Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 951/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szia csajok!!!


Irszi, igen, az agyamat is belőtték :) Utólag már rájöttem, marhaságot írtam, ezer bocsánat érte, de azt mondtad, nekem elnézed a baromságomat :) Ugye?????


Évi, üdv újra itt, most már érted is ezerrel izgulunk!!!!!!!!


Krisztikém, már csak 10 nap és tesztelés, vagy még hamarabb?????


Klau, ne add fel!!!! 7 éve várok a babára. Előtte a volt férjem csak rám nézett és elsőre összejöttek a kölykök. Most valamiért meg kell kínlódnom érte. Talán, hogy jobban megbecsüljem vagy nem is tudom. Pedig a mostaniakat is imádom!


És annak ellenére, hogy tegnap kész voltam, ma azt mondom, NEM ADOM FEL, MINDENT MEGTESZEK A BABÁMÉRT, NEKEM NAGYON KELL A KICSIKÉM :)


Kini, együtt fogjuk végigizgulni a hónapot!!!!! Hajrá!!!


Szilvuskám, nagyon eltűtél mostanában :( Tessék írni!!!!

Emerencia! Hahó!!! minden OK????


Csajok!!!!!

Tegnap a szerelmem nagyon édi volt, délután olyan kis csibészke volt, mint egy 5 éves kölyök. Olyan pofikát vágott és minden áron szerelmeskedni akart. Én pipa voltam rá a reggeli miatt, de azért nagy unszolásra belementem.

Marháskodtunk a tükör előtt, ott pózoltunk és fényképezkedtünk pucéron. Én? Én, aki tök gátlásos???? Tényleg meghibbanhattam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szóval jól elvoltunk, aztán biztos ami biztos, 1 órát feküdtem nagy párnával a popóm alatt. A 12 órába már nem fértünk bele, de a 24 órába még igen a tüszőrepi óta!!!!


És elvisz enegem jövőhéten péntek-szombat-vasárnap Barcelonába!!! Hurrá!!!!


Csak eszembe jutott, hogy amikor épp repülünk, akkor leszek a 8. dpo-n és mikor visszajövünk, a 11.dpo-n.

Pont amikor odatapad és kéne beágyazódnia, akkor repülök?

Állítólag az nem jóóóóóóóóóóó :(

A nyomáskülönbség miatt vagy mi a fene, de azt hallottam, nem tanácsos ilyenkor repkedni :(


És mi van ha lezuhanunk? Halálfélelmem van a repcsitől :(


MÁS!

Úgy döntöttem, ebben a hónapban nem idegeskedem végig a két hetet a mensiig. Nem iszom palástfüvet, és a Barcelona alatt nem mérek hőt sem, nem kelek fel 05.50-kor!!!!!

Lazán fogom fel, én úgysem tudok tenni érte :(


Meli

2012. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 952/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli: jajj, de jó hírek! Tudtam én! Az elkeseredés csak 2 napig tart max!!!

Barcelona GYÖNYÖRŰ! Imádom!

Ne foglalkozz semmivel, élvezd a hétvégét!!! Ne gondolj a DPO-ra, semmire! Ha a baba most szeretne jönni, jönni is fog!!!!!!

Ui: íme a mai görbe:

[link]

K.

2012. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 953/9202 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép ez a görbe!!!! Tök jól emelkedik a hőd, napról napra! Bíztatóóóóóóóóóóóó :)


Az enyém ilyen: Nem igazán akar emelkedni, de az fix, hogy megvolt az ovulációm!!!!


[link]


Meli

2012. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 954/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok:)

Nem tűntem el Melusom:))

Kini!

Ez egy tök szép görbe:)))Drukkolok nagyon:)

Klau!Ne add fel addig amig nem jön meg rendesen!Tudom,hog nehéz,de sajnos ezt át kell vészelni!Mi is majd másfél évig kinlódtunk,mert az utobbi iudőben még a szex is kinlódás volt sajnos:(

Volt hogy alig birtuk összehozni és nem a vágy mioatt voltunk együtt,hanem a muszáj miatt...

A lányom apja elég ha egy sms-t irt és terhes maradtam,most meg....Bár lehet a korom miatt(bár én mindig mindenre ezt mondom:)de sosem tudni....

Tudjátok én már 4x voltam terhes,2 babám van már:)Babák??:))Hát már nem azok,mert 14 és 9 évesek:)

A másik kettőt sajnos nem tarthattam meg,mert a lányom születése után nagyon korán jöttek...De nagyon erős babák voltak,de amuszáj nagy ur sajnos.

