Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1301/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt!!!

Hát túl vagyunk a tegnapi probálkozáson!!Gabi fáradt volt naon,de nem érdekelte...azt mondta h.nah drágám most.hozzunk össze egy picit;) olyan cuki volt.

Azt mondta este h.mivel 1 körül lesz ovum,ma pihenjunk h.jobb legyen holnap a spemája.Meg mellette szedi a vitamint.

Hát én most naon bízom benne h.sikerulni fog!! Csak annyira idegesit h.mikor a popom alatt párna. van akkor is egy pici sperma kifolyik belőlem:( ez normális???

Irszi aranyos vagy,az otthoni dolog jobban hangzik! De remélem sikerül most összehozni a babot...

Pixi,Meli én naon szoritok nektek...még a végén 2 kismamával bővül a csapat...:)

Meli már kíváncsi vagyok az eredményedre!!!

2012. aug. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1302/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Dragaim!!!Juj milyen izgalmak vannak!!Pixike hogy all a ho??Melike teszt halvany lett???Irjatok!!:-):-):-)Mindenki izgul ertetek!!Kini jo pihit neked!!Klau mosz osszejon a baba ugy kell hozzaalni.Smpermavizsg.nem gaz!!Nekunk mikor volt par honapja hat en bementem a parommal :-) igy konnyu volt neki elinteztem szajjal:-D azt mondta meg ugyse csinaltuk "orvosi szobaban" :-D o csak attol felt nagyon hogy belenyulnak a fenekebe de azt mondta a baba meg en miattam meg azt se banja :-) csak olyan jo lett a spermaja hogy a.doki azt mondta nem szukseges belenyulni :-) en meg bogtem oromomben.feltettem ot nehogy vmi baja legyen mert azert sztem a ffiaknak ez nehezebb...gyogyszerek...onbecsules...stb.ugy voltam vele ha van baj akkor inkabb nalam legyen talan jobban viselem.Ne feljetek tole ha jo a.sperma utana felirja.neked is a clostit es lehet h.mar az elso honapban sikerul.Sokaknak igy van!!Lehet h.csak egy kis stimu kell.Irszikem nagyon izgulok erted is koszi mindent hogy fogtad a.kezem:-) Szilvikem neked is koszi mindent<3<3<3 majdcsak sikerul nekem is vmikor.Ma reggel megyek vissza a dokihoz.Pfu remelem nem irja fel a Bromot meg amig meg nincs a vereredmeny.Hiaba nem akarom szedni :-\ de ha o ugy gondolja hat beszedem.Regebben nekem is azt mondta hogy 3 ho utan szunet de legutobb meg azt hogy meg probalunk egy honapot.gondolom mert mindig szep 8-9 millis.a mehnyalkahartyam.De majd meglatjuk mit mond majd irom.Aaaaa Klau!Az termeszetes hogy kifolyik egy kicsi cucc:-)
2012. aug. 30. 07:00
 1303/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Krisztám!

Ne erőltesd a clostit,hidd el ha pihennél,lehet ujult erővel vágnál bele a következő kurába.

De ahogy Irszi is mondta sokan akkor maradnak babásak amikor már nem szedik,mert elnyujtott hatása van.

Szedj E vitamint és attol jobban vastagszik a nyálkahártya!!!

Komolyan!Sok fehérje,sajt,tej meg ilyenek és olyan szép vastag lesz el se fogod hinni!

Sajnos a closti valakinél vékoyitja!

Ha nem szeded lehet sokkal vastagabbat produkálnál!

Lenne a closti nélkül is szép nagy tüsződ:)Bár nem értem mit keres ott egy 16mm-es ilyenkor:)

De sosem lehet tudni miből lesz a cserebogár:)

Lánykák!

Nár azt se tudom ki hogyan áll,de drukkolok mindenkinek nagyon!

Pixike!Remélem a hőd marad ott fennt még pár hónapig:))

Várom már hogy tesztelj:)

Irszi!

Ki tudja?Lehet mégis a te hónapőod lesz ez,soha nem lehet tudni:))

Klau!A férjed biztos elmenne vizsgálatra,az én férjemet se vizsgálták a fenekébe,de ő is belement volna még abba is,mert annyira akarta a babát:)

Melusom!

Ott kell hogy legyen a két csik a tezsteden,nagyon drukkolok,Jani is drukkol:))

Kinim!

Gyorsan regenerálodj és gyere vissza,várunk:))

Nálam semmi nincs csajok,néha van hányinger,de akkor nagyon,néha elmulik,a cicim sem fáj már annyira mint az elején.Van mikor megijedek hogy ez most normális vagy sem,nem ám baja elsz a babának,de nem parázhatok végig 9 hónapot.

