Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1331/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok! Megjöttem :)

Klau: nagyon kis kedves vagy! Miért bukna ki Pixike, ha megjönne? Szerintem nem szabad erre gondolni! Tele lenne az ország kiborult nőkkel és férfiakkal. Optimistának kell lenni, pozitívnak! Örülünk, ha pozitív a teszt és elfogadjuk azt, ha még nem jött el az idő!


Meli Drága! Elhiszem,hogy kiakadtál, de kérlek ne bántsd a szerelmed! Én nem tudom megmondani,hogy melyikőtökben van a "hiba" Ne a hibát keressétek egymásban!!!

Lehet,hogy mindkettőtöknél van valami probléma. Ki tudja? Mondtad, hogy volt olyan helyzet, amikor jó volt a párod eredménye, volt amikor nem... Attól,hogy van gyermeked, még bármi lehet! Az elzáródást nem lehet mindig megmagyarázni!!!

Szeressétek egymást! Tudod: "szeretkezz, ne háborúzz!"


Irszi Drága! Próbálj meg lazítani egy kicsit! Élvezd, a nyár utolsó napjait!


Lányok! Én úgy döntöttem,hogy augusztus volt az első és egyetlen hónap, amikor hőmérőztem. Kíváncsi voltam milyen a görbém, de úgy döntöttem nem idegesítem magam! Nem figyeltem a tünetekre, de a görbéből be-stresszeltem.

Viszont nagyon örülök,mert hétfőn kezdtem el barnázni és kedden már meg is jött. Nem volt 3 nappal korábbi pecsételés :)))

E vitamint továbbra sem eszem, még most is hatalmas vérdarabok távoztak :(

Ma vagyok a 3 ciklusnapon...

Helyzetjelentést olvashattatok:)

K.

2012. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1332/9202 anonim ***** válasza:
86%

Kriszti! Tök jó ez a gyógyszer, leírod nekem még egyszer hogy mi a pontos neve, és miért kapod? Hogy ne kelljen visszaolvasva kutakodnom:) lehet hogy nekem is aktuális lesz, majd rákérdezek a dokimra.....

A lapar is jó, mert szerintem tényleg fontos, jó ezt tudni. Mondom, én 17.-én megyek, tuti nekem is lesz átjárhatóságim. Az inszemmel nem adok igazat hogy időhúzás, ismerek egy 4 éves fiúcskát, az első inszemre összejött Pesten a Kaálaiban:) Gyönyörű, okos fiúcska:9 Persze van amikor nem segít, az ő tesói is már lombikbabák, ott nem jött össze. Én a lombik előtt mindenképp szeretnék 4 inszemet ha majd úgy adódik. de elhatároztam hogy spontán terhes leszek az idén:)

Tök jó hogy kaptál Clostit:) Nekem is azt mondta a dokim, hogy 8mm-től már jó a nyh. Persze jobb ha több, de az már szupi:)

Pixikém:))))))))))) Ez bizony a beágyazódás!!!!!! És még valami: a teszt ha nem erős, sőt, pár perc múlva látszik valami alig valami, akkor is tessék nagyon örülni!!!!!!!!!!!!! Tuti! Te vagy már tényleg az utolsó reménységünk!

Egyébként higgyétek el, Melinél is volt valami, nem véletlenül fájtak úgy a cicvijei!

Kini: várunk vissza!!!!!!!!

Szilvike: persze, ne izgulj! A szépséges Csemete jókat alukál odabenn! Tényleg, a melleid nem nőttek? Nem lehet hogy megnőtt egy picit, és most azért nem fáj?

Irszi

2012. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1333/9202 anonim ***** válasza:
86%

Kini, szóval 3. ciklusnap... akkor ritustáncot járnak a petéid, hogy ki lesz a nyerő!!!!!!!!!!!!! Ez a legjobb rész, itt még nincs min idegeskedni:)

Próbáljak meg lazítani... hát, azt gondolom hogy nincs min idegeskedni:) Én most e vitamint sem szedek, és a Gravidát is csak 2-3 naponta eben a hónapban. Próbálom spórolni, szerintem csak 3 hónap múlva lesz a következő stimu. Se progeszteronkrém, se Utrogesztan. Nincs min izgulni, csak fura volt az az érzés:)

Klau: hirtelen nem is tudom hogy hol tartasz... ja, a lényegnél!!!! CSak ügyesen! ;) A vizsgálat nem kellemes, de túlélhető! Nem ő lesz az első férfi, ha menni kell!