Talán ez miatt is kellett most ilyen sokat várni erre a babócára:)

Minden terhesség más,de ez aztán tényleg érdekes:)

Egyikkel se izgultam ennyit mint most,nagyon ideges és parás vagyok,holott mégcsak 9 hetes a bébi,de örökkévalóság lesz kivárni még ezt a 3 hetet,hogy ujra lássam uh-n.

Képzeljétek!Anyukám barátnőjének a menye is babás volt,10 hetes,elment dokihoz és nem volt már akkor szivhangja a babának:((

Na ez már 2 napja bennem van és tiszta ideg vagyok:(

Majd elhessegetem,velem sosem volt egyik terhességemnél se,hogy vetélési vagy ilyen gondok lettek volna,de azért parázok:S

Mindegy!

Irszikém,sajnálom a babódat,de ilyenkor sajnos a jó oldalát nézd....

Pixike!Gyerünk dokihoz és hajrá:))

Emerenciával vajon mi lehet???

Krisztikém!

Már hamar eljön ám az a 10 nap és ki tudja,lehet már épp utazik a kis babócád a méhed felé nagy vigan:)))De jó lenne:)

Kini!

Elfelejtettem!

NEkem volt olyna folyásom mint neked,pont mikor babás lettem,de nekem nagyon sok....

Elmentem pisilni és mintha bepisiltem volna,placcs és tiszta olyan volt a bugyim,mondtam is a férjemnek,ha most nem vagyok terhes akkor sosem:))

Nekem nem igen volt folyásom,de akkor szinte eláztam:)

Hajrá lányok,drukkolok mindenkinek:))

Szilvi

2012. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 955/9202 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a 0.3-as emelkedés, lehet nem is megy feljebb! Nincs baj ezzel a görbével...:)

Volt 2 napom, amikor 1 órával később mértem, azt kivettem,hogy ne vegye figyelembe. Az enyém a 15-dik napon volt :)

K.

2012. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 956/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


A dokis dolog nálam érdekes, azt mondta (de nem az enyém volt!!!!) hogy a természet elintézi még ilyenkor. Még a méhen kívülit is!!!!!!!!!!!!!! Bár ez nekem elég hihetetlen, de 2 főorvossal is beszéltem.

Szerda reggel megjött, alig valami enyhe mensi, és tegnap, csütörtök este meg mint ami elmúlni készül. Éjjel már nem volt semmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Most is inkább csak valami barnás maszat van, olyan mint egy folyás. Ma reggel csináltam még egy tesztet, ki tudja alapon, de -szerencsére, mivel a sok bor gondolom nem tett volna jót neki- tök negatív. Nem hiszem hogy ilyennek kéne lennie, nagyon nem szeretném ha a végén kaparni kellene....

Meli, nagyon örülök hogy 2 nap alatt kigyógyultál a depidből:) Így is kell!!!! Remélem most terhes maradsz!!!!!!!!!

Bárki aki negatívat tesztel, ne adja fel, én is eldöntöttem hogy abban a 2-3 hónapban megyek megint természetgyógyászhoz, és elkezdek valamit megint sportolni. Összejön ez lányok! Irszi

2012. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 957/9202 anonim ***** válasza:
100%

jó reggelt!itt van a kép a kölykökről

[link]

Kini,a múltkor írni akartam hogy azért ment fel 2 napra a hőd mert elaludtál csak elfejtettem irni,de szépen kezd felmenni a hőd és neked is Meli :) Kriszti,megint rámhoztad a nagy izgalmat :D de jó! :))) Klau,de nagyon sajnálom :( de nézd a jó oldalát is,már elkezted a kivizsgálást már jó úton haladsz hogy kiderísd mi is a gond :) láttod én még a vérvételre se jutottam el,nemhogy megvizsgáljon egy doki :/ na de hiszek a csoda teába :) ha mégsem segít akkor muszáj letennem 2 hónapra :( de hátha adig eljutok orvoshoz is :)

Pixi

2012. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 958/9202 anonim ***** válasza:
100%

itt van még egy kép róluk

[link]

olyan picikék,meg annyira tudnak nyűszíteni a cici után :D néha olyan mintha valamelyik próbálkozna az ugatással is :D

Pixi

2012. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 959/9202 anonim ***** válasza:
100%

nagyon aranyosak :) Kis cuki kutyagyerekek :)

Meli

2012. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 960/9202 anonim ***** válasza:
89%

Mostmár semmit sem érték...reggel volt pár csepp vér a wc papiron,tettem fel tampont h.ugy is megjön.

Azota semmi,picit barnáztam de az is elmúlt.

Semmi görcsöm nincs.Csak naon álmos vok...pedig nemrég keltem.

A doki azt mondta h.a mensim rendesen megfog jönni,de ez nem az...

Ezerrel idegesít h.mi van

2012. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!