Az egész életem egy stressz,eddig a hőmérőzés miatt,most a baba miatt,lassan már meghülyülök:)

De sajnos ilyenek vagyunk:)

Na hajrá lányaim,megy a drukk:)

Szilvi

2012. aug. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1304/9202 A kérdező kommentje:
Szilvi megertem hogy parazol en is felnel az tuti hogy minden rendben legyen.De mindig kepzeld el hogy a baba a legegeszsegesebb a legjobb helyen van a pocodban es minden a legnagyobb rendben lesz!!!!:-) es ugy is lesz<3<3<3!!!Kis Draga lehet hogy most is alszik:-):-):-)vagy eppen mozgatja a kis labat :-) de jo lenne ha az ember ezeket lathatna!!:-)Itt ulok amugy a nogyogyon most erkeztem meg.Ja en nem eroltetem a.clostit abszolut!!!Ha a doki ugy latja jonak akkor szedem.Ha nem latja jonak nem szedem.De en azt hittem Szilvi hogy jo a.8 mm-es nyalkahartya!!Kozepidoben annyi volt abba be tud agyazodni nem???En azt hittem igen?Vagy neked sokkal vastagabb volt kozepidoben?????Most nem tom hogy mi van.Megirod legyszi Szilvi?Koszike elore is!!!Melikem hatha most olvasod...kerdeztem mar toled hogy mennyibe kerul a Bromo???Ha ezt olvasod akkor legyszike vaaszolj.Neztem en a neten de abba bizom aki mar szedte szedi.Ki tudja en miket olvasgatok itt :-):-D Pixike miert nem irsz mar hogy mi van??Remelem minden okes!!!!Meli es te???Hat milyen lett a.tesztecsked????Na varakozok tovabb tok uncsi :-)
2012. aug. 30. 08:29
 1305/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kriszta!

Kérdezd meg a dokit,mi az ideális nyálkahártya,ugy hallottam a 8mm is jó,de jobb ha vastagabb,nekem 14mm volt.De én nagyon sajtos vagyok amugy,sok tejterméket eszek alapbol és szedtem az E vitamint is.Mikor babás lett és elöször voltam dokinál,kb 4 hetesen,akkor majd 30mm volt a nyálkahártyám.Sztem a 8 mm épp hogy határon van,de a doki jobban tudja,kérdezz rá.

Irj,hogy mi volt dokinál!

Sz.

2012. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1306/9202 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok!olyan aranyosak vagytok hogy ennyire izgtultok :))) nemrég kelltem most pedig kortyolgatom a palástfűvet :) a mai hőm 37.1 :) nem csodálkoztam hogy picit leesett végűl is nem mehet már 37.25-nél fejebb :D de azért fent van!!! már én is tesztel álmottam,annyira jó volt látni :)) le is fényképeztem nektek :D csak aztán valami miatt a teszten a csík elvastagodott majd bebarnult az egész teszt és elrohatt a kezembe :( szombaton megveszem a teszteket és vasárnap reggel jövök nektek az eredménnyel! Meli,gyere már!mutasd nekűnk azt a halvány pozí tesztet :))) Kriszti én nem tudok semmit mondani neked a clotysról DE a teáról is azt hallottam hogy 3. hónapban se jönn össze a baba a tea nélkűlibe meg igen :)) majdnem ugyanaz ;) ha gyógyszerek mégse segítennek a tea hátha ;) Klau,én is gondoltam az otthoni sperma levételre hátha otthon könnyebb ;) vagy bemész vele és segítesz neki :) Szilvi,gondolkodtál már a baba nevén? :)) Irszi,hülye a szervezetűnk van mikor nem sok értelme van annak amit épp csinál,ez van csajszikáim :)
2012. aug. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1307/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixike!

A 37.1 is jo még,de mindig ugyanabba az időbe méred?

Igen,meg vannak már a nevek:))

Még babás se voltam,már akkor meg voltak:)

Ha kisfiu lesz akkor Máté,ha kiscsajszi akkor Lili:)

Nem szeretem azokat a neveket amiket becézni lehet,igy ezért tetszenek ezek.A férjem neve amugyis elég érdekes és ez a két név tök jol illik hozzá:)

Sz.

2012. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1308/9202 anonim ***** válasza:
100%
Szilvi mindig egy időbe mérem 5:30-kor,de miért kérdezted?mensihez túl korai ez a hőleesés
2012. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1309/9202 anonim ***** válasza:
100%

JAaaaaaa,nem baj ha ennyit esett,akkor joval többet esne:)

Nem azért kérdeztem:)

Jó ez a hő ne stresszelj:))

2012. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1310/9202 anonim ***** válasza:
58%
szép név a Lili,nekem is nagyon tetszik :)
2012. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!