Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1001/9202 anonim ***** válasza:
100%

Hú Klau, én nagyon nagyon izgulok!!!!!


9 mm-t mondott a doki hét elején. Azért gondolom, hogy most már biztosan több. Vigyázok az albérletre, ne viccelj, várom a kis albérlőt :)


[link]

2012. aug. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1002/9202 anonim ***** válasza:
91%

Ez kész...nem kapok.sehol tesztet.Bementem Szerencsre,a Rossmann- ba...és képzeljétek,nem volt teszt.Csak ovus.

Kérdeztem h.nincs e raktáron.az.eladó nem talált.Aztán elmentem hátha van nyitva gyógyszertár...de nem volt:(

Anyummal mentem be,mert ő ment közben vásárolni,azt mondta h.keddig csak kibirom.De téved...

A dokim azt mondta h.rendesen megfog jönni a mensim,de nem igy lett ugyh.remélem babás vagyok...

2012. aug. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1003/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!KLu drukk!Szerezz már vhonnan egy tesztet hagy gratulájunk már :)

Ma van a 6.dpo semmit nem érzek:D naná mert még csak most fog beágyazódni holnap :) vagy utána:)

Szép hétvégét nektek!!:D már csak 8 nap mulva este kiderül hogy barnázok-e és 9 nap mulva kiderül hogy megjön-e reggel.remélem nem:D

2012. aug. 18. 13:09
 1004/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szia Csajok!


Örülök, hogy mind jól vagytok! Most már egyre többen várjuk a dpo-k múlását, hogy minél hamarabb közelebb kerüljünk a nemvárt napjáig.


Végre nekem is behúzta a program az ovulációmat, úgyhogy elvileg én is a 3. dpo-n vagyok ma.

Nem ment egekbe a hőm mint a clostis hónapokban, úgyhogy most ez egy olyan görbe, amilyen még a 7 év alatt sosem volt.

Furcsa. Majd meglátjuk a végét.



[link]

2012. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1005/9202 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és Klau tessék már valahonnan összeszedni egy tesztet, nem bírjuk már kíváncsisággal :)


Meli

2012. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1006/9202 anonim ***** válasza:
91%

csajok,elhihetitek én is tesztelnék már...

De honnan szerezzek tesztek? Annyi.helyen néztem már,holnap kimeek a tescoba szerencsen,hátha ott van...

Én nekem már nincs ötletem...

2012. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1007/9202 anonim ***** válasza:
91%
hát csajok megint pecsételek.vmi.Barnás véres( de naon vilagos)szutyok... lehet h.nem lesz szükség tesztre:(
2012. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1008/9202 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok! nahát Klau milyen kicsi a világ :D én Tiszalúcon lakok, Taktaszadán nőttem fel és 15 évesen ismerkedtem meg az első nagy szerelmemmel tarcali ,és most tokaji a barátnője :D gondolom már betudod határolni hogy merre is lakok :) remélem tényleg baba van a dologba és holnap szerencsen betudsz szerezni egy tesztet :) jajj,nagyon izgulok! ma éjfél után elkaptam apát :D és arra keltem hogy fájt a derekam de már 3 napja 36.6 hőm, és fájdogált jobb oldalon a pocim de már elmúlt,akár csak múlthónapban,nemsokára én is számolom a dpokat :D Klau,szerencsre jársz dokihoz?

Pixi

2012. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1009/9202 anonim ***** válasza:
100%

Klau semmit nem jelent a kicsi barna pecsét....

A fiammal aznap mikor meg kellett volna jönnie,pecsételtem én is,de ott volt a kezemben a teszt,hát mondom akkor már megcsinálom és pozi lett:)

Hajrá:)

Szilvi

2012. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1010/9202 anonim ***** válasza:
91%

Ari vagy szilvi de sajna nekem megjött!!:'(

Alig van valami még,de sajna abba maradt a barnázás.

A hasam iszonyat fáj...

Még jó h.nem kaptam tesztet mert most kilőttem volna megint egy negat.

Ezt nem értem csajok.

Akkor a tegnap reggeli az mivolt? akkor miért nem jött meg rögtön??

Megvárta amig beleelém magam..:'(

Remélem azért nektek sikerül....

2012. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!