Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1011/9202 anonim ***** válasza:
100%

Klau, sajnálom! Azért, ha rendesen erős pirosan megjön, azért mindenképp írd meg jó?


Meli: Te írtad, hogy 15-re húzta be a PÉ-t? Nekem is akkor volt hajnalban :)

Ma vagyok a 4 DPO-n és íme a görbém:

[link]


K.

2012. aug. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1012/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!


Klau, légy erős, el ne keseredj nekem!!!! A múlt hónapban nekem is így indult. Nemvárt napján nem jött meg, rá két napra ici-pici barna és semmi. Aztán két napra rá pár pötty piros de ennyi. Nem volt több mensim.


Nem tudom, mi lehetett ez. DE nekem nehogy elkenődj! Jön az újabb hónap, ha esetleg tényleg megjön rendesen.

Anyu húgának (már írtam) 4 gyereke van, mindegyikkel menstruált az első 3 hónapban!!!!! Ha kevés a vérzés, még lehet remény!!!!! Írj majd, hogyan alakulsz!


Pixi, hajrá! minden nap szex-szex-szex!!!!!!


Kini, igen! Nekem is 15.-re húzta be az ovumat, akár csak Neked! Ma vagyok a 4. dpo-n. Csak hogy nekem valami nagyon nem stimmel a hőmmel.

Amikor clostit szedtem, baromi magas lett az alaphőm, és magasabbra is ment ovu után a hőm.


Most nincs closti, de nem is ment a hőm alapvonal fölé :(

Megvolt az ovuláció, de az alaphőmig ment csak vissza a hőm, és egy egyenes vonal :(

A ciklus.hu 1 tizeddel lejjebb tette az alapvonalat, mint a feritlityfriend.com.


[link]


[link]


Meli

2012. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1013/9202 anonim ***** válasza:
100%

sajnos reggelre megjött rendesen:(

De nem baj,majd sikerül máskor talán.Ha nem akkor igy jártam.

A párom is mondta h.nem baj,következő hónapban sikerül.

Én nem értem h tud ilyen nyugodt maradni.

Sajna én nem vok ennyire pozitív..

2012. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1014/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt! Kini,jó magasra felment a hőd,remélem fent is marad a baba miatt :)) Meli,ezt tényleg érdekes,pedig biztos hogy meg is volt az ovud mert szépen látni. Klau,sajnálom :( nem tudom mi van mostanába velűnk de az én mensim is furi volt 2 napig véreztem aztán csak maszatolgattam 4 napig :/ ma már enyhén görcsölgetek és a hőm ismét leesett,de szerintem még nem repet meg a tüszöm,tegnap ahogy hazalátogattam anyukám jól megakart tömni ennivalóval de nem nagyon sikerűlt :D alig tudtam enni úgy fel voltam fújva,aztán a párom hozott gesztenyepűrét abból is csak a negyedét ettem meg,meg is kérdezte "Ennyi volt?" én meg "Nem bírok enni fel vagyok puffadva"

Lányok egy kérdés,ha szombaton éjfél után voltunk együtt akkor ha 2 naponta kellene újból akkor kedden legyünk együtt? szerdára várom az ovut

Pixi

2012. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1015/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt! Most keltem:)

Kalu, sajnálom...

Pixi, igen, az éjfél után az már vasárnap, így szerintem is kedd a következő alkalom.

Meli, mi újság? Nekem is elég fura a vérzésem, nagyon remélem hogy nem marad vissza semi..... Szerdán megjött, csütörtökön pénteken kevés volt, szombaton pedig azzal a nagyonnagyonpici tisztaságival voltam, csak barna pecsét volt már. Az utolsó 2 éjszaka semmi. De akkor hová tűnt a nyálkahártyám? Átteleportált valahová?

Drukk csajok, de jó hogy már számolgathattok... Irszi

2012. aug. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1016/9202 anonim ***** válasza:
100%
Ja, Komárom- Esztegom megye.:)
2012. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1017/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi!

Azon belül?Mert én is kom-esztergom:)

Szilvi

2012. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1018/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek most mit csináljak??

Mint említettem már mensim 3-5 napja között mennem kell vérvételre...

És itt a bibi,h.tegnap este fele pirosan pecsételtem,reggelre megjött.Most meg megint nincs szinte semmi...

Akkor mikor menjek vérvételre?? vagy mit csináljak??

A dokim jövőhéten nem rendel,még tőle sem tudom megkérdezni h.mit csináljak.

Ilyen furi mensim,még nem volt.

2012. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1019/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Klau sajnalom :-( majd a kovi honap sikerul!!Irszim ki tudja hova lett a mensid de van ilyen is gondolom hat fura dolog ez a noi test.Ne aggodj majd most hatha megis babas leszel es nem jon meg tobbett jopar honapig;-)Szilvi pusszanat a pocakodra;-)Kini olyan jo hogy ar te is szamolod a dpokat:-)!Pixi szerintem ha szerdara varod az ovut ok szexeljetek kedden de sztem szerdan is!!!Szilvus is mindennap nyomatta es latod picipocoban Picibaba :-D Meli puszillak!!Drukkolok!!!!!Majd most sikerul!!Nekem ez a 7.dpo elvileg ma kezdodik a beagyazodas kb:-) meg nem erzek semmit de lehet hogy nem is fogok:-)majd csak arra eszmelek hogy nem jon meg:-Dremelem:-DNa kezdek takaritani meg fozni:-)Szep napot!!
2012. aug. 19. 11:11
 1020/9202 anonim ***** válasza:
91%

Irszi te aztán jó dolgokat tudsz írni...még h.át teleportálta magát valahova ;)

evvel a mondatoddal feldobtad a kedvem;)

2012. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!