik... remélem gyorsan eljön a 12-dik hét és mutathatom a fotót :)

K.

2012. okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1820/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok!


Pixi, el ne keseredj! És ne bánd, hogy teszteltél. figyelj, 7 éve most már 7,5 éve várom a babámat, és lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mert kivárom és jönni fog hozzám, hiszek benne!!!!!!

Én is látod, teszteltem, halvány pozi lett, örültem és sírtam ezerrel, hogy 7 év után.... és elment :( De legalább tudtam, hogy ott volt. Ha nem tesztelek, akkor örökre ott a kétség, hogy a párom tud nekem babát csinálni. Így ki lehet zárni, hogy összeférhetetlenség van a sperma és a petém között, hiszen megfogant, csak nem volt egészséges. És bizony a természet szelektál és az erős egészséges babák maradnak meg, ami jó dolog :)


Ma volt UH-on. tudjátok, hétfő-kedd reggel szúrtam pocakomba merionált és este 1 szem closti.


Képzeldjétek, hogy 12 db tüszőm lett, abból 8 db 8mm-es van és 4 db 6mm-es! Tehát 8 domináns tüszőm érik!!!!


Nagyon beszart a doki, hogy ilyen sok lett, azonnal visszavette a szuri adagomat fél-re.

Ma viszont nem szúrtam meg magam a féllel sem.


Nem akarok újból úgy járni, hogy 4cm-esekre nőnek és akkor repednek csak.


A dokim nagyon paraszt volt, bunkó!!!! Nem akar repeszteni! De kiverem belőle, az tuti!!!!!!!!!!


Meli

2012. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!