Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1261/9202 anonim ***** válasza:
86%

De nálunk még papír is van a rossz spermákról :(

Miért én vagyok mégis a hibás? :(

Meli

2012. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1262/9202 anonim ***** válasza:
86%
Meli,bárcsak tudnék valami jó tanácsot adni,de gondolom nagyon sokszor beszélgetettek már erről
2012. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1263/9202 anonim ***** válasza:
86%

Én is igazat adok Krisztának!

Sztem sem a tea az oka annak hogy késik,ez csak gyogynövény.

A 9mm elég kicsi,de elvileg már 8 mm-től be tud ágyazódni a baba,tehát még nincs veszve semmi!

Holnap kiderül.De azt nem értem,hogy mielött a doki clostit adott,miért nem nézett egy 3.és egy 21.napi hormonpanelt???

Abbol tudja megállapitani,hogy mennyire stimulálható a petefészek és akkor olyan serkentőt ir fel,mert nem csak a closti létezik.

Ezeket a dolgokat nem értem.

Mellesleg ez miatt tudják elvenni a nők kedvét.Lehet hogy a merionál szurival többet elért volna,ha van előtte vizsgálat:S

Mindegy,ezeket sosem fogom megérteni.

A vérvételből sok minden lejön Kriszta és nem baj ha várni kell rá 3 hetet,de akkor már a kezedben elsz az eredmény!

Szilvi

2012. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1264/9202 anonim ***** válasza:
86%

Évi, gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!! várjuk a tesztet!!!!


Krisztike, remélem azért ott van a baba!!!!!


Figyu, én is kaptam Bromocriptint.

Nem akarlak megijeszteni, de én az összes mellékhatást produkáltam.


Persze NEM MINDENKI VAN VELE ÍGY, EZÉRT NEM VAGYOK MÉRVADÓ!


De elmondom, hogy én hogy érzem magam tőle.


Nekem 888 volt a prolaktinom. Erre kaptam napi 2x1 (reggel és este) Bromocriptint. A doki azt mondta, hogy fokozatosan, kb. 5 nap alatt emeljem az adagot 2x1-re, addig csak 2x felet vegyek be.


Így is tettem, de már az első nap után iszonyat hányingerem volt, fejfájás, siketítő fülzúgás, de őrjítően zúgott, szédülés, és alvási kényszer.


Kész voltam tőle nagyon. Ja! és a mellkasomban nagyon szar érzés volt, a hátam és a mellkasom egyszerre szakadt be...


Nagyon rosszul voltam, már sirtam tőle :(


Szóval felet ettem csak, és ettől is két hét alatt 888-ról 147-re csökkent a szintem.


Azótal csak 2xnegyedet szedek, de még mindig szarul vagyok tőle :(


Meli

2012. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1265/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Annyira örülök Szilvi hogy írtál már nagyon vártam!<3 nem tom miért nem ugy csinálták nem tom miért van ez de olvastam hogy a magas prolaktin szint okozhat vérzéskimaradást.Lehet hogy csak amiatt van.Az meg hogy tüsző érik terhességkor hát elég ritka de az első hónapban lehetséges állítólag.-ez is valami biológia könyvből van.Hát holnap kiderül.én már azt hittem ma kiderül.De persze nem várni kell még.Melike köszi az infokat!MOndta a doki is hogy besz-rás lesz igen...hát nem várom...de ha ez segit akkor vállalom.Mit csinálhatnék?!Ez van.
2012. aug. 28. 14:00
 1266/9202 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazán értem én ezt a 16 mm-es tüszőt. Nekem múlt hónapban a 11.ciklusnapomon volt ekkora tüszőm.


figyu, hány napja késik a mensid?????


Meli

2012. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1267/9202 anonim ***** válasza:
87%

Sziasztok!! Alig bírom utolérni magam,annyi dolog történt itt!!

Meli naon sajnálom.Pedig naon sokat izgultam érted..

Kini hát benned is reménykedtem,sajnálom..

Amugy igazatok van a pasi sosem ismeri be h.vele lehet a baj.Igaz a férjem még sosem volt dokinál h.milyen a spermája....de eszébe sem jut h.ott lehet a baj.

Hát holnaptól ezerrel próbálkozunk...

Gabi vitaminokat szed,én is...de én még mellette próbálok nyugodt lenni...

A görbém furi.Tegnap 36,6 volt ma meg leesett 36,4 re....ez miért van??

Ma a bugyin volt valami fehér bigyo...elvileg elsején kellene lennie az ovumnak,vagy lehet h.hamarabb lesz?? Megprobálunk minden nap együtt lenni,igy nem izgulnék h.megrepedtem e....

Holnap elmeek az eredményeimért,az egyik tuti meglesz a másik nem biztos,de majd megírom az eredményt.

Nem tudom miért de naon depis vagyok,ugy félek h.megint nem sikerül....a sírás folytogat....

csajok én teljesen megértem a fájdalmatok....

2012. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1268/9202 A kérdező kommentje:
Ugye Meli??Egyszerűen hihetetlen!!2 napja nem jelenkezik a mensi.A dokitól kérdeztem hogy "Lehetséges hogy ennyire a ciklus végén érjen egy tüszőm és ekkora legyen?HOgy 1 ciklusban van többször peteérésem?" Erre ő bógatott és azt mondta hogy igen lehetséges. Na? Érdekes.Nem tom mit történik bennem.De a 11.cn-on volt domi tüsző 18 mm -es 8 mm-es méhnyálkahártyával.Azt elvitték az ufo-k?Vagy mi?Ahhhhhhhh én már nem értem azt az egészet.Nőgyógyásznak kellett volna mennem. :) Próbálok nem idegeskedni.Ugyse tudok semmit tenni.De meg vagyok lepődve,az biztos.
2012. aug. 28. 14:45
 1269/9202 anonim ***** válasza:
53%

Klaudia,az nem fura hogy 0.2 fokot esett a hőd,sok minden befolyásolhatja,itt az én görbém,nem valami szép de az ovut lehet látni,majd kitapasztalod a saját hőgörbédet :) esetleg ha fel is teszed mi segítűnk neked értelmezni :)

[link]

Meli,Szilvi és Kini,reméltem hogy mondtok valamit a mai hőmre hogy szerintettek mitől lett ilyen magas,de edig nem kaptam választ :/

2012. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1270/9202 anonim ***** válasza:
84%

Sajna Pixi nem tudom feltenni a görbémet,mert telorol netezek és ez nem engedi :(

De ha megcsinálják a gépet akkor majd felrakom,de sajna nem tudom mikor lesz kész...pedig jól jönne a segítség...:)

Nagyon érdekes a hőd....igaz én még ehez nem értek,de hátha babás vagy;) Jó lenne...

2012. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!