Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1071/9202 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Ma vagyok a, 7. dpo - n. Nagyon érzékeny a mellbimbom és fáj. Egyenlőre más tunetem nincs. A hőm ma reggel ismét felment 36.7 - re. Évi
2012. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1072/9202 anonim ***** válasza:
90%

haliho...

hát.felsorolom mik.vannak be x elve a beutalón...

Kémia,szérumbol: CRP.

Hematológia: Vérkép+ kvali

Pajzsmirigy vizsgálat: TSH,FT3,FT4

Egyéb hormonok:

FSH,LH,PROLAKTIN,ÖSZTRADIOL,Tesztoszteron,DHEA-S...

a felét nem is értem...h.mik

2012. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1073/9202 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, hogyan tudjátok a neveteket a hozzászóláshoz odarakni?

K.

2012. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1074/9202 anonim ***** válasza:
100%
beállítások,és az email cím alatt oda van írva hogy látszódjon e a név a válaszoknál és a kérdéseknél,remélem megtalálod :)
2012. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1075/9202 A kérdező kommentje:
Sziaztok!<3<3<3Ma a 9. dpon mar nincs olyan sok folyas sot alig van.Apro hasszurkakat erzek delutantol.De semmi extra:-) Koszike a folyasos valaszokat!Nagyon meg voltam lepve.Kar hogy Szilvink nem irt ra semmit:-( de bizti sok a dolga!Mindenkinek babasodast kivanok:-)<3<3<3<3Sziasztok Dragaim!!!Imadlak Benneteket!!!:-)
2012. aug. 21. 21:24
 1076/9202 anonim ***** válasza:
100%

De írtam rá választ Krisztám:))Irtam,hogy nagyon sok folyásom volt nekem is az 5 dpo-zol,holott nekem sosem volt.

De rendesen eláztam.Most is hol sok van,hol abszolut semmi.Hol krémes,hol vizes:)

De nem baj,védi a babádat a fertőzésektől:)

Szilvi

2012. aug. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1077/9202 anonim ***** válasza:
90%

Hali csajok...

itt ülök a vérvételen...tiszta ideg vagyok.

2 napja mensi.helyett barnázok....nem tudom h.így mit mutat majd az eredmény....

Az 5 napból csak 2.5 napot menstruáltam,a többi csak barnázás volt...

2012. aug. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1078/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Bocsi Szilvi!!:-)Ok!Koszike hat olyan jo lenne h nekem is amiatt lett volna.de tegnap meg ugy latom ma reggel is jo suru de most nem sok.Lehet hogy csak aznap megint tobb osztrogent termeltem vagy nem tom.Ez mar a 10.dpo !!!:-D jaj de jo!!Mar csak 4-5 nap es kiderul.Szorgalmasan iszom a palastfuvet meg szedem az e vitamint az Elevitet a metformint hatha ...:-)Klau ne idegeskedj!!Most legalabb megnyugodhatsz!Figyu ha van vmi baj majd kapsz ra gyogyszert es akkor lesz baba is!!Legalabb kezelve lesz a problema ha van.Pixikem hogy vagy?Melike?Ird le amit erzel!!Kini es te?Hat csak ugy repkednek a dpok nem Csajok?:-)Szepen babasodunk nem hagyjuk abba!!!Evi!!Talan vegre most ott lesz a babo!!!Emerenciank irj valamit hogy vagytok?Irszi?Te most hol tartasz Draga?Csodak vannak ne add fel ez a honap is egy uj remeny!!:-)Szilvi puszi a pocakodra;-)Szep napot Nektek!!!
2012. aug. 22. 09:10
 1079/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok drága Kislányok!!!


Klau, ne aggódj már annyit a vérvétel miatt. Az a lényeg, hogy volt 2 napig és kész. Nem mérvadó a mennyiség, csak hogy legyen viszonyítási pont a mensi idejétől.

Nyugi, minden szépen kiderül, majd okosabbak leszünk, ha megvannak az eredmények.


Évi, szuper hogy megy vissza a hőd.


Krisztikém, tök jó, hogy hasszúrkálást érzel. Én nem érzek semmit, csak leszakad a cicim, annyira de annyira fáj :( Ha leveszem a melltartómat, sírni tudnék annyira fáj.


Szilvuskám írjál már nekem is :)


Pixi, érzed már a repedést?


Irszi, tényleg igazad van abban, hogy valami hihetetlen nyugalom van rajtam. Ilyen még soha de soha nem volt. Nem tudom minek vélni, de valóban teljesen nyugodt a kis lelkem. Talán mert annyira bénán indult az inszem és talán mert esélytelennek látom ezt a hónapot. (Apa melléprodukálta a cuccot és csak a lassú szar anyag maradt hátra...)


Kinikém, együtt cammogunk a dpo-kban :)


Képzeljétek, ma már felment a hőm 36,9-re. Szépen megy feljebb napok óta. Nem tudtam bemásolni a linket, mert valamiért nem tetszik a file kiterjesztése.


Nem érzek a hasamban semmit, pedig már a 7.dpo-n vagyok. A múltkor pont a 7. dpo-n volt iszonyú görcsöm, de nem lett baba.

Most semmit nem érzek az ég világon.

Csak annyi, hogy esténként lázasnak érzem magam...


Írjatok lánykák, várom az eseményeket!


Puszi mindenkinek!!!!

Meli

2012. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1080/9202 anonim ***** válasza:
90%

Igazatok van,nem stresszelek annyit a vizsgálatok miatt.Csak én túl parás vagyok.

Remélem találnak vmit és adnak rá gyógyszert.És jönni fog a baba...

Annyi pocakos mamát láttam,irigy voltam naon..

2012. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!