Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1061/9202 anonim ***** válasza:
100%
hál istenek normálisan kihúzta :) köszi a drukkot Meli :))) te hol jársz már? ment fentebb a hőd?
2012. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1062/9202 anonim ***** válasza:
90%

De jó nektek csajok...már lassan repedtek!! Én arra még várhatok egy picit.Holnap meek vérvételre,remélem addigra még meglesz.

Ma kellett volna de elaludtam,este olyan erős fejfájásom volt,h.nem is csodállom.

Pixi.naon szorítok...

2012. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1063/9202 anonim ***** válasza:
100%
köszi Klaudia! :) nagyon kíváncsi vagyok rá hogy eddig miért nem jött nektek a baba,remélem semmi komoly és gyorsan rendbe tesznek aztán jöhet a baba :)
2012. aug. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1064/9202 anonim ***** válasza:
90%

Én is remélem h.hamar összejön...azt szokták mondani h.a remény hal meg utoljára...

Én sem tudom mi lehet a baj.

Én nekem sosem volt baj a.mensimmel...sosem gondoltam h.ennyit.fogok majd szenvedni egy pici babáért...

holnapi.vérvétel eredményét csak vagy 2 hét mire.kézbe adják.De remélem találnak vmit,és utánna jön majd a pici.

De ez a.várakozás megtanított arra h.nagyra értékeljem h.ha lesz babám.Mindennél jobban fogok szeretni....gondolom evvel ti is igy vagytok

2012. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1065/9202 anonim ***** válasza:
100%
ezzel szerintem mindenki így van Klaudia,csak azok a szerencsések akiknek elsőre össze jönn a baba az máshogy értékeli a várandóságot vagy éppen a teherbeesést,de vannak itt akiknek elsőre összejött baba :) pl. Meli,te mit godolsz eről? és Te Szilvi?neked is van már egy gyereked de úgy emlékszem az is clotisbaba volt igaz?
2012. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1066/9202 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy érdekes kérdés Pixike. Annak idején 20 évesen nekem azonnal összejött a fiam, nem is tudtam mit jelent hosszú évekig várni a babára. A lányom is a legelső alkalommal összejött. Abban a honapban nem is voltunk többszőr egyutt, csak a 9. napon.


(Bocs ha nincs minden hosszú ékezetes magánhangzom, de most a lánykám gépéről írok és ott nincs minden billentyű)


Azt nem gondolom, hogy ha azonnal összejön, akkor kevésbé becsuli meg az ember a gyermekét, mert szerintem e téren nincs összefuggés. Akkor is imádod és becsulöd ha hamar összejön és akkor is, ha éveket vársz rá.


És most 7 éve várom a babámat. Már szinte beleőrulök minden sikertelen honap végén. Nagyon rossz.

Az is biztos, hogy így 37 évesen sokkal másképp állok a dologhoz és másképp éreznék ha végre összejönne.


Minden gyerkekem egy másik anyában szuletett. 20 évesen és 26 évesen is más voltam, most meg aztán ezerszer jobban várom a babát és úgy érzem, hogy ezerszer jobban is megbecsulném, ha végre sikerulne!!!!!


De fel a fejjel lányok, hiszen itt mindenki babás lesz, ez tuti így van!!!!!!!!!!!


Nekem is jönni fog a kicsikém, meglátjátok majd :)

Mindenki pocakos lesz és ez egy örök emlék marad majd nekunk és jokat fogunk majd nevetgélni az egész dumánkon :)

Meli

2012. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1067/9202 anonim ***** válasza:
90%

Milyen.érdekes Meli h.a 2 babád rögtön jött a 3. meg késik...

De milyen igazad van,biztos mindenki pocakosodni fog..

Csak várni kell.és ez a nehéz...

Jajj csak ne félnek h.meddő vagyok....és sosem lesz babám...:(

2012. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1068/9202 anonim ***** válasza:
90%

Klau: ezt a kifejezést nagyon gyorsan felejtsd el!!! Ilyen nincs!!! Lesz babád és kész!


Lányok nekem még mindig közel 37.0 a hőm és ma amolyan meg fog jönni érzésem volt! Pedig csak a 6 DPO. Jajj, én már nem is merek semmire gondolni...

K.

2012. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1069/9202 anonim ***** válasza:
90%

Kini,reméljük ezt csak jót fog jellenteni :))) és tesztelni fogol?mikor?

Meli,én itt vagyok 21 évesen és már 1 éve várjunk a babót,de ez olyan sokra tanítja az embert és van valami oka hogy miért is van így mert ok nélkűl nem történhet ez velűnk! de látjátok ha nem küzdenénk a babáért talán nem is ismerkedtűnk volna meg :)

2012. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1070/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli, te tuti terhes vagy!!!!!!!!!!! Olyan béke árad belőled még a gépen keresztül is!!!! Figyeld meg!:))))))))

Kini, de jó, már a 6. dpo!!!! Irigykedem!!!!!!!!

Kriszti, neked is a gyermek generálja a sok folyást, majd meglátod!!!:)

Pixike, ez az, szexeljetek állandóan, hátha az hozza meg szerelmetek gyümölcsét!

Évi, szegénykém... nemsoká babás leszel velünk, meglátod!!!!!!!:)

Szilvi, imádlak, de tudod:)

Klaudia, pontosan milyen vizygálatok lesznek holnap a véredből? Hormon? Vitamin? Cukor? Nekem már mindhárom volt, és mindenhol voltak hibák, és azt mondta a dokim, hónapokig szedni kell a gyógyszert, mire esély lesz a megtermékenyülésre. Nagyon hosszúnak tűnt, de itt vagyok. Nem szabad feladni soha, tök jó hogy már végre kivizsgálnak!

Lányok, én is hallottam hogy vetélés után sokszor rögtön összejön a baba, de a férjemnek már teljesen kiürült a szervezetéből a gyógyszer, és anélkül nem jó a cucc, engem meg stimulálni kell, különben nem érik tüszőm... Szóval igazi csodababa lenne ha most jönne össze! Csodák márpedig vannak, nem igaz?;)

Azért majd figyelek hogy ne maradjanak ki a lényeges napok!!! Irszi

2012. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!