De bízzunk ennek a hónapnak a sikerében! Most kezdenek repülni a kisgólyák, tehát sokkal több babát fognak hozni:) Irszi

2012. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1334/9202 anonim ***** válasza:
86%

Irszi: lesz laparos átjárhatóságid?

Ha bármi kérdésed van, akkor írd ám meg, nekem 2 hónapja volt Pécsen:)

K.

2012. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1335/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok Lányok!


Én is végre géphez jutottam, olyan szupi olvasni amit írogattatok egymásnak.

A bromocriptintől napokig bedugult az egész orrom, olyan volt, mintha arcureggyulladásom lett volna és persze olyan álomkoros lettem, hogy minden nap elaludtam az első 3 héten. Fájt a fejem is, hányinger is folyamatosan és őrjítő fulzúgás.

Örulök, hogy csak az orrod dugult be Krisztike.


Képzeljétek el, megint megörjít a mensim

Tegnap este 3 csepp jött, egész éjjel semmi. Reggel csak WC papíron barna, egész állo nap még barna sem jött.

délután 5-től megint jött 5 csepp, és csak WC papíron látszik, betéten semmi.

Mondjátok, miért nem jön meg végre? Miért szivat még ezzel is?

Iszonyat fájnak a cicijeim, tuzel a testem. Ha reggel még továbbra is 37 lesz a hőm, tényleg hulyét kapok!


Meli

2012. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1336/9202 anonim ***** válasza:
86%
Irszi,persze hogy fogok örülni annak a halvány pozí tesztnek :))) még ha nem is fog pár perc múlva kijönni,ahogy a papíra van ráírva,azt fogom csinálni amit azelőtt Szilvi :) pár óránként ránézek a tesztre és még ha vasárnap nega lesz,attól még ott van a kedd reggel is :) de az ilyen tünet mellet már én is úgy érzem hogy most sikerűlt!nem véletlen hogy most így szinte görcsszerűen fáj a petefészkem :))) de ha mégsem (inkább lekopogom) akkor egyfolytába azt kérdezném hogy miért voltak ezek a tünetek? :(
2012. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1337/9202 anonim ***** válasza:
86%

Pixike, ott az a baba :)

Meli


Egyébként nekem tök negatív a tesztem, de ma már megnéztem legalább 45-ször :)

2012. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1338/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztilok!!!!Kini jaj vegre megjottel mar hianyoztal!!!!<3 Remelem pihentel!!3.cnap...igen igen ott novekednek a jo kis tuszok!!Remelem nem sokaig lesz darabos az olyan remiszto.:-\ Irszi!Bromocripin a neve es.prolaktin hormon szint csokkenesre van.ird a google- ba es kiadja a betegtajekoztatot.Remelem ez tenyleg segit!!akkor szepen spontan babasodunk es punktum!!!!!!:-)nem lesz inszem!;-) Meli Draga!!Kepzeld en is nagyon almos vagyok...:-( meg faj a fejem is par oraja es most kidugult az orrom.hanyinger meg nincs.most vettem be az est fel szemet hat mar elotte is.elegge szedultem...szedito egy gyogyo!!Melike nagyon szeretunk imadunk remelem ezt latod es tudod.Remelem!Pixikem ha most nem sikerul neked megharaplak!!!:-D Pixi a cickat mikortol iszod?mensitol vagy ha elmult?koszi elore is!!puszikak!!!
2012. aug. 30. 21:13
 1339/9202 anonim ***** válasza:
88%
Kriszti,akkor idjad a cickát mikor elmúlik a mensi,mert vérbőséget okozhat ha mensikor is isszod,más se hiányozna!így is alig várod hogy vége legyen a vérzésnek és még több jönne :/ úúúh,borzasztó lenne :///
2012. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1340/9202 anonim ***** válasza:
86%

Jó reggelt mindenkinek!!!!

Hát én ezt a hőmérőzést abbahagyom.Engem totál kikészit.3 napja 36,5 öt mer a digi merlegem.most vagy meghalt a hőmérőm vagy nem tudom mindjárt ovum van nem lehet ennyire lent a hőm....:(

Én bizom benne h.most majd sikerül a baba!!

Pixu.mindjárt vasárnap!! Ez olyan izgis;) drukkolok naon

2012. aug. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!