Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1231/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok csajok!

MEgjöttem a dokitól,hát képet most nem kértem,mert megyek 2 hét mulva,ott már tök jol lehet látni majd:)Olyan jó volt látni,majdnem még bőgtem is:)

Minden oké,a picike már 33mm-es:)

Láttam ahogy dobog a szivecskéje és épp aludt,mert kérdeztem a dokitól,hogy nem mozog?Azt mondta akár mozoghatna is,de szerinte épp alszik,mert most nem mozog.Már rendesen láttam hogy meg van mindene csak még picibe.Nagyon rendes volt a doki,mutogatta hogy tetszik látni?:)Mutatta hogy nézzem hogy dobog a szivecskéje is meg minden.Jaj nagyon boldog vagyok,most kezdem cska igazán érezni,milyen jó volt látni:)

2 hét mulva megyek a genetikai 12 hetes uh-ra,már alig várom,nem lehet ám betelni vele:)

Viszont ajánlotta hogy csináltassam meg a magzatviz vételt,mert annál semmi sem biztosabb,mondtam majd meglátjuk,ugyis mennem kell Pestre geetikára.

Kriszti!

Nagyon drukkolok,ott kell hogy legyen az a baba:))

Pixike!

Hiába kezdődik a beágyazódás,ha van hőleesés,nem első nap lesz az,majd csak ha az ösztrogén szint ujra megdobja akkor,most kezd el megtapadni,de az még kb 4-5 nap,tehát mostanában eshet csak le,de ez nem törvényszerű:))

Szóval az ha magasan marad a hőd az is jó,nem kell leesnie!

Kini!!!!!!!!

Mi ujság?????

Szilvi

2012. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1232/9202 anonim ***** válasza:
58%
Szilvi,én teljesen meghatóttam :') pedig én csak elképzeltem! milyen szép lehetett! :) és apa ment veled?
2012. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1233/9202 anonim ***** válasza:
58%

Nem jött,Apa melózik,anyukám jött,de nem jött be velem,itt nem igen divat ez.Majd megyünk Apával Pestre 4D-re,oda jön velem:)))

Tényleg megható dolog volt ám,az első két gyerköcnél nem is hatódtam meg ennél.Igaz az hogy a korral az ember jobban átértékeli ezeket a dolgokat:)

Na ezt nem félre érteni Pixike:))

De nálam ez igy van,az első két babámnál nem voltam ennyire "kismama"mint most.Ez a terhességem sokkal másabb és sokkal odafigyelősebb:)

Pedig őket is nagyon vártam és imádom is őket:))

De akkor más volt,nem is voltam parás mint most:)

Tudtam hogy bennt vannak és nem lehet bajuk,természetes volt,nem ugy mint most:)

De Apa már hivott,mert tiszta ideg volt,hogy minden rendben van e,ő belé is tettem egy kis parát:))

Szilvi

2012. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1234/9202 anonim ***** válasza:
83%

ja és Szilvi,a pocid nőt már?vagy mikor kezd el majd nőni?

És köszi a válaszod akkor ha majd leesik mint Neked akkor reménykedni fogok :) most még csak várok :)

2012. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1235/9202 anonim ***** válasza:
83%

HA nem esik le és marad fennt végig akkoris jó ám!

Az a lényeg hogy ne essen le vagy 9 hónapig:))

A kisfiamnál(14éves)nála is mértem a hőmet és nem volt leesés,maradt fennt egész végig.

Biztos nőtt már a pocim,de én nem vagyok egy girhes alkat:))

Szóval van hasam,főleg a 2 gyerek után.Szeretnek a kilók,nem akartak megválni tőlem:))

Igy ez miatt a mérleg se a barátom:D:D:D:D

De a rendes gatyák már nem kényelmesek,gumis szoknyát,nyári csőruhát hordok,azok kényelmesek.Majd lassan ha bejön a rossz idő kell keresgélnem valami gumis dereku farmert:)

2012. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1236/9202 anonim ***** válasza:
83%

Jajj Szilvi, ez olyan megható volt! Kirázott a hideg teljesen!!! A szívhang... szóhoz sem jutok!

A hőm: 36.7 még mindig, de ma reggel elkezdődött a pecsételés, így ez a hónap sem sikerült! SZOMORÚ vagyok!!!

