Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1251/9202 anonim ***** válasza:
86%
jó reggelt lánykák! Meli,csodálom hogy nem teszteltél,nem akarsz holnap elönni 1-et?ott a baba hidd el! :) Kriszti,teljesen rám hoztad az izgalmat hogy mi is lehet most?annyira kíváncsí vagyok már!!!! Kini,annyira sajnálom :((( de új hónap új remény!!! ez a mi jelszavunk ;) Irszi,Klau! szexre fel apát elkapni!!!! na és hogy velem miujság? :) tegnap hol görcsöltem hol nem,de csak enyhén,este miközbe zuhanyoztam beszéltem a babámhoz,hogy mennyira nagyon várjuk már őt,és hogy nagyon-nagyon szeretni fogjuk,hogy nem kell félnie mert mi mindig itt leszünk vele és nem baj ha most se akar jönni mi várjuk türelmesen továbbra is :) aztán ma reggel jött a meglepi :) a mai hőm 8.dpo-n 37.15!!!! soha nem volt ilyen magas főleg nem ilyenkor :) nagy reményt adott ez nekem!!! nem érzem magamat mellegebbnek de betegnek se,a pocim még mindig fájdogál,tegnap nem tudom milyen állagú lehetett a folyásom mert a bugyin csak száradást láttam :/
2012. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1252/9202 anonim ***** válasza:
86%

Pixike, írtam, hogy ellőttem egy 10-es tesztet. NEGATÍV :(

Meli

2012. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1253/9202 A kérdező kommentje:

Sziaszok!Na megnezte és nem lát semmit a méhnyalkahartyam csak 9 mm :((( azt mondta megugorhat pár napon belül ha sikerült,de szte nem sikerült :(( van tüszőm is ami érésben van 16 mm.Azt nem is értem ha sikerült a babó akkor minek van tüszőm?Holnap reggel vizeletvizsg.kiderül a terhesség délutánra.Meg vérvétel is lesz hormonokat fog nézni 3 hét mire kész lesz.Szerinte a prolaktin szinttel van a baj majd Bromot szedek.Nem tudom mi ez a hormon meg a gyogyszer de majd utana olvasok.Azt mondta hogy hát ő is örülne ha sikerülne és most nem jönne meg de ne törjek össze ha mégis megjön.Azt mondta a Bromo rossz gyogyszer nagyon rosszul leszek tőle hanyiger meg minden de muszaj szedni a tunetek mellett is mert ez hoz majd eredmenyt jobban hat majd a closti.Teljes hormont csináltat ezért tart 3 hétig mire kész lesz.ez mondjuk sztem tök jó megnyugtataó hogy igy foglakozik velem :) most nem tom mi van.De ha nincs babó akkor miért nem jön meg?volt domi tüszőm középidőben...felszivodott vagy mi és mégse volt peteérésem?Nem értem.Most várunk.

Kini nagyon sajnalom hogy megjött :((((

Melike lehet hogy korai a teszt tudod!!Mig nem jön meg van remény én is ezt mondom magamnak.

Pixike!Sanalom hogy nem tudtam Neked/Nektek jót irni!!De azért köszönöm hogy izgulsz értem :)))Meg mindenkinek köszönöm CSajok!!!!!!!!

2012. aug. 28. 10:23
 1254/9202 anonim ***** válasza:
86%

Meli,bocs nem láttam lehet egyszere írtunk,annyira nagyon sajnálom :(((( csodálak így is hogy ilyen sokáig küzdesz a babádért,én nagyon csodálak és szerintem a többiek is így vanak veled :)

Irszi,első dpo? hogy repűl az idő veletek! :) Klau,hogy alakul az első hőgörbéd?

2012. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1255/9202 anonim ***** válasza:
86%
Kriszti,lehet mégis csak a tea zavart be :(((( én ezt nagyon nem akartam :(((( nem akarsz még most sem tesztelni?
2012. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1256/9202 anonim ***** válasza:
86%

Pixike, az a borzasztó tudod, hogy én tudom a legjobban és a családom, hogy nálam minden a legnagyobb rendben van. A doki is ezt állítja!!!!!!


A jelenlegi párommal van gond. Már több fiatalabb nőnek akart gyereket csinálni, meddőségi központba is eljutott velük, de soha nem tudott összehozni egy babát.


Nála a gond, csak nem ismeri el :(


Én hiába teszem ki a lelkemet, nem leszek babás. DE legalább ismerné el és akkor hagyjuk az egészet :(


Talán bele tudnék nyugodni én is.


Meli

2012. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1257/9202 anonim ***** válasza:
86%

Én azonnal terhes tudnék lenni akár a volt férjemtől, ez ezer százalék!!!!!!!

Meli

2012. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1258/9202 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Este teszek fel képeket a tesztekről,mert a férjem telefonjában vannak,ő meg dolgozik! Tegnap voltam vérvételen és most lett meg az eredmény: 136.9 a HCG!! A dokim szeptember 9-re adott időpontot ultrahangra.Nagyon köszönöm nektek,hogy mellettem álltatok és lelket öntöttetek belém! Édesek vagytok!
2012. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1259/9202 A kérdező kommentje:
Pixike azt mondta a doki hogy kizárt hogy a tea miatt ne jöjjön meg.Hát olvastam itt olyat hogy irták hogy amiatt de se nem orvosok se nem biológusok csak ők ugy gondolják hogy amiatt.Olvastam itt egy olyat is aki ebből diplomázott és azt irta hogy ez nem igaz hogy a teától nem jön meg.ki is fejtette tudományosan hogy miért nem.inkább a tudományos magyarázatoknak hiszek mert most egy egyszeri asszony hiába irja hogy amiatt van,egész egyszerűen nem ért hozzá hogy meg tudja mondani.Kérdezte a doki hogy van e cicifájás.mondtam hogy nincs :( ultrahangon meg azt hogy hát 50-50 % mert a nyálkahártya megugorhat hirtelen a növekedésbe.Nem tom :( tesztet azért nem csinálok mert kaptam kis küblit abba kell tenni a holnap reggeli első pisit és délutánra kiderül az eredmény.Azért még nem adtam fel!!Reménykedek amig meg nem jön!!!Puszikák!!
2012. aug. 28. 11:02
 1260/9202 anonim ***** válasza:
86%
Meli,a férfiak ezekhez túl büszkék hogy bevalják :( én is gondoltam már rá hogy a párommal lehet a "hiba",de ő nem!ő neki semmi baja spermáival!szóval egy kicsit átt tudom érzni a helyzeted
2012. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!