Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1341/9202 anonim ***** válasza:
83%

jó reggelt!gyors helyzet jellentést hoztam nektek :) a mai hő 11. dpo-n 37.2!! :)))) majd még jövők!most viszaalszok pár órát :))

[link]

2012. aug. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1342/9202 anonim ***** válasza:
83%

Jó reggelt Csajok!


Pixi, ez tuti babás görbe! Én is kérek ilyet :)

Krisztikém, örülök, hogy csak ennyi mellékhatásod van a gyógyszertől. A gyakori mellékhatásokból mindent produkáltam, kivéve az étvágytalanságot, a ritkább mellékhatásból egyet-kettőt. Az álmos korszak kb. 3 hét.

Remélem,nem lesz olyan fejfájásod, mint nekem volt!!!!!


Én most is csak negyedet szedek a doki tudta nélkül, mert a féltől megőrülök a rosszulléttől. Pedig az elejné azt hiszem elmentem 3/4-ig is. Ma már nem bírom.


Lányok, leesett a hőm két tizedet, 36,8, de vérzés még alig látható. Csak a WC papíron. Nem értem. Mensi görcs sincs. Száraz vagyok mint a sivatag.

DE ki kellene ürülnie, hiszen múlt hónapban is csak egy délelőttöt volt meg. Ez nem normális. Soha ilyen nem volt, most van ez, mióta clostit kaptam két hónapig :(


Tegnap ezerszer megnéztem a negatív tesztemet, hátha pozitív lesz? Nem is tudom mit vártam tőle, de már őrjítő vagyok magamnak is. A gyerekek is már rám szóltak, hagyjam abba a nézegetést.


És a párommal is nagyon goromba voltam. Tudjátok, mikor hülye az ember mensi előtt. Kötekedtem szegénnyel, minden begyöpösödött, egyenesvonalú, makacs faszinak elhordtam, csak nézett rám. Nagyon hülye voltam :( :( :(


Nem tudom.....egyre jobban hajlok arra a rohadt átjárhatósági vizsgálatra. DE BELE FOGOK HALNI :(

Ha megengedném, akkor hétfőn kéne időpontot kérnek a jöv.hétre. ISTENEM, RETTEGEK TŐLE :(


Meli

2012. aug. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1343/9202 anonim ***** válasza:
83%
itt vagyok újból :) Klau,hanyadik ciklusnapon vagy?mióta 36.5 a hőd?hátha tudok segítenni :) Meli,nagyon szívesen oda adom a görbém :) nem lehet amúgy hogy a clostil ennyira elvékonyította a méhnyálkahártyádat és azért van ez?Irszi,száguld a kis málnaszemed a méhed felé :))) megint izgulhatunk érted is!!! ;) Kini,te hol jársz?Évi,hol vannak a pozi tesztek? már várjuk!Szilvi,neked nem voltak hőhullámaid?én először csak a reggeli meleg palástfűre fogtam,csakhogy már tegnap óta napközbe is rámtör,meg este is.Most is még mielőtt felkelttem volna újból hőhullám :/ Tegnap este lephintem még vártam haza a munkából a szerelmemet és beszunyokáltam,mikor felébredtem elmúlt a petefészek görcs,helyette a hüvelyem szúrkált,mire az is elmúlt utána meg tompán belehasított párszor a petefészkembe,ma reggel megint hüvely szúrka.A melleim talán pibit érzékenyebbek az átlagtól.
2012. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1344/9202 anonim ***** válasza:
83%

29- máig ugyan annyi a hőm.Semmi változás.És holnap lenne ovum:( elvileg.

Mostmár nem tudom mivan.Ez a gorbe naon össze zavart.

Nem tudom h.vab e ertelme próbálkozni:(

2012. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1345/9202 anonim ***** válasza:
70%

Pixi, Te csaj, amiket írsz nagyon-nagyon babára vallanak. Hüvelyszúrka, hasszúrka :)

Hőhullám.


Terhes vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Meli

2012. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1346/9202 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy most nem clostiztam, és mikor inszem volt, aznap már 12-13mm-es volt a nyálkahártyám, az még tovább vastagodott az E vitamin hatására a beágyazódásig. Meg persze folyamatosan szedem az E vitamint.


Tehát lenne bőven minek leválnia, főleg hogy múlt hónapban is csak egy fél délelőttre jött meg, most meg pár csepp??????

Nem értem én az egészet. Hol a mensiM??????????

Meli

2012. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1347/9202 anonim ***** válasza:
83%
Klau,attól hogy ilyen a hőd még holnap leeshet majd fel,láttad az én görbémet is,hol leesett hol fent észre se vettem hogy már túl vagyok az ovun :D pedig én már 6 hónapja vezettem. Meli,akkor menj el vele orvoshoz,én se tudom mi lehet az oka :// én meg attól félek hogy ezt az egészet bebeszélem magamnak :/ mondjuk ezt a hőhullámot nagyon furcsálom,na meg amit esszek mostanság! :D nem elégszem meg a sima vajas kenyérrel,ételízesítőt teszek rá :D
2012. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1348/9202 anonim ***** válasza:
83%

Pixi fúj miket.eszel!! Hát fejbe lövöm magam ha megjön neked...de úgy.érzem h.ilyen lesz!!! De jó neked!!!

Kezdek irigykedni;)

2012. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1349/9202 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem volt hőhullámom,csak mikor a clostit szedtem abba a pár napba.Melegem volt,meg fáztam:))

De nem hőhullám volt:)

Hát Pixi ha nem leszel ezek után babás.....nem tudom mit mondok:)

Én csak kb 2 hétig teáztam,gyogynövény,igy én annyira nem hiszek benne,lehet pont azért nem használt:)

Semmiféle gyogynövényben nem hiszek amugy,nemcsak a teákban.

Én nem eszek különleges dolgokat,de vannak olyanok amiket kivánok azért:)

Hol ezt,hol azt:)

Hol édeset,hol sósat:))

Attol függ,most épp a mignont kivánom már pár napja,a férjem ki is van akadva hogy miért nem veszek magamnak:))

már szombaon is tezstelhetnél,akkor leszel a 12 dpo-n,nem?

Sz.

2012. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1350/9202 anonim ***** válasza:
86%
Klau,te is babás leszel,lehet te még furábbakat fogol enni :D Szilvi,az a baj hogy nincs teszt itthon :( holnap reggel megyek be a városba venni :)
2012. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!