2012. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1237/9202 anonim ***** válasza:
83%
szomorú lettem én is hogy ezt kell olvasnom :( én is ugyanígy szoktam pecsételni mensi előtt,meg általába ilyenkor már a hőm is esik :( lányok,hol tudok venni 10-es eröségű tesztet venni és milyen márkájút? 5 nap múlva tesztelek,annyira nagyon kíváncsi vagyok most :)
2012. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1238/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok Lányok! Újra itt vagyok, alig győztem átolvasni, kivel mi történt.

Szuper volt, csodaszép város Barcelona. Lejártuk 3 nap alatt a lábunkat, de mindent meg tudtunk nézni. Ott maradnék örökre :)


Rengeteget gondoltam Rátok, nagyon rossz volt, hogy nem voltam net közelben és senkiről sem tudtam a fejleményeket.


Nincs jó hírem Nektek :(


Az van, hogy ma vagyok a 12.dpo-n.


Emlékeztek, a mostani inszeminációt egy kezdő doki csinálta, ez a doki elég béna volt, és szerintem tönkrevágta a méhszájamat.


Ugyanis azóta csak 3x voltunk együtt a szerelmemmel. Először csak enyhe barnás véres féle valami volt együttlét után, amit annak tudtam be, hogy akkor még friss volt az inszem és a felsértett méhszájam vérzett nagyon picit.


Mikor másodszor voltunk együtt, nem volt semmi. DE akkor írtam nektek a közös oldalra, hogy napközben kicsit barnás-véres valami jött belőlem, de nem sok.


Viszont!!!!!

2012. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1239/9202 anonim ***** válasza:
83%

Barcelonában szombat reggel szexeltünk, de abszolút nem vadul és nagyon véreztem utána. DE gyanús volt, hogy nem a méhemből jöhetett. A szívem a torkomban dobogott, nagyon megijedtem.

Akkor voltam a 9-10.dpo-n.


Ezután viszont semmi sem vérzett. Tehát, ezer százalék, hogy a méhszájam vérzett.

Valamit elbazilikázott ott, de nagyon.


Azóta sem volt semmi vérzés. Nem jött meg, de totál puffadt a hasam és nyilalgat néha


Viszont most egy órája megint valami nagyon halvány barnás valami látszik a WC papíron. Remélem, csak a méhszájam próbál begyógyulni.


Óvatosan megnéztem a méhszájamat. Máskor sima a felülete, most meg rojtos :(


Szerintetek most mi lesz? Elrákosodik a méhszájam? Mert ezen a méhszájon kizárt, hogy megint felnyomjanak egy szívószálnyi vastag kanült és megcsinálják az átjárhatósági vizsgálatot.


Ennek rendbe kell jönnie!!!!!!!! Muszáj! És ez hónapok kérdése is lehet. Nagyon magam alatt vagyok ám.

2012. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1240/9202 anonim ***** válasza:
86%

A másik. Nem mértem hőt, nem tudom hol járok, de mikor elmentünk csütörtök este 37,4 volt a hőm. Tüzelt a testem, reggel 37,1 volt.


Most már a menésnél is fájdalmam van a cicimben, iszonyat fáj. DE nem merek remélni, ugyanis valami barnázás van.


Emerencia, szívből sajnálom a kisbabáidat, a szíves hasad bele :(


Pixike, drukkolok, számold szépen a dpo-kat, szép a görbéd is.


Irszike, mindjárt számolhatod Te is a dpo-kat :)


Kriszti, tuti terhes vagy!!!!! Tesztelj már !!!!


Kini, mi a helyzet? Mikor tesztelsz? Hányadik dpo-n vagy? Érzel valamit???? Tesztelés????


Klau Veled mi van?????


Évikém, drága Évikém, látod??? Mondtam, hogy van egy "eladó" tesztem, amit álmomban láttam pozitívnak. Megmondtam, hogy babás lesz valaki ebben a hónapban és tessék!!!!!


DE még többen is babásak lehetünk, hiszen most jönnek a tesztelések, igaz?????


Szilvuskám, nyugi, minden rendben van a babáddal, nagyon jó lehetett látni. Én biztos sírtam volna :)


Puszi nektek csajok!!!!


Ha van valakinek ötlete, mi lehet nálam, írjatok!!!!


Meli

2012. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!