Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1081/9202 A kérdező kommentje:
Szia Melikem!Hat en is sokkal forrobnak erzem magam erdekes meg sziktam lepodni hogy ha megfogim pl a karomat vagy a hasamnal a mellkasom szinte tuzel.De betudom ennek az ökör kanikulanak persze.Mar emelygek is tole.Mivel nem szoktam emelyegni tuti a bmeleg miatt van tegnap reggel is ereztem:-(de csak egy percug ma meg ilyen emelygessel telik a reggelem:-( mar az agyamra megy hideget akarok őszt akarok telet akarok.Sok volt nekem ez a forrosag ezen a nyaron.Ki vagyok tole. Nah megyek dolgozni.Puszikak!!
2012. aug. 22. 10:28
 1082/9202 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon imádom a meleget. Általában fázom. Mindig fázom.

Tegnap végre volt 1 órám szabadon és kifeküdtem napozni. A két gyerkőc nem nyaggatott és kerek egy egész órát süttettem a pocakomat a napon.

Annyira jól esett :)

Meli

2012. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1083/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jaj Lányok, segítenétek? Mit lehet tenni, hogy ne fájjon ennyire a cicim??? Lüktet egész nap, nagyon fááááááj :(

Meli

2012. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1084/9202 anonim ***** válasza:
90%

Meli nem tudom mit lehetne tenni,de nekem.is.volt már ilyen h.annyira fájt h.majd megörültem...

akkor az egyik.ismim azt mondta h.langyos,de inkább hideg borogatást tegyek rá.

Picit jobb volt.tőle....

Nah csajok.tipp?? Mit csináljon Meli? Gyors segítséget kérünk.....

2012. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1085/9202 anonim ***** válasza:
100%

:D

Meli

2012. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1086/9202 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok lányok! Meli,lehet hogy ez a nyugalom hozza meg neked a babát :) Kriszti,remélem tényleg babót jellez neked a folyás,nagyon izgulok már érted :)) Irszi,vérzel még?mostmár próbálkozhatok újra? Klau,nekem is teljesen ugyan ilyen volt a mensim mint neked,kíváncsí vagyok hogy miért is? Szilvi hogy érzed magad? rosszullétek vannak még? Évi,te hol is jársz?bocs de már néha nem tudom követni a dolgok folyásást :D és te Kini,hogy vagy hanyadik dpo?

Görbés csajok,lehet már nekem is dpo-kat kellene már számolnom? :D

[link]

Tegnap csodálkoztam is hogy szúrkálgat a hasim meg hüvelyemnél is szúrkálásokat éreztem,lehet a lé miatt ami kijön tüszőrepikor? Meli ezt még te írtad hogy fájhat amiatt a poci

2012. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1087/9202 anonim ***** válasza:
100%

Te nő, Pixike! Már 3 napja dpo-t kéne számolnod,TE csaj :)

Már 14.napon megvolt az ovulációd :)

És igen, utána még 2 napig baromira fáj az én hasam is együttlétkor :)

Meli

2012. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1088/9202 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű, hogy azonnal megugorjon a hő ovuláció után, de az viszont alapfeltétele, hogy 5 napon belül emelkedjen 2-3 tizedet. Nálad ez meg szépen megvan, úgyhogy szépen emelkedik a hőd :)


De jó!!!!


Krisztikém, mikor tesztelsz? Tudom, nem akarsz, de mégis? Mikor??? ÉN nagyon kíváncsi vagyok rá!!!!

Kini? Mikorra tervezed a tesztelést?????

Meli

2012. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1089/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli: ha jól emlékszem, nekem a 2-3 napon ugrott közel fél fokot. Reggel viszont "csak" 36.8 volt! 0.2 nagy esés,ha 36.4-36.5 az alap? Ma vagyok a 7 dpo-n. Furcsa, mert kivételesen a jobb oldalon repedtem (uh szerint) és nem éreztek szurkát csak nagyon enyhét alul. Ha vasárnap barnázok,akkor tuti nem fogok tesztelni. 1 hét múlvára nem várom. Tegnap volt kb 1 órát mindjárt megjön érzésem.

K.

2012. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1090/9202 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a 0,2 fokos esés az nagyon jó!!!! Nekem sem szokott többet esni!


Én is a 7. dpo-n vagyok, de nem érzek semmit. Nem volt megjön érzésem.

Én csak augusztus 30-ra nem várom. Te hányadikára nem várod?

Miért gondolod, hogy elkezdesz barnázni??? Szoktál? Mennyivel előtte szoktál????


Nem fogsz barnázni! Mikor tesztelsz, melyik nap? Nemvárt előtt hány nappal?????

Nekem pont úgy jön ki, hogy a nemvárt napja a 14. dpo-m.

Meli

2012. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!