Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 981/9202 anonim ***** válasza:
86%
amugy mensi előtt leesik a hő?? vagy felmegy?
2012. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 982/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szilvike! Én már úgy várom hogy meglegyen a 12 hetesed!!!!:) Én csak szept. 17.-re kaptam időpontot az endokimhoz.... az még sokkal később lesz:(

Klau, szorítok nagyon hogy ne jöjjön meg, mindenesetre bizató hogy még nincs semmi, és te is produkálsz egy pár fura tünetet...:) NAgyon izgulok érted, remélem napokon belül jó hírrel jössz:) Viszont van egy valami amire szeretnélek megkérni: ne írd nekünk légyszives hogy ne görcsöljünk rá, mert attól a falra mászunk! Biztos szegény Pixikének is rosszul esett. Végre egy hely, ahol senki sem basztatja (bocs) a másikat ezzel a hülyeséggel, mert ez a lehető legszörnyűbb jótanács. Tudom hogy jót akarsz, nagyon aranyos vagy, de ez az ellenkező hatást éri el szeintem. Remélem nem veszed a szívedre, de mi itt mindíg megmondjuk egymásnak ha valami nem olyan, ezért is vagyunk ennyire jóban.:)

Nagyon szorítok nektek, jó megint egy picit izgulni végre valakiért!!!!!!!!!!!!!! Mármint valakikért!:)

Lassan én is visszazökkenek, és követni fogom a napokat is, hogy ki hol tart pontosan. De mintha most már mindenki sínen lenne, és csak én mensizek asszem. Klau van talán a legközelebb, aztán Meli, Kriszti, Pixi. Kini, te még ovu előtt vagy? Hű de elvesztettem a fonalat... vagy te írtad azt a furi folyást? Akkor utánna. Valaki összeírná nekem hogy ki hányadik napon van? Úgyérzem visszatértem a földre, csak olyan, mint aki most szabadult a sittről:) Azt sem tudom mi van! Puszi! Irszi

2012. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 983/9202 anonim ***** válasza:
85%

Én.nem haragszom meg olyan könnyen ;)

Többet nem írok ilyet...ígérem!!

De.segítsetek a hő leesik mensi előtt vagy.felmegy??

2012. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 984/9202 anonim ***** válasza:
91%
Örülök, és köszönöm!!!! Puszi érte! Segítenék a hőben, de én ehez nem értek sajna. Asszem ha baba van, akkor nem esik le, csak ha megjön. De Szilvikénket is jól becsapta a dolog, neki leesett, aztán valami fura volt, és ott a picurkája! Irszi
2012. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 985/9202 anonim ***** válasza:
89%

köszi!! de mikor kell.mérni??

ma 2 x mertem meg a hőmet,de nem reggel.Mind a 2 x 37,3 volt...

2012. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 986/9202 anonim ***** válasza:
100%

Klau,nálam mensi előtt vagy az egekbe van a hőm vagy elötte leesik,mikor hogy,de ha mensi előtt fent van majd a nem várt napján leesik már aznap meg is jönn.Van akinek még mensikor is fent van 1-2 napig és úgy csökken fokozatosan.Nálam mostanába mensi 2-3. napján vissza felmegy a hőm 1 napra majd leesik,ennek az okát nem tudom,de most is jól becsapot mensivel együtt :(

Pixi

2012. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 987/9202 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én úgy tudom hogy reggel, ébredéskor. És fontos hogy mindíg egy időben. HA napközben össze -vissza méregeted, az nem jó, csak akkor látszik valami, ha már lehőmérőztél így 1-2 hónapot. De Pixi és Szilvi is hőmérőzött, ill. Pixike még méri, talán ő tud segíteni. Irszi
2012. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 988/9202 anonim ***** válasza:
100%

a hőt nagyon egyszerű megtanaluni mérni,csak pár szabájt kell betartani

-mindig felkelés előtt mérd,az legyen az első ahogy kinyítod a szemed

-hüvelyben legjobb mérni (ezt Szilvi tanácsolta nekem) 10 percig mérd,ha máshol méred,pl. szájba vagy popsiba ott 5 percig,hónaljba ne mérd!

-max. 6 óra alvás

-és mindig ugyanaba az időbe mérd

ha kérdésed van írj :)

Pixi

2012. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 989/9202 anonim ***** válasza:
85%

Digitális vagy sima hőmérővel kell mérni??

mi az h.max 6 óra alvás?? én sokkal többet alszom ;) az gáz?

2012. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 990/9202 anonim ***** válasza:
97%

hoppá!elírtam min. 6 óra alvás :) én higanyossal mérem azzal nincs annyi macera mint a digitálisal,meg jobban is bízok a higanyosba

Pixi

2012. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!