Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1291/9202 anonim ***** válasza:
87%

Meli akkor még van remény!

Hát a vérvétel eredményem jo!! Felsorolom h.mit néztek és lett teljesen jo.

Fehérvérsejt,Neutrofil,Limfocita,Monocita,Eozinofil,Neutrofil,Vörösvérsejt,Hemoglobin,Hematokrit,Mcv,Mch,Mchc,Trombocita,Mpv,Rdw-Sd,

A progeszteron follikuláris fázis,luteális fázis,posztmenopauza,1 trimeszter és a 2 trimeszter.

Ez mind jó nekem.

Még pénteken vissza kell mennem mert van ami nem lett kész....

Ha jó lesz teljesen a vérvétel eredménye szomoru leszek,mert akkor más a baj:(

2012. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1292/9202 anonim ***** válasza:
86%
Klau,ez nagyszerű :)) ha többi eredményed is jó akkor a férjeddel lehet a gond :(( rá kellenne venned hogy elmenjen sperma vizsgálatra
2012. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1293/9202 anonim ***** válasza:
86%

Klau!

Akkor ezután a férjed jön sajnos,mert veled mást nem igen fognak addig csinálni,amig a férjed nincs kivizsgálva:S

Majd ha az ő eredménye is meg van,majd akkor kezdenek neki a dolgoknak!

Lehet nem is veled van a baj!

Sz.

2012. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1294/9202 anonim ***** válasza:
87%

ah csajok ez a baj!! a párom biztos benne h.nem vele van a baj,és azt mondta ő nem megy el,mindig azt mondja h.nem tudja kiverni a szerszámát idegen helyen csak itthon...

Annyira félek,hisz jobb lett volna ha csak vmi kis baj lett.volna velem!!!

Bár ha látja Gabi h.mennyire kivok,biztos elmegy a dokihoz...de ugy kétségbe vagyok esve....

pedig örülnöm kellene h.jók az eredmények...

A ti párotok mit szoltak a kivizsgáláshoz? én h.mondjam el Gabinak h.ez mennyire.fontos nekem?? h.nem akarok tovább várni és ehez szükséges a sperma vizsgálat???

2012. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1295/9202 anonim ***** válasza:
86%

Az én párom alapból elment mikor megkértem rá.

Ő is nagyon szerette volna a babát:)

Elmentem vele mindkét vizsgálatra.

Mi maszek urulógushoz mentünk,oda is bementem vele,utána elkisértem a sperma vizsgálatra is.

Leadtuk a cuccot és délután mentünk is az eredményért.

Mivel havonta az ovummal zaklattam,mára már utálja azt a szót hogy hőmérő és peteérés:D:D:D:

Látja azt mennyire fontos neked ez,ha ugyanugy szeretne babát mint te,akkor nem fogja megkérdőjelezni hogy elmegy-e vagy sem!

Nálunk legalábbis nem volt ez kérdés:)

Hál istennek.

Ő tisztában volt vele,elég érett már ahhoz,hogy tudja,50-50 % a hibaforrás.

Ülj le és beszéld meg vele,de mivel látja hogy küzdesz a babáért,akkor tudja ő hogy neked ez mennyire fontos.

2012. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1296/9202 anonim ***** válasza:
87%

Jajj csajok én.totál szerelmes vok...Imádom a férjemet!!!

Ma már próbálkozunk...és azt mondta az édesem h.mindent bele fog adni,h.most végre sikerüljön....

Annyira reménykedek!!!!

Palástfű teát nem kaptam:( de.attól mindent megteszek....Szorítsatok...

2012. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1297/9202 anonim ***** válasza:
86%

Klau,nagyon szorítunk!!!!Meli,miujság?mi lett a reggeli barnázásból?

nálam ma az a helyzet hogy fájdogál mindkét petefészkemnél,nem vészes,de a derekamba is kisugárzik

2012. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1298/9202 anonim ***** válasza:
86%

Reggel görcsölt a hasam, visszabújtam picit pihizni, és utána mintha elfújta volna a szél a hasfájást és a barnázást is.

Egész nap nem fájt a hasam, semmi barna. Most voltunk vásárolni, eldobom az agyam, képzeljétek el, hogy 120eFt volt a tanszer és a 4 pár cipő, és még venni kell tankönyveket 2x17eFt és ebédbefizetés 2x15eFt.

Anyagi csőd a két gyerek iskolakezdése.


Nem is ez a lényeg, hanem hogy cipeltem fel az emeletre a cuccokat és belenyilalt a bal oldalamba. Most láttam a WC papíron egy ici-pici barnás váladékot, de nem vér!!!!


Reggel ha nem vérzek, és ha igen, akkor is TESZTELEK!!!!!


Meli

2012. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1299/9202 anonim ***** válasza:
31%
Meli,már tényleg kíváncsí vagyok mi lehet :) lehet én meg már vasárnap tesztelek is mert már most nagyon izgulok mi lehet nem fogom kibírni keddig :S
2012. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1300/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli, nem lesz semmi baj! De miért te cipeled a cuucot édesem, és miért nem a csemeték??????????????????????

Nem lesz semmi reggelig, és nagyon halvány pozitív lesz a teszted!!!!!!!!!!

De pozitív lesz! Pixike, neked is az lesz! Ugyanolyan nyugalmat érzek belőled, mint Meliből!!!!!!!!!!! Ez a kiamamák nyugalma!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszti, sajnálom............ Én is úgy tudom, hogy 3 hónap Clostíi után 3 hónap szünetet tartanak, de az én egyik barátnőm is akkor lett kismama!!!!!!!!!!!!! Nagyon sokáig Clostiztak, és egy év után, az első szünetes hónapban fogant meg! Már 4 éves a kislánya, Ági:)

Szóval tök jó hogy nem az a hülye hormongond, kár hogy nem baba..... De na keseredj el ha mégsem szedheted tovább! Neked vizygálták már a szerelmed?????

Klau, nálunk sem volt gond a spermavizsgálat, első szóra ment a férjem! Egyébként meg lehet beszélni a laborosokkal hogy ha egy órán belül odaértek vele, és testhőmérsékleten tartjátok a cuccot, akkor elintézheti otthon! Ők adják a tégelyt, de nincs ilyen gond! Mi is így csináltuk az elsőt. A Többit meg ott, már belejött szegénykém....

Ne aggódj! Szeret, és szeretne gyereket. Téged kivizsgáltak, most ő jön. Ennyi. Nem fog belehalni. Neki egy spermavizsgálat, ha az oké, akkor téged vizsgálnak tovább úgy is.

Kini, várunk visza nagyon!

Szilvi, írj!!!!!!!!!!!!

Évi, várjuk a képet!!!!!!!!!!!!!

MA beleszúrt a jobb oldalam... remélem nem fogok behülyülni lányok ebben a hónapban is... hová a f....*szoba szúrkál a 2 dpo-n? Cici semmi....

itt van a cicám, és dorombol és dörgölőzik a lábamnál:) Olyan édes:DDDDD IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2012. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!