Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1131/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixike, el nem tudom képzelni, hogy mi lehet ez...

Reméljük, abbamarad.

2012. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1132/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixike: minden rendben van a méhszájnál? Lehet ott a pecsételés forrása. Mikor voltál vizsgálaton?

Meli: Te érzel valamit?


Én onnan tudom, hogy 8 DPO, mert hétfőn (ahova behúzta) este 8-kor erős pozitív lett az ov teszt. Kedden már halványabb, de pozitív és szerdán lett este 8-kor negatív. Ha a hétfőhöz nézem a max 36 órát, akkor szerdán hajnalban, ha a 24 órát, akkor kedden este lehetett legkorábban PÉ. Tehát este tölteném akkor a 9 DPO-t.

Olyan bonyolúlt ez :)

K.

2012. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1133/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jaj lányok baj van :(

Az előbb voltam WC-n és olyan hússzínű világos barnás váladék jött belőlem, és utána a közepén volt egy nyákos piros kb. 2 mm-es vér, de ilyen alvadt vérhez hasonló, nyálkás valami. Tehát egy nyálkás valamit képzeljetek el, aminek a közepében van egy piros kis alvadt vér.


Lányok, félek!!! Ma vagyok 8.dpo-n. Mi van, ha pont ágyazódott volna, csak rosszul tapadt oda és lepottyant a méhfalról és kicsúszott a méhszájon át a hüvelybe???


Most magam alatt vagyok :( Lehet, baba lett volna?????

Ilyen még soha nem volt :(

Meli

2012. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1134/9202 anonim ***** válasza:
100%
novemberbe voltam utoljára kivázsgáláson akkor szex közbe állandóan kiömlött belőlem nagyon sok vér akkor azt hittem méhszájsebem van,de hál istenek csak enyhe hüvelygyuladásom volt,akkor a folyásom is halszagú volt
2012. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1135/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli: nekem ilyenem még soha nem volt... tudom, hogy ez megint nehéz... de nem biztos, hogy baj ez!

Nem tudod felhívni az orvosod?

K.

2012. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1136/9202 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt még ilyen soha. A dokimat nem tudom felhívni és nem is fogom. Már nincs semmi. Kijött az a vérdarabka és kész. Ha esetleg az volt az embrió, akkor már úgyis mindegy. Ha meg nem, akkor mázlim van.


Fogalmam nincs mi lehetett. Két napja szexeltünk, semmi sem volt. most meg ez a valami....


Majd kiderül egy hét múlva. Én már úgy is kész vagyok, ez az örökös aggódás kikészít :(


Meli

2012. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1137/9202 anonim ***** válasza:
100%
Meli,ne gondolj a legrosszabbra rögtön lehet hogy csak ágyazódik be a bébi :)
2012. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1138/9202 anonim ***** válasza:
89%

Meli nyugodj meg! Nekem 1x volt ilyesmim...akkor a doki azt mondta h.bevagyok gyulladva a méhemnél.

De te ne.gondolj.a legrosszabbra.

Akármi lehet.

Én naon szorítok h.egy hét múlva pozit tesztelj...

2012. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1139/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Lányok, én még csak olvasgattak titeket, és máris kifutott a levesem!!!!!!!!!!!!!:D

Meli: Ne aggódj, nem tud az a drága kincs egyszerűen csak úgy kicsusszanni!!!!!!!!!!!! Nem az volt! Különben is, ilyenkor még szabad szemmel nem látható! Nyák sincs körülötte, hiszen csak egy tűhegynyi pötty! ÉS nagyon -nagyon kapaszkodik!!!!!!!!!!! Krisztikének is volt egy pozitív tesztje, neked is. Nekem pedig igazolták is az elhalt terhességet. És egyikünknek sem csusszant ki semmi!!!!!!! Az olyankor is még ott van egy pár napig. Nem tudom mi volt, lehet hogy inkább egy jó kis beágyazódási vérzés jött ki az ilyenkor jellemző bőséges hüvelyváladékkal. És a hüvelyedben össze is keveredtek, azért volt olyan fura! NYUGI!!!!!!!!!!!! Minden rendben van!!!!!!!!!!!!!:)

Pixike, nem tudom mi lehet az a hülye pecsét, kíváncsi vagyok hogy mi lesz. De ne aggódj, baj biztosan nincs. Ha babás leszel, úgyis mész dokihoz, he nem, akkor is, mert ideje lenne kivizsgálni.

Többiek: nagyon -nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!! Mint mondottam: vágtatnak hozzánk a zebrák!!!!!!!!!:D

Lányok... MA elmentem a drágámmal vért adni... MÉG ARRA SEM VAGYOK JÓ!!!!!!!!!!!!

1.: volt a vetélés, de mivel extra korai, végülis határeset.

2.: volt a méhszájseb műtét és a küret, de majd' 3 hónapja volt, határeset.

Viszont e-kettő miatt vagyok valószínűleg vérszegény, ezt előre mondták is, hogy vetélés után mindíg az van. ÉS hát az vagyok. Próbáltam alkudozni a főorvosnővel, hogy szerintem nekem kifejezetten jót tenne, meg hogy ha megmentek ezzel 3 életet, lehet hogy egyet kapok cserébe.... NEM ENGEDTE!!!!! Mennem kell a háziorvosomhoz, kivizsgálás, és valószínűleg vas szedés.

Aztán 3 hónap múlva kontroll, majd ha helyre jöttem, akkor mehetek újra próbálkozni. Egyébként a hormonok és a cukorgyógyszer nem lenne kizáró ok. Ekkora blamázst!!!!!!!!!!! Tök égő. Selejtes vagyok!!! He-he!

Bár legalább kiderült, azt is mondta, nem baj, örüljek neki, mert nem is jó így kezdeni egy terhességet, jobb ha előtte rendezve van. Legalább tudom hogy nem simán lusta vagyok, hanem ez az oka:)9. ciklusnap! Hű, hát ezek nem száguldanak, hanem vánbszorognak!!!!!!!!! Puszi: Irszi

2012. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1140/9202 anonim ***** válasza:
88%
Irszi,köszi a megnyugtatást :) lassan neked is itt van az ovu :) lassabban fognak telni a dpo-k mint a ciklusnapok ;) én meg észre se vettem hogy ciklusnapból átcsúsztam dpo-ba :D és már 4. dpo-n járok :)))
2012. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!