Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1991/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!:-) ma nem teszteltem.sztem majd holnap fogok.Szilvi kepzeld tegnap visszaolvastam h.milyen volt amikor babas lettel :-) olyan jo volt!!Mert irtad h.nega meg h.ugy erzed nem sikerult...nem fajt a cicid meg minden es akkor meeegiiis!!:-D olyan jo volt elolvasni ugy orultem megint :-) es azota is folyamatosan orulok a kis pocaklakodnak :-)erot gyujtottem belole!nagyon jot tett!!puszikak Mindenkinek irjatok;-)
2012. okt. 17. 06:20
 1992/9202 anonim ***** válasza:
81%

Kriszta!

Tényleg nem éreztem semmit:)Vissza olvastam én is a jó multkor:)

Még emlékszem rá,hogy meséltem Melusnak is,hogy most tuti nem leszek babás,mert tóba fürödtünk,ágyat cipeltem meg hasonlók.Szóval nekem még cicifájás se volt,a mellbimbóm volt olyan mint neked,hogy megkeményedett,főleg mikor fáztam,de annyira hogy rendesen fájt:)

Pisilni se jártam sokat és semmi jele nem volt.Na aztán 1-2 hét mulva már jöttek csőstől:S

Szilvi

2012. okt. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1993/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok :) Kriszti most mindenkinek rajtad van a szeme :))) drukk!!! :))) kár hogy én csak holnap délután tudom meg az eredményt :/ addig meg végig izgulhatom a napot :)

puszi Pixi

2012. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1994/9202 anonim ***** válasza:
82%

Pixikém, gondolj rám, én ha minden igaz, leghamarabb 2 körül netezhetek, de lehet hogy csak ilyen későn mint most! ÉS nagyon izgulok Krisztiért!!!!!

Szóval együttérzek veled.......

Kriszti, nagyon szorítok, tök jó hog folyton álmos vagy, és a cickódolgok is, meg a ma reggeli hányika érzés............ mmmmmmm.;)

Kinikém, hogy vagytok?

Szilvus? Mocorog????? Tuti érzed, csak még nem mered nekünk írni!!!! Biztosan sokszor vagy úgy hogy na, ez vajon az volt???? Számolj be nekünk ezekről a furi érzésekről is; kérve kérünk! Úúúúúúúúúúúgy fogok sírni...........:DDD

Pixi? Hányadik nap? Klau?

Nekem a 7. ciklusnap -asszem.

Olyan érdekes, eszembe jutott hogy vajon érnek-e a tüszőim, majd az, hogy á, azt majd csak pénteken érzem leghamarabb... De jó lenne ha ez majd a tesztelés körül is az eszembe jutna! Hogy á, dehogy, majd csak a 10. dpo körül érzem a tüneteket leghamarabb... És addig nem gyötörne a kín.........

Puszi lányok!

JA, Kriszti, aranyos vagy! Így, hogy meglettek a vizsgálatok, és áttetettem az időpontunkat, pár nap híján egy hónappal(!!!!) előbb mehetünk Pestre! Ez azt hiszem, nagyon nagy szó! Puszi csajok, jó éjjt! Krisztikém, rajta(tok)d a világ szeme! Drukk!!!! Tudod, fogom a kezed reggel, nagyon -nagyon szorítom a hosszú percek alatt, amíg várnod kell a CSODÁT! Mert csoda lesz, hidd el! És igen, ha egy incuri-pincurit is látod, akkor már ott van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Puszi! Jó éjjt! Irszi

2012. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1995/9202 A kérdező kommentje:

