Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1161/9202 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt olyan folyásom,ne foglalkozz vele.

Még most is van,hogy sárgásnak tűnik,most ez gusztustalannak fog tűnni,bocs érte....

De volt olyan,hogy megtöröltem magam és olyan sárgás volt a wc papiron,de pl ha nem használok tisztasági betétet és véletlenül a bugyimon van,megszáradva meg olyan fehér:S

A doki azt mondta nem gáz,védi a babát:)

Szilvi

2012. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1162/9202 anonim ***** válasza:
88%

Én nagyon félek attól, hogy ez a vasárnapi barnázás előfutára... ne haragudjatok, egy kicsit szomorú lettem :(

K.

2012. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1163/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!!Nem kell besz*rni minden jo lesz!!!!Kini ne izgulj Draga ez csak beagyazodas :-) Nekem ma a 12.dpo van.A bal oldam szurkalt ma neha ahol volt a domi tuszo!!:-D:-D Jjajjj de orultem en ennek a szurkalasnak.Gondoltam hogy most furja magat melyebbre :-D:-D:-Dde tenyleg olyan jo vmit erezni.aztan lehet semmi se lesz de azert joooo.Meli faj meg a cicid?Pixike nyomassad a dpokat te is Draga!!Orulok hogy nem barazol mar!!;-) Na megyek talan szexelunk meg egyszer :-D Szep almokat Dragaim!!Almodjatok boldogsagos kisbabasat!!!!vaaaaahhhh mar csak 2-3 nap.... Jaaaa!!Pixi figyu mar a tea kitolhatja szted a mensit??????Neked volt mar olyan miota iszod vagy ...irj valamit ...fosok egyebkent hogy majd attol nem jon meg en meg behiszem h.sikerult...de ez letezhet hogy egy gyogytea kitolja a.mensit??Amugy nem fogok tesztelni mert ha nem jon meg hetfon akkor kedd reggel mar az orvosnal leszek.Gondolom akkor lesz vervetel es onnan majd megtom:-) Itt Pesten meg aznap delutan meg van az eredmeny.Puszikak tenyleg megyek mostmar<3<3<3<3
2012. aug. 24. 22:24
 1164/9202 anonim ***** válasza:
88%
Jó reggelt!Kriszti,én már 3. hónapja isszom a teát és 30. napra beállította a ciklusom :) nekem elég rendszertelen volt 28-34 napra jött meg volt mikor 38-ra :/ a rendes ciklust bezavarhatja,Klaudia is itta és ő neki már első hónapba 1 hetet késett,de mivel nekem ez a 3. hónap és ha most nem sikerűlne már nem ihatom tovább csak 2 hónap múlva mert károsítja a vesét :/
2012. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1165/9202 A kérdező kommentje:
Koszi Pixi!!!Hat akkor majd meglatjuk.Closti elott rendszertelen volt.Closti ota meg olyan pontos hogy iszonyu.Akkor majd kiderul!!Amugy szia Mindenki!!:-D Ma vagyok a 13. dpon :-) juj de izgis:-) :-D Kivancsi vagyok mi lesz ma velem :-) remelem semmi megjon erzes nem lesz :-) Ja es Pixi Draga meg azt akarom kerdezni hogy Te 28.napig iszod?vagy vegig amig meg nem jott?tehat 30.napon meg mindig ittad es megjott vagy elotte abba kell hagyni?Bocsi a sok kerdesert csak nem tom Te meg mar tapasztalt vagy tea ugybe :-)
2012. aug. 25. 07:44
 1166/9202 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Ma vagyok a 11.dpo-n és reggel halvány pozitívat teszteltem egy 10-es teszttel!Örülök,de azért még teljesen nem élem bele magam,nehogy nagyot csalódjak!
2012. aug. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1167/9202 anonim ***** válasza:
88%

Évi,teljesen áttrázott a hideg :D jújj de jó!úristen! lányok van egy újabb kismamánk!!!!! ez az!!!! Gratulálok!!!! te jó isten tényleg minden hónapban van egy újabb kismamánk :D :D na még örömömbe könnyezek is :'))))

Kriszti,az első hónapba végig ittam a hónapot,múlthónapban mivel vezettem a hőmet és láttam hogy utolsó 2 napban leesett a hőm feleslegesnek találtam inni,szóval csak addig isszom a pálástfűvet még a hőm fent van

2012. aug. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1168/9202 anonim ***** válasza:
88%

HAjrá csajok:)))))))

Drukkolok ezerrel:)

Én hétfőn reggel megyek dokihoz,de gondolok rátok:)

Kinikém!

Ne keseredj el,semmi baj nincs azzal a folyással,hidd el,nem lesz barnázás és kész!!!!!

Már ugy nem birom ezt a meleget,hogy az hihetetlen:S

Fázni akarokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.

Hétfőig ki kell birni,akkor már talánjobb lesz!

Puszikák!

Szilvi

2012. aug. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1169/9202 A kérdező kommentje:
Éviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!Aaaaaaaaaaaa Uristen!!!!Na hala Istenenek!!!Gratulalok!!!!:-) Na latod nem kellett sokaig varni es sikerult!!!Juj dejoooo!!Es meselj nekun hogy erzed magad milyen tuneteid vannak???Jujjj gratula megyegyszer!!!:-) Pixikem koszi a valaszt!!!Akkor nem tom hat tudod en nem merem a hot de akkor majd iszom amig meg nem jon!:-)Van egy kismamank megint:-D Szilvikem millio puszi es vigyazz magadra koszi hogy drukkolsz nekunk olyan aranyos vagy!!!Hetfon milyen szep kis kepet fogsz majd kapni!!:-)En se birom ezt a hoseget!!Az agyamra megy:-( vizes hajjal vizes poloban leszek egesz nap igy sokkal konnyebb.Hetfon mar megkonnyebbulunk valoban.:-) alig varom :-)
2012. aug. 25. 08:42
 1170/9202 anonim ***** válasza:
88%
szivesen Kriszti :) Szilvi,nagyon kíváncsí vagyok már a babódra :)) képzeljétek az egyik barátnőm ma tesztelt egy ful pozí tesztet :)))) csak leesett a hője 37.0-ról 36.6-ra :( nem tudjátok mitől lehet? na nyár végére csak lesz még pár baba :D ki lesz a következő? Te Kriszti? vagy talán Kini? vagy Meli? :D
2012. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!