Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1221/9202 anonim ***** válasza:
86%
ma egy kicsit görcsöltem,szerintettek mint jelenthet? ma vagyok a 6. dpo-n
2012. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1222/9202 anonim ***** válasza:
86%

Igen, 2012-ben:) NAgy izgalmamban elírtam, mert már ezer éve anyának kéne lennem.....:D

Évi, nyugi! Szép lesz a holnapi teszt is, meglátod! NAgyon izgulunk!

Szilvikém, értetek is! Vigyélgépet hogy tudj fotózni ha nem adnak képet, bár mostanában adnak...

Olyan jó lesz látni ŐT, majd meglátod! Megy veled valaki, vagy egyedül mész?

Pixike, a görcsölés fincsi:) Nekem is kb. akkor kezdődtek a dolgok, ott kezdtem el vele beszélgetni. Olvasd vissza, hátha ad valami támpontot! Így könnyen össze tudod hasonlítani, én nagyon sok mindent éreztem, és mindent le is írtam nektek! Ja és a barátnődnek grtaulálok!

Klau, mi naponta szoktunk ilyenkor, 3-5 nap szünetet tartva az első előtt. Próbálunk biztosra menni, de úgy számolgatok és intézem a dolgokat, hogy ne zavarja meg a hétköznapjainkat a matekozás:)

Kini, izgulok érted nagyon! Ügye milyen gyönyörűek a bandázsok? Én már látom magam kettőben:) Többen is, de max. kettőt tervezek rendelni, leginkább a nadrágbővítő miatt. Nayon elmés kis találmány:)

Kriszti, jajj de nagyon izgulok!!!!!!!!!!!!!!!!! Alig bírom ki:))

Meli mikor jön vissza????? Nem arról volt szó hogy ma már lesz??? Hiányzol Meli!!!!!!!!!!! Érted nem izgulok annyira, mert tudom hogy ott lapul a kis maszat a méhedben! MAjd csak figyeld! Írd a tüneteket, illetve mindenki írja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ezt a Paya Bea dalt én már fel is vettem a telefonomra, ma már vagy 100* meghallgattam. Főleg az elejét, azt gondolom az érint leginkább. Nekem így a mai napra kivetítve sok erőt adott:) Örülök hogy megtaláltam! Millió puszi lányok: Irszi

2012. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1223/9202 anonim ***** válasza:
100%
Jó reggelt Csajok! Olyan erős pozitívat teszteltem,hogy el sem hittem! Pedig ez 25-ös érzékenységű teszt, és mégis 5 másodperc alatt megjelent a második csík.Délután teszek fel róla képet,ha érdekel titeket! Mikor megláttam a második csíkot,elkezdtem sírni örömömben,aztán meg azért, mert aggodom,hogy minden rendben legyen. Kívánom,hogy ti is mielőbb babásak legyetek! Tiszta szívből drukkolok nektek!
2012. aug. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1224/9202 anonim ***** válasza:
86%

Gratulálok Évi:))))

Vigyázz rá nagyon:)

Csajok most már ti jöttök:)

Remélem mire hazaérek már mindenki azt irja hogy nem jött meg neki.Melusom is ma már tuti hazaér,kiváncsi vagyok már nagyon mi van vele:)

Hajrá lányok,drukkolok ezerrel:)

LAssan indulok dokihoz:))

Szilvi

2012. aug. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1225/9202 anonim ***** válasza:
87%

Évi gratulálok..!!! Örülök h.végre sikerült babásodnod:)

bár csak én is ott tartanék már...

De te naon vigyázz magadra...és a kis pocaklakodra;)

2012. aug. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1226/9202 A kérdező kommentje:
Jaj de jo Evi!!!!!!Mondtam hogy erosodni fog!!!Hala Istennek!!Hatalmas gratula!!!Tudom hogy hatalmas orom melett nagy az aggodasod is ez termeszetes de figyu most kell am a leges legpozitivabban nezni a dolgokat!!!!Beszelgess a Kincseddel!!!Es legy nagyo boldog hogy sikerult es ott van veled!!!Jaj nagyon orulok most!!:-)Varjuk a kepet termeszetesen!!!!!! Csajok nekem meg se barnazas tegnap este se mensi!Jo meg ma megjohet meg utana is a palastfu miatt lehet nem jon meg.En ugy gondolom hogy meg iszom a teat mert holnap mindenkepp megyek dokihoz.ha addig nem jon meg akkor ott ugyis kiderul max verbol hogy sikerult-e ha meg nem sikerult akkor biztos a tea miatt kesik a dolog vagy masmilyenul jon meg.Lehet hogy ma egyszercsak megjon minden barnazas nelkul.amugymeg kb semmit nem erzek.Se cicko se has egyenlore de meg csak most ebredtem ki tudja mi lesz ma.Azert remenykedek persze hogy most osszejott de majd kiderul.Most megint picit izgulokxis a felelem mellett.Az a baj hogy mar kellene vmi tunetnek jonnie nem?Most vagyok a 15.dpon.Vmi cicifajas vagy valami nem tom.Pedig az ovumat az elso napos hasfajast nem is szamoltam mert masnap jobban fajt es inkabb onnan szamoltam.De lehet az is hogy mar a 16.dpon vagyok de inkabb eggyel kevesebbet
2012. aug. 27. 09:38
 1227/9202 A kérdező kommentje:
....szamoltam. (veletlen elkuldtem) Szoval nem tom jaj remelem nem a tea es most sikerult.De a cicim nyugodt.A pocim semmi szinte illetve tegnap erztem a bal oldalon ahol a tuszo volt egy kis csavargatast vagy mit.Hat most legyszi nagyon drukkoljatok!!Irjatok hogy hogy vagytok???!!!Puszikak!!!<3<3<3
2012. aug. 27. 09:42
 1228/9202 anonim ***** válasza:
86%

jó reggelt! milyen jó hírekre kellttem :) Évi,láttod láttod erősödik az a csíkocska ;) Kriszti,ez nagyszerű hír hogy nem barnázol meg nem görcsölgetsz,nagyon bízom hogy nem a tea miatt :/ :) Szilvi,remélem minden rendben lesz,hozzad a kicsidről az UH képet :) Meli,siess! hozd a híreket! Kini a hőd hogyan áll? Irszi,Klau hol jártok?

Csajok,főleg görbések :) ma vagyok a 7. dpo-n és ma kezdődött a beágyazódás,reménykedtem hogy leesik a hőm hogy még jobban reménykedek de ehelyett 36.8-ról 37.0 lett,most nem tudom eldöntenni hogy ez csak véletlen egybeesés vagy valami más? :O semmi furcsát nem érzek,tegnap enyhén görcsöltem ma meg fáj a hasim enyhén

2012. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1229/9202 anonim ***** válasza:
86%

és itt a görbém is

[link]

2012. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1230/9202 anonim ***** válasza:
87%

Hát elvileg 1 én lesz ovum,de 2 nap múlva elkezdünk próbálkozni.Napi egy alkalom.És olyan 5. ig....annyira jó lenne ha végre sikerülne.

Amugy meg szerdán meek a leletért,remélem mind a 2 meglesz,és nem csak az egyik.

Remélem csajok jó hírt közöltök majd velünk...

Tiszta szívből kívánom h.babásodjatok....

2012. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!