Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2021/9202 Vica-77 ***** válasza:

Hát remélem gyorsan fogunk utálok várni...főleg ennyit.:(

Szilvi én mondtam,hogy lányod lesz!Majd meglátod :)

2012. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2022/9202 anonim ***** válasza:

jajj a kis huncut :) itt várakoztat minket hogy mi lehet a lába közt :) a kis aranyos :)))

Pixi

2012. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2023/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!Bocsi h.csak most olvaslak/irok mert tegnap munka,rohan haza,főz,mosogat,pakol,busz,es este 8-ra ertem le Anyaekhoz videkre.Aztan dumcsi,elmenybeszamolo gyorsan es ÁGY:-)Elhazaroztam hogy ma alszok vagy delig:-) de nem birtam:-)na majd holnap!:-) Eloszor is kedves Vica!Orulok h.csatlakoztal hozzank!Isten hozott!Babasodj azonnal!:-)Aki ide belep...:-)az babas lesz.A kerdest en irtam ki,Kriszti vagyok 29 eves.Mar 3.5 eve nem estem teherbe pedig nem szedtem fogamzasgatlot.Annyira nem os voltunk rajta a teman.Most 5 honapja szedem a clostit de eddig meg nem segitett.A parom spermai nagyon jok,nekem egy kis pco-t talalt a doki.Metformint szedek ra.Most utoljara pajzsmirigyet (tsh) neztek,majd jovoheten megyek az eredmenyert.Elso baba lenne.Parom 31 eves.Most vagyok a 14.dpon.15 nap a lutealisom.Ugyhogy most nagyon remelek mert ebben a ciklusban voltak olyan dolgok amik meg.soha...de meglatjuk.Ekezet nelkul irok mert telefonrol szeretek irkalni de remelem nem gond es te is megszokod :-) Ja telefonon is van ekezet csak en lusta vagyok.meg ugy lassubb lenne:-):-)Udvozlunk a csapatban es remeljuk masoknak is tudunk majd segiteni a tapasztalatainkkal akik minket olvasnak.Mindenki!Kepzeljetek tegnap hazaertem a melobol es fozeshez gyorsan atoltoztem.A bugyimon akkora adag suru valami lett hogy csak lestem.Na ilyen se volt meg.Nem nagyon szokott lenni folyason.ha van is csak kicsi bar amiota clostit szedek kicsit tobb neha.De tegnap meg a szennyesbe se birtam beraknu a bugyit szo szerint le kelltt rola mosni a cuccot.Mintha valami suru kezkremet nyomtak volna oda vastagon.Erdekes volt.Persze mivel meg nem volt ilyen egybol arra gondoltam hogy biztos terhes vagyok:-)De jo lenne:-)Aztan leet hogy tenyleg csak a testem szorakozik velem!Szilvuskam annyira varom a kepet a Kisbabankrol!!Kis huncut szerintem lany lesz azert szegyenlos es nem arja megmutatni a nunust!!!!:-):-)De jo is lehetett Őt latni!!!Amugy miert szurjak meg majd a pocakodat????????Ehhez nem ertek :-) Melikem hogy