Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1361/9202 anonim ***** válasza:
86%
csiga lassúságú most az idő :( ma csak a hüvelyemnél szúrkálgat :) na meg reggel volt egy kis mensi görcs meg is ilyettem hogy ilyen korán? de aztán lemúlt :)
2012. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1362/9202 anonim ***** válasza:
86%
Reménykedjünk h.9 hónapig nem is.fog megjönni!!!;)
2012. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1363/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Kini engem is erdekel a lapar :-) varjuk Irszivel amit irsz rola?nagyon faj?altatnak?es utana hany napig nem szabad dolgozni?felvagjak a pocakomat?:-Dvarjuk az infokat :-) Pixike drukkkkkkk!!!!puszo muszo mindenkinek!!!ma mar nem birtam kakilni :-(:-(:-(:-( a bromo szekrekedest is.okozhat :-( hat nana hogy nalam okoz.:-( puszikak!!!mar itthon vagyok Anyaeknal :-)))))))))))))))))))))
2012. aug. 31. 15:54
 1364/9202 anonim ***** válasza:
86%

Kini! + kérdés: én úgy gondolom hogy altatnak, mert vágnak. Mekkorát? Mint egy gomblyuk? vagy kettő? Hol? Mikor kell befeküdni, és mikor lehet hazameni a kórházból? Milyen megkötések vannak utánna, és meddig?

Jajj...........:)

Kriszti, puszikom anyudékat:) De jó neked, most pihizhetsz, lekizhetsz, kikapcsolódhatsz!

Pixi, én izgulok, de nyugodt vagyok:) És türelmesen várom a jó hírt! Meli, miattad viszont izgulok, nem akarod megmutatni magad egy dokinak? Mikor is teszteltél? Hányadik dpo, és hányadik ciklusnap volt? Nem tesztelsz nekünk még egyet hétfőn ha addig sem jön meg rendesen? Csak hogy lássuk hogy tényleg nincs baba, mert ez így őrület, és én azt feltételezem hogy van.... De az is lehet hogy volt, csak már nincs. Nem változott a cicifájásod???????? Mert az szerintem sokat elárul...

Klau, akkor most a kedvesed következik, ha veled minden oksi. Addig nem is nagyon fognak tovább vizsgálgatni, amíg nem tudni hogy vele mi van.

Szilvike, olyan jó nektek! 2in1!:D

Évikénkkel mi lehet lányok? Nagyon eltűnt! A képet sem rakta fel......

Irszi

2012. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1365/9202 anonim ***** válasza:
86%
Irszi,én is próbálok türelmes lenni,de nagyon nehéz :/ Meli,nálad is voltak a 2 gyerkőcnél hőhullámaid? utána olvastm hogy ez a 4-5 héten jellenkezik,de én még az 4. hetet sem töltöttem be,hacsak nem azért mert hamarabb volt a beágyazódás :O nézegettem a trifázisos görbéket és sok hasonlóságot fedeztem fel :)))) meg hogy 6. naptól kezd újból emelkedni a hő,hát az enyém is akkor kezdett felmenni :)))
2012. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1366/9202 A kérdező kommentje:
igen igen Irszi!!most van minden amit irtal pihi lelkizes es kikapcsolodas!!!Annyira imadom!!!:-D ilyenkor mindig nagyon jo nekem:-) Kinit jol megbombaztuk kerdesekkel :-) de hat ha neki mar volt!akkor megiscsak tudja :-D mi meg nem.:-) Ja Pixi kepzeld delelott ittam egy cickat mert meg nem olvastam amit irtal :-) jo akkor csak ha.elmulik a mensi akkor fogom inni.KOSZI!!Annyira orulnek ha sikerulne Draga!!Nagyon drukkolok jujuj Uristen hogy fogok en akkor bogni annyira fogok neki orulni!!!!ayyyyy olyan kivancsi vagyok :-) minnya vasarnap :-D
2012. aug. 31. 17:49
 1367/9202 A kérdező kommentje:
Ja!Irszi koszi a puszit Anyaeknak!!:-)atadom<3<3<3 Pixi mar csak kettot kell aludni!!!!:-)
2012. aug. 31. 17:53
 1368/9202 anonim ***** válasza:
86%
Kriszti, ne piszkálj fel! Szegény Pixi, eddig békén hagytam, de már annyira kezdek izgulni! Már csak 2 nap! Jujj de jóóóóóó! Irszi
2012. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1369/9202 anonim ***** válasza:
86%
jajj csajszik ne csináljátok már ezt velem :D mindjárt elbőgöm magam megint :') de persze csak az örömtől :)))) még a hideg is kirázott :D
2012. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1370/9202 anonim ***** válasza:
86%
köszi a linket Irszi amit üzibe küldtél :))))
2012. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!