Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1211/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szép...

De a dátumot elirtad Irszikém:)

2012:))

Szilvi

Irjatok ám csajok estefele,hogy hogyan is álltok,nagyon drukkolok:)

2012. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1212/9202 anonim ***** válasza:
89%

Hát ugy látom zajlanak itt az események!! Remélem minél többen babásodtok:)

Én ugy számoltam h.3 nap múlva kezdünk próbálkozni.

Szerintetek gáz ha naponta többször együtt vagyok a párommal kb ovu után 2-3 napig folyamatosan? most vitaminokat szedünk hátha sikerül

2012. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1213/9202 anonim ***** válasza:
100%

Klaudia,mi ovu előtt,ovukor és ovu után is együtt voltunk,4 napon keresztűl volt mikor 1 nap többször is,kíváncsi leszek hogy mi lesz a vége :) az eredményeket mikor kapod meg?

lányok egy kis segítség nektek :) megkérdeztem barátnőmet mi volt furcsa neki az előző hónapokhoz képest,először kicsit megilyedve hívott fel hogy leesett a hője 7-8. dpo-n én nyugtattam hogy ez még túl korai mensihez már akkor mondtam neki hogy ez bizony beágyazódás miatt volt,nem nagyon akarta elhini :) ovukor neki mindig fáj a bimbója aztán elmúlik,el is múlt neki aztán megint elkezdett fájni újból már annyira hogy nem tudott aludni tőle,utána megint elmúlt neki,a folyása sárgás volt beágyazódáskor meg szúrkált a pocija,aztán néha émelyget,megkívánta a sárgadinnyét meg a milka csokit :D és 13. dpo-n tesztelt egy halvány pozí tesztet,de elég szép pozí tesztet :)

ja igen,tegnap amilyen sok krémes folyásom volt ma már semmi,"száraz" vagyok

2012. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1214/9202 anonim ***** válasza:
89%

Pénteken megyek.a leletért....

Hát kíváncsi vagyok h.mi lesz az eredmény.

Mióta elmúlt mérem a hőmet,lassacskán megy feljebb.Mikor repedek? amikor a hő leesik???

2012. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1215/9202 anonim ***** válasza:
88%

Évike: melyik napra nem vártad a vérzésed? El tudom képzelni,hogy mennyire feszült vagy! Próbálj meg megnyugodni egy kicsit, drukkolok,hogy sikerüljön!!!


Klau: egy kicsit irigy vagyok Rátok :) Minden nap többször??? Hát, nekem már az is sok, ha PÉ idejében 3-4-szer vagyunk együtt egy héten. De hát mindenki más :)))


Pixike: nem akarlak elkeseríteni(illetve a barátnődet) de ha valakinek pozitív teszt mellett esik ennyit a hője, az nem jelent jót! A HCG több napig van a szervezetben de ha esik a hő az vetélésre utalhat...


Irszi: az LH teszten ha halvány csík van, akkor még sok-sok nap, mire teljesen pozitív lesz! Hányadik napon vagy?

Ezek a bandázsok nagyon tetszenek! Bárcsak hamarosan én is felhúzhatnám az egyiket :)))


Szilvi: ha végeztél, kérlek gyere gyorsan, mesélj mi volt az orvosnál...


Én ma tiszta kómás vagyok! Tuti az időjárás. Reggeli után majdnem elaludtam, ebéd után szintén. Egész nap kész vagyok. A cicim is szokott már fájni ilyenkor, de semmit nem érzek...

Ma vasárnap van, és a várt barnás pecsételés még nem jelentkezett, maradt a sötétsárga folyás.

Fogalmam sincs mit gondoljak, de szerintem bárhogy alakul, biztos oka lesz!!!


K.

2012. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1216/9202 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha bevetem a miniszoknya,combfix és magassarku összeállítást,akkor menni fog többször egy nap.

De.félek h.a sok szeretkezés miatt nem lesznek jók a kisfickók,mikorra kéne....

Ti mit csinálnátok??

2012. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1217/9202 anonim ***** válasza:
100%
tudom Kini hogy nem jellent jót :( de annyira boldog és itt a gyakori k.-nél megkérdezte hogy baj e ez a hőleesés azt mondták neki hogy bármi befolyásolhatja ne foglalkozzon vele és ne mérje tovább a hőjét :/
2012. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1218/9202 anonim ***** válasza:
100%

Klau: az a baj,hogy csak utólag tudod meg a hőmérőzés alapján,hogy mikor volt repedés!

A repedés előtt leesik a hő és utána max 3 napon belül fel kell mennie.

Mi több mindent kipróbáltunk. Először csak 3 naponta, aztán 2 naponta, aztán 2 naponta de más más napszakban. Aztán a múlt hónapban ovu előtt 3 nappal kezdtük és ovu napján még egy negyediket is... de az sem jött be.

Most, ebben a hónapban 5 nap pihit tartottunk és utána 2 naponta 3-szor összesen.

Én azt mondom,hogy próbáljátok meg, hogy 24 óra elteljen. Legalább ovu idején. Aztán 36 óra, majd 2 nap... Mindenkinek más és más válik be...

Az viszont tuti, hogy ha 1 napon belül kétszer vagytok együtt, akkor a második már "üresjárat"

K.

2012. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1219/9202 anonim ***** válasza:
89%

Juj Kini drukkolok ezerrel:)))

Krisztám neked is remélem még semmi jele nincs a mensiteknek:)))

Hányadik napon is vagytok?

Mindenképp irok ahogy megjöttem a dokitól!

De messze van igy sztem majd csak olyan dél körül jövök haza:S

Irjatok!!!!!!!

Szilvi

2012. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1220/9202 anonim ***** válasza:
100%
Holnap kellene megjonni a mensimnek. A hőm ma is annyi volt, mint tegnap. Nekem mindig leesik előtte két nappal és onnan tudom, hogy meg fog jönni. Holnap reggel ismét tesztelek. Remélem már erősebb pozitív lesz. Nagyon félek, hogy valami baj Lesz!
2012. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!