erzed magad?Nincs valami furcsasag ?Irj mindent hanyadik dpo megerzesek,mindent!Irszikem olyan nagyon regen nem irtal remelem minden rendben.Olyan aggaszto hogy nem irsz semmit.Pedig a te velemenyedre is kivancsi lennek a kis szex utani verzesemmel kapcsolatban.Irj hogy hogy vagy!Pixi puszikak nemsoka vasarnap;-) el kell kapni Apat!Jaj ugy orulok hogy vegre elmesz a nodokihoz!Csak hatarozottan!!!!Szoritok neked!:-)Ha ma nem barnazok akkor holnap reggel csinalok meg egy utolso tesztet a 15.dpon.Akkor mar k*rvara ki kell mutassa ha van baba.Annyira merges leszek ha tenyleg csak egy er pattant meg a huvelyemben es azt pont a 12.dpo hajnalba tette mert akkor pattant volna meg maskor!Erdekes....ha mondjuk pisi utan latom meg a verzest akkor most biztos lennek hogy beagyazodasi ver volt...de mivel szex itan volt...hat soha nem verezem szex utan kiveve mikor a szuzessegem vettek el :-) SOHA!De most igen.A 12.dpon.Par potty aztan semmi...ha nem vagyok babas en mar nem hiszek semmilyen tunetnek.Na!Mindenkit puszilok!Szoritsatok Csajok nagyon.Nem soka minden kiderul!!!Puszikak!!
2012. okt. 20. 06:46
 2024/9202 A kérdező kommentje:
Na visszaolvastam magam:-)tehat nagyon fajt a hasam szex utan...meg masnap is...harmadnap viszont ugy fajt a hasam mint repedes utan (addig csak szex utan fajt) irtam is h.lehet hogy csak az elso dpon vagyok mikor en azt hiszem hogy a harmadikon.Meli meg irta hogy a clostitil lehet (nek is volt)hogy 2-3 nappal kesobb reped esetleg a tobbi tuszo.Ebbol az jon le hogy ha most meg +3 napig nem jon meg akkor se lepodjek meg mert + 3 nap beleferHET.Tehat lehet hogy nem is a 12.dpon volt a verpottyozes hanem a 9.-en.Lehet hogy a a reszt is a 11.dpon keszult csak az meg nem baj ha nega mert Szilvinek is a 13.-on lett halvany a one step tesztcsik.Azt akarom ebbol kihozni hogy ha nem jon meg akkor se orulok meg oromomben csak ha letelik meg majd a +3 nap.Ezen teoria alapjan meg csak a 11.dpon vagyok...az elobb rosszul irtam de nem birok visszamenni:-)Szoval ha igy van akkor meg van ido.De akkor miert volt az 5.es 6.dpon amit en8.es 9.dponak veltem hanyingerem???Nahhh mindegy.Olvastam mar vegul is ilyet is h.valakinek mar az 5.dpon hanyingere volt 1-2 napig es onnan sejtette h.sikerult es ugy is lett.Na ezt akasszatok fel a szogre :-):-):-):-):-) De legalabb igy nem fogok megorulni ha nem jon meg.Ha igaz akkor most vagyok a 11.dpon vagy a 14-en orulet.Vagy holnap,vagy szerdan nem kellene megjonnie :-)
2012. okt. 20. 07:37
 2025/9202 anonim ***** válasza:
83%

