Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1381/9202 anonim ***** válasza:
86%

Drukkolok Pixike ezerrel:)))))

Néha fellesek és nézem irtál e:))

Rudod a halvány csik is csik:)

Sz.

2012. szept. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1382/9202 anonim ***** válasza:
86%
*tudod:)))Már irni se tudok:)
2012. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1383/9202 anonim ***** válasza:
86%

Minden pozitív gondolatom a tiéd Pixi! A zebrák legyenek veled! 2 csíkra fel! Babakommandó indul! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Irszi

2012. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1384/9202 anonim ***** válasza:
86%
csajok,x-epil tesztet vettem,25-ös erösségű nem találtam 10-ets de ez 30 perce totál negatív :((( már kezdem azt hinni hogy minden tünetet csak bebeszélek magamnak
2012. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1385/9202 anonim ***** válasza:
86%
Pixi, mikor is kéne megjönnie? 2 nap késésnél csináld a következőt! Akkor sincs baj ha esetleg bebeszéled, mert tudod, kezdődik a kivizsgálás!!!! Minden jó lesz, meglátod! Azért egy óra múlva nézz rá arra a tesztre....:)
2012. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1386/9202 anonim ***** válasza:
86%

Szegénykém:( Tudod, minden hónapban ez van, méha érdemes visszaolvasni miket írtunk! De fontos a pozitív hozzáállás -az én orvosom szerint pl. Amíg nem jön meg, addig egy kis remény még van!

Mi mától nem szexelhetünk apajelölttel, mert szerdán vizsgálat! Izgi!

Egyébként tegnap Pixike bennem is felmerült hogy mi van ha, mert görcsölgetett a hasam, a jobb petefészkem is és középen is, és finoman belenyilallt a hüvelyembe... De gondolom ez az agyam, úgyhogy igyekszem elhesegetni. A melleim azóta is furán érzékenyek, ha futok, ilyesmi, akkor fájnak. Érdekes... szóval szerintem elég nehéz nem érezni semmit, amikor az ember ki van élezve minden apró jelre.... Irszi

2012. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1387/9202 anonim ***** válasza:
86%

Azóta hogy írtam, már 3* megnéztem hogy válaszoltál-e.... Ma már szerintem nem leszek, mert vendégségbe megyünk.

Holnap jövök lányok. Jók legyetek! Kriszti, mikor veszed be az utolsó csodálatos Clostit? Hogy vagy a másiktól? Meli, van már vérzés? Klau, hányadik dpo? Nekem ma van az 5. dpo. Irszi

2012. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1388/9202 anonim ***** válasza:
86%

Pixike!

Majd azért nézz rá később is,mert sosem tudni.Nekem a 13 dpo-n lett 2-3 óra mulva über halvány csik,néztem napnál,lámpánál mindenhogy:))

Ja és 10-es teszt volt.De az X-epil jo teszt amugy,sokan dicsérik.Fel a fejjel,még nincs veszve semmi!

A tünetekről annyit,hogy én képes voltam bebeszélni magamnak a cicifájástól kezdve a hányingerig,ettem a turós pali uborkával meg ilyen f********k:)Már bocs:)

Erre képes az emberi agy,ha valamit nagyon akar!

Volt olyan,hogy kiabáltam a férjemmel,.hogy én befejeztem,soha többet nem akarok próbálkozni,mert ugye fog soha sikerülni:)

Ez tartott 2 napig és ujra a hőmérő a kezemben volt:)

Még jó hogy a férjem ilyen kitartó:)

Szóval nem vagy elkésve és nincs veszve semmi,főleg ha kivizsgálás előtt állsz:)

Akkor még jobban rá kell koncentrálni,fel a fejjel anyám és mindent bele,hátha még pozi lesz az a teszt:))

Sz.

2012. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1389/9202 anonim ***** válasza:
86%
*pali-palacsintát:))Elirtam véletlen:)
2012. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1390/9202 anonim ***** válasza:
86%
persze Szilvi,rá fogok nézni a tesztre :) kicsit szomorú vagyok :( de még mindig bizakodok a görbémbe is és a teába is :) ha nem jön meg a mensig szerdáig újból tesztelek :)
2012. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!