Olyan edesek vagytok Csajok!Koszonom a biztatato szavakat!!!Pixi legalabb izgi lesz a napod!!Irszi koszi h.fogod a kezemet reggel erezni is fogom:-) Annyira jo hogy at tudtad tenni 1 honappal elobb az tenyleg jo sok!1 honappal elobb lesz baba :-) mar nonek a tuszoid :-) meg Pixikenek is!!Sot Pixi vasarnap korul ovuzol,nem?ugy emlekszem.Irszi ma reggel meg azt olvastam vissza h.te hogy erezted magad mielott pozi lett a teszted!neked is volt hanyingered a lecsotol meg a dinnyetol.remelem nem erint rosszul h.errol irok most es nem lettel szomoru.Csak eszembe jutott h.nekem is volt a 8 es 9.dpon hanyingerem.Remelem pozo lesz a teszt reggel!:-) Szilvi nem baj h.jott csostul a "baj" most te vagy a vilag legboldogabb kismamaja :-) meg Kini hogy ha kiengedik a korhazbol es jobban lesz.Jo sokat bent van nem Csajok?!St

zegenykem.Meli mi ujsag vaaaaan???Valami megerzes??Vagy tunet??Puszikak Csajok jo ejt nagyon nagyon faradt vagyok!De jo az uj munka csak most meg minden uj.Puszii!!

2012. okt. 17. 21:11
 1996/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt!Na a teszt negativ...homezo.DE!Ami meg nem volt idaig es nem tudom mitol van...reggel megkivantuk egymast a Viktorral es szex utan ahogy torolgettem magam...minden torlesnel vagy tizszer (sokat kellett torolni mert nagyon sok volt benne) kitoroltem es lattam parcsepp elenk piros vert!!!!Most ez mi csajok????Meg ebben az eletben nekem ilyen nem volt...meg akkor se ha nem annyirra voltam nedves es hirtelen dugtunk...soha.Mert mar arra is gondoltam h.megpattanhatott vmi hajszaler...vagy nem tom.par torlesnel ott volt mutattam is a Dragamnak.Ő is csak lesett...mert ovatosan szeretkeztunk...szerintetek???ez a 12.dpo.lehet h.mostanra agyazodott be a babo??Irszinek is a 12.dpon vol ilyesmi es meg kerdezte is tolunk h.annak nem kesei -e.Es akkor nyugtaztuk hogy nem kesei hanem 10-12 napra agyazodik be ugye?Vagy vmi ilyesmi volt.Na most tok tanacstalan vagyok.SOHA nem apasztaltam meg ilyen par csepp szep piros vert :-) csak az aggaszt h.szex utan volt es tenyleg megpattanhatott vmi er...vagy nem tom.de ha megpattant akkor b@ssza meg hogy pont most :-D mert tehette volna maskor is nem pont a 12.dpon!!!!!:-) na ezek a feljemenyek vannak.es en most orulok hatha beagyazodas volt.:-) a teszt meg majd csak ezutan lesz pozi.remelem igy lesz!Mi gondoltok Dragaim????Drukkoljatok nagyon!!Puszikak Mindenkinek!!
2012. okt. 18. 07:35
 1997/9202 anonim ***** válasza:

Kriszta!

Nekem a fiamnál a 14.nap volt véres a wc papir,azt hittem meg fog jönni,de kezemben volt a teszt,megcsináltam és haloványka pozi lett:)

Holnap reggel mutatnia kell valamit:)

Ma fejezödött be sztem a beágyazódás:))Drukkolok:)

Szilvi

2012. okt. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1998/9202 anonim ***** válasza:

Ja és a fiam is clostis volt:)

Lehet a closti kicsit eltolta a peteérésedet:))

2012. okt. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1999/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lánykák!


Szilvusunk ma láthatja a babáját, remélem hogy megtudja végre a baba nemét, alig várom már, hogy jelentkezzen mikor hazaér.


Krisztikém, kétségtelen, hogy babás vagy :) Ezek a kis huncut piros pöttyök babát jelentenek szerintem. Beágyazódás lehetett :)


Én ma vagyok a 7.dpo-n. A hőm 37,3. Sosem volt ilyen magas. Néha úgy érzem, meg akar jönni. Tegnap volt sok apró hasszúrkálás.


Nézzétek meg a görbémet. Persze esélytelen a hónap, úgyhogy nem is tesztelek most mensi előtt. Amúgy jöv.hét szerda-csütörtökre nem várnám, ha valami CSODA történne.....



[link]


Meli

2012. okt. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2000/9202 anonim ***** válasza:
86%

Csajok, mi ez a nagy hallgatás?

Tegnap is ezerszer fent jártam, de nem írt senki sem napközben :(


Írjatok kérlek!


Meli

2012. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!