Kriszta!

Drukkolok,holnap azért tesztelsz?:)

Azért kell mennem magzatviz vizsgálatra,mert holnap töltöm a 36 évet és ilyenkor felajánlja a doki,hogy vesz a burokbol magzatvizet,abbol kitenyésztik a kisbaba kromoszómáit és kiderül,hogy van e valami betegsége a babának,mármint kromoszóma rendellenesség.

4 hét mire megjön az eredmény:)

Ezt veszik nagy tűvel hasfalon keresztül.

35 év felett nagyobb a kockázat a baeteg babára,ezért vállaltam be.

Szerdán tul leszek rajta,utána jön az idegevés 4 hétig:)

Kini!

Már idegesit hogy ilyen sokáig nem irsz,még mindig bennt vagy????

Szilvi

2012. okt. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2026/9202 anonim ***** válasza:

sziasztok! Kriszti ez aztán az élmény beszámoló :)))) lehet akkor mégis csak várnunk kell szerdáig :((( pedig én már annyira várom már minden nap a teszt eredményedet :) Holnap kéne ovulálnom de már pár napja egyre jobban fájnak a a cickóim :/ de ilyenkor még nem kellene :O csak ovu után és most meg...! a görbémen nem lehet látni hogy meg lett volna

[link]

egyáltalán nem értem a dolgot :/

Pixi

2012. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2027/9202 A kérdező kommentje:
Ertem most mar Szilvi!Ne aggodj nem lesz semmi baj a Babankkal:-)A szuras meg remelem nem fog fajni!!Hat ugy dontottem hogy nem tesztelek igy mar mert akkor meg az uj teoria alapjan csak holnap leszek a 12.dpon.Majd ha nem jon meg holnap akkor megprobalok hetfon egy halvanyat tesztelni :-)Annyira izgis:-)Pixikem nem baj az faj a cickod mar robbanni keszulnek a tuszocskeid.Sokszom minden ciklus mas lehet hogy most elotte fajnak a melleid.Nekem ugyanugy gorcsizik a hasam mint mar napok ota.Olyan nagyon erzekeny a hasam alja.Tegnap a buszon is mikor razkodott hat nem volt kellemes.Olyan erzes mintha be lenne gyulladva...lobos lenne...es ha lepek is erzekenyke mint ovu utan.Az ovu utani hasfajas most nem mult el Csajok csak enyhult.Egesz vegig erzekeny az alhasam.Tegnap este volt a csucs akkor ugy gorcsolt!A cickoim tovabbra is megmerevednek lepten nyomon.Feszul.Maskor ez a hasfajas el szokott mulni ovu utan csak 2 napig tart...es azota a szex is fajdalmas meg ezt nem is irtam.Csak ovatosan lehet.Mar arra is gondoltam h.mehszajsebem van.De pont most alakult ki?Meg az mitol lehet?Tudtok rola hogy hogyan jon ra a doki?marmint egyszeruen "benez" es meglatja?Vagy hogy lehet kideriteni?Meg ez is elofordulhat olvastam rola,h.aszex utani verzes azt is jelentheti.De akkor tobb ver kellett volna h.jojjon nem?Es ez csak egyszer volt.Vagy amehszajseb sem verzik minden alkalommal?Annyi kerdes van a fejemben amint lathatjatok!Legyszi akinek volt mehszajsebe irjatok le nagyvonalakban h.milyen volt es hogy allapitoota meg a doki!Egyszeru vizsgalatkor?vagy vervetel?rontgen?vagy hogy?Elore is koszi a segitseget Csajok!Puszikak!
2012. okt. 20. 09:36
 2028/9202 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem méhszájsebed van,ne aggodj:)

90%-ban annak van sebe aki már szült és aszülés miatt....

Nekem volt,de nem véreztem szex után sosem,a doki amikor megvizsgál és benéz akkor látja,ennyi:)

Ilyenek ne is jussanak az aeszedbe:)

Általában aki már kétszer-háromszor szült annak van.Persze nem törvényszerű,de 90%-ban,neked tuti nincs,akkor nem csak pont most véreztél volna szex után,na meg azt látta volna már a doki és mitől lenne??

Dehogyvan,ne gonbdolj hülyeségekre:)

Szilvi

2012. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2029/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti,nekem pont tavaly ilyenkor volt olyan időszakom hogy szex után mindig véreztem mint akinek megjött nagyon megijedtem és itt a gyakorin meg is kérdeztem hogy mi lehet ez? persze írták hogy méhszájseb is lehet :/ elmentem dokihoz és Hál Istennek csak enyhe hüvelygyulladásom volt,kaptam hüvelykúpot amit 2 hétig kellett dugdosni magamnak és ez alatt nem lehet szex mert visszatérhetett volna :/ de meggyógyultam és azóta sincs semmi ilyen :) szóval ne gondolj a legrosszabbra :)

Pixi

2012. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2030/9202 A kérdező kommentje:
Koszonom Dragaim megnyugtattatok teljesen!!Nagyon koszonom!!Akkor mivel csak egyszer volt es csak akkor ha kitorolgettemagam latszott par potty nem lehet olyan nagy baj.Akkor talan megis a beagyazodas okozta!De jo lenne!!!Megegyszer koszonom hogy gyorsan megnyugtattatok!!Millio puszi!!!!<3<3<3<3
2012. okt. 20. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!