Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... ❯❯
 901/9202 anonim ***** válasza:
100%

ANNYIRA FÉLEK, HOGY KORAI LESZ A MAI INSZEM.

MI VAN, HA CSAK PÉNTEK-SZOMBAT REPEDEK???? ODA AZ EGÉSZ :(

2012. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 902/9202 anonim ***** válasza:
100%

36.5 volt a ma reggeli hőm, 5-6 bejegyzéssel korábban linkeltem be!

Minden rendben lesz! Holnap meglesz a repi!!!!!!!!

K.

2012. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 903/9202 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, tényleg :)

Én azt gondolom ez alapján, hogy tegnap felment a hőd, tehát tegnap megrepedtél. De ez csak az én véleményem a görbéd alapján. Ugyanis megvolt a hirtelen emelkedésed. Az nem baj, hogy utána kicsit visszaesett.


Az LH teszt a repedés előtt 2 nappal és utána 2 nappal pozitív még. Tehát simán meglehetett már az ovud.


Meli

2012. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 904/9202 anonim ***** válasza:
90%

Hát én nem tudom mi ez...h.va e baba vagy nincs.

És ha megjön akkor megint mehetek vérvételre.De az eredményekre majdnem 1 hónapot kell.várni...addig nem tudok mást csinálni mint várni....

És h.ne legyek annyira nyugodt,a párom főnöke közölte h.Gabinak pár hónapra kikell mennie németbe dolgozni egy pár munkással.

Ugyh.ha nem sikerült a baba,akkor várhatok hónapokat h.legyen vmi.Igaz 2 hetente haza fog járni,de mivan ha pont nem akkor lesz itthon amikor nekem pont ovum van??!

Tiszta peches vagyok....:(

Amugy csajok szorítok nektek...Jó repedést kívánok ;)

2012. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 905/9202 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez az elkeseredés Kalu???

Ott az a baba, csak még nagyon korai a teszt!!!!

A tüneteid arról árulkodnak, hogy babás vagy :)


Bízzál jobban benne!!!!!!!


Meli

2012. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 906/9202 anonim ***** válasza:
90%

Próbálok én bizni,