Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1191/9202 A kérdező kommentje:
Emerencia!Teljesen megertelek.Mindent amit irtal.Szegeny pici Babo :-(((((Remelem minden rendben lesz veled Draga!!Ha van kedved vagy erod majd ird meg hogy mi volt.Mindannyian aggodunk erted testi- lelki felepulesedert!!!Vagy csak annyit irj neha hogy jol vagy...vigyazz magadra varni fogunk MINDIG!!!!!
2012. aug. 25. 22:38
 1192/9202 anonim ***** válasza:
88%

Sziasztok Lánykák!

Emerencia!

Sajnálom nagyon,gyógyulgass és mielőbbi felépülést kivánok neked!

Kini,Kriszta!

Hogy álltok?

Melusom holnap már itt lesz remélem és ő is jó hirrel jön.

Én holnap megyek dokihoz,remélem minden okés a picivel és megnyugszom én is egy időre megint.

Megy a drukk csajok,irjatok mi a helyzet!!!

Szilvi

2012. aug. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1193/9202 anonim ***** válasza:
88%

Jó reggelt!

Szilvi: már csak egyet kell aludni, és mész megnézni a kicsikédet. Hogy érzed magad?


Meli: gyere, ha ráérsz, várunk!


Évike: ma reggel is tesztelsz/teszteltél? LH tesztekkel mi a helyzet? Még csinálod?


Nekem ma reggeli görbém:

[link]


Kezdek félni, mert a tegnapi sárgás folyás még mindig megvan. Félek,hogy ár fog menni barnás pecsételésbe. Ma vagyok a 11 DPO, este kezdem a 12-t...

K.

2012. aug. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1194/9202 anonim ***** válasza:
88%

Kini!

Na hajtogasd,csak pozitivan,tudod:)

Az ember képes bevonzani a dolgokat,ha sokat gondol rájuk,a görbéd eddig jó,sztem ha barnáznál akkor esne lefele.Az enyém pl olyan volt,én nem barnáztam előtte sosem,hogy aznap mikor megjött,reggel le is esett a hőm,mit tudom én 37-ről,36.5-re.Igy már tudtam,hogy órák kérdése és megjön.

Nekem nagyon bejött a lázmérőzés:)

Hát nem vagyok tul jol,már alig várom,hogy elteljen ez a 1-2 hét és muljanak ezek a tünetek,mert van hogy egész nap pörgök az égyba olyan szarul vagyok:S

Holnapig kibirom és akkor megtudom,hogy minden okés a babuval:)

Aludni se fogok tudni,már kezdek stresszelni:)

Szilvi

2012. aug. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1195/9202 anonim ***** válasza:
88%
jó reggelt lányok! Kriszti,remélem nem vérzel és azt is nagyon remélem hogy nem azért nem vérzel mert baba van :))) és nem pedig a tea miatt :/ de mikor elkezted a teázást a dokidnak is mondtad és azt ő helyeselte :) Kini,még fentebb ment a hőd? :) tegnap olyan sok krémes folyásom volt hogy még rá is csodálkoztam,holnap keződik nálam a beágyazódás :)
2012. aug. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1196/9202 anonim ***** válasza:
88%
Kini én nem szépítem a dolgokat de ez elég fura görbe :/
2012. aug. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1197/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sztem jó ez a görbe,főleg ha a beágyazódást jelezte a leesés:)

Nem mindenkinek vonalzó ám ovu után.

Majd kiderül,de beágyazódásos leesésnek tűnik nekem....

HAmarosan megtudjuk:)

Szilvi

Ui:

Amugy tudnék olyan görbit mutizni neked Pixike,ami az enyém,hogy ki se igazodsz rajta:D

Megkeresem neked,kivi vagyok mit mondasz rá:D

2012. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1198/9202 anonim ***** válasza:
86%

[link]

Ez az egyik,2011.augusztus,nem semmi görbe:D

2012. aug. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1199/9202 anonim ***** válasza:
88%

És a másik gyönyörüség:D

2011.julius:)

Ezen ha valaki kiigazódik....hát.....

Szóval vannak szép görbéim még nekem is:D

[link]

2012. aug. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1200/9202 anonim ***** válasza:
100%
Jó reggelt Lányok! Emerencia,nagyon sajnálom ,ami veled történt! Köszönöm a gratulációkat,aranyosak vagytok! Ma reggel is teszteltem 10-es teszttel és ugyanolyan halvány lett,mint a tegnapi,de ugye a hcg 2 naponta duplázódik,ugyhogy remélem a holnapi már erősebb pozitív lesz.Még mindig jóstesztelek is,a ma reggeli lh teszt olyan erős,hogy erősebb a csík,mint a control.Nem élem bele magam,hogy sikerült a baba,majd csak ha voltam dokinál.Tele vagyok félelemmel és aggodalommal,hogy minden rendben legyen.Az a baj,hogy csak 25-ös tesztem van már itthon,és holnap reggel csak azzal tudok tesztelni.Az első terhességemnél a 14.-15. dpo-n lett ilyen halvány pozitív a tesztem és csak a 17.dpo-n lett nagyon erős pozitív,de az már délután kimutatta.Holnap reggel elmegyek vérvételre és másnapra kiderül,hogy sikerült-e a baba.Tüneteim: néha hasszúrka,fáj a mellem ,a mellbimbóm iszonyatosan érzékeny, fel van puffadva a hasam már egy hete, néha enyhe émelygés,olyan érzésem van egész nap,mintha lázas lennék.De én ezeket azzal magyarázom,hogy kánikula volt a héten és attól.
2012. aug. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!