Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1121/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok drága Lánykák!


Kinikém, látod Szilvusnak is pont a 10.dpo-n esett 2 tizedet a hője, lehet hogy ez pont a beágyazódás jele Nálad is. Én tuti örülnék neki, mintsem elkeserednék. Örülj, ez jó jel :)


Szilvuskám, mikor lesz már hétfő, látni akarunk baba fotót :)


Klaudia, én a fertilityfriend.com-on, a ciklus.hu, és a tervezettbaba oldalon is vezetem a hőmet, de tapasztalat, hogy a tervezettbaba egy kalap kaka. Soha de soha nem jó helyre célozza be az ovumat, 4 napokat is téved. nem jó!!!!

A ciklus.hu szuper! A fertilityfriend is szuper!!!!!


Krisztikém, már nagyon célegyenesben vagy, alig várom már a tesztelést, mert azért ugye tesztelsz egyet, ha nem jön meg?????


Pixike, nagyon ari vagy :) Számolgasd a dpo-kat, hamar eljön a tesztelés ideje! Bízzunk a sok gólyában :)


Irszike, képzeld el, tegnap délután olyan melegnek éreztem a testemet, hogy megnéztem a hőmet és 37,3 volt. Soha ilyen nem volt :) A melleim még mindig fájnak. De nem merek bízni, mert ugye a dokinő mondta, hogy nagyon szar volt a felrakott sperma, baromi lassan vánszorogtak csak.

Azt tudom elképzelni, hogy egy lassú spermium felcammogott a petevezetőmbe, belekapaszkodott ott egy csillámba, amik úgy lógnak a petevezető oldalán és ott várta a petémet. És mikor megjelent a petém, ráugrott a hátára, meglovagolta és belefúrta magát.


Nah, én se vagyok ám normális. Elképzeltem vizuálisan :) Jól van, nem marháskodom már tovább :)


Évi, nálad is szépen telnek a dpo-k. Érzel valami beágyazódást???


Képzeljétek el, ma reggel megmértem a hőmet 5.50-kor, mint mindig. Akkor 36,9 volt. 35 perc elteltével még mindig ágyban voltam, és akkor már 37,1 volt.

Lehet, ha nem ilyen nagyon korán mérnék hőt, akkor sokkal magasabbak lennének az értékek, nem? Mert látjátok, fél óra különbséggel 2 tizedet emelkedett. És ezt már máskor is leteszteltem.


Másik! Én mindig digitális lázmérővel mérem szájban, nyelv alatt a hőmet. Max. 20 mp-ig van bent, amikor csipog a hőmérő. És ma kipróbáltam, hogy a puncimban is megmértem utána a hőmet, és pontosan 2 tized a különbség.

Tehát 36,9 volt a számban és ugyanakkor 37,1 volt a puncimban.


A köv.hónapban már végig punciban fogom mérni a hőmet.


Miket beszélek??? Hiszen addigra már babás leszek, :)


Jól van csajok, ma jó kedvem van, pedig semmi okom rá.


Jaj, még annyit mesélnék, hogy ugye tegnap voltam a 7.dpon. Délután feküdtem hanyatt az ágyon, és hirtelen akkorát nyilalt valami a bal oldalamon, mintha egy óriási tűt szúrtak volna bele. Akkorát ugrottam, hogy az csak na. Nagyon hirtelen jött és fájt, utána meg olyan tompa fájás volt kb. 10 percig. Azóta semmi. Ilyet még sosem tapasztaltam.


Meli

2012. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1122/9202 anonim ***** válasza:
100%
lányok,mitől barnázhatok?a méhemnél nem faj hanem inkább a hüvelyemnél szúrkálgat mitől lehet?ma vagyok a 4. dpo-n
2012. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1123/9202 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ez a görbém :) Meli

2012. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1124/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, Emerencia, nem írtam Neked. Nagyon sokáig várattál magadra, már aggódtam Értetek.

Örülök, hogy szuperul viszed a terhességet. Én nagyon hányós voltam anno a terhességeimnél, még kórházba is kerültem miatta.

Örülj neki, hogy nem hánysz.

Kérlek, rakjál fel UH fotókat, jó????


Puszillak és vigyázz magatokra!!!!


Szilvus Te is írjál, jól vagy?????

Meli

2012. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1125/9202 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire barna? Nagyon sötét vagy csak halvány barna?

Mennyisége?

2012. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1126/9202 anonim ***** válasza:
100%
inkább világos barna,és egy ujjlenyomatni az egyik a másik meg annak a fele,de csak a bugyin látszódik törléskor nem, amúgy Meli én is gondolkodtam már azon hogy ha később méri a hőt az ember akkor magasabb is,tettem már fel kérdést ezzel kapcsolatban de azt írták hogy ez hülyesség :/
2012. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1127/9202 anonim ***** válasza:
92%

Látod,hogy nem hülyeség. Már tök sokszor leteszteltem, hogy fél óra különbséggel is feljebb megy a hőm. Ez nem hülyeség.

Nem tudom, hogy mitől lehet ez a halvány barnázásod????

A beágyazódáshoz még azért korai.

Majd meglátjuk:) Lehet, azért mert eddig nem volt ilyened, most azért van, mert ebben a hónapban babás leszel :)

Meli

2012. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1128/9202 anonim ***** válasza:
100%

Lányok! A ciklus.hu rossz helyre húzta be! Ma csak a 8 dpo van :(((

K.

2012. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1129/9202 anonim ***** válasza:
100%
Kini,miből gondolod hogy rossz helyre húzta be?visszont ha csak a 8. dpo-n vagy akkor is túl korai az a leesés a mensihez
2012. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1130/9202 anonim ***** válasza:
100%
Meli,máskor is volt ilyen legutoljára áprilisban,akkor is szúrkált a hüvelyemnél meg akkor még a méhemnél is :/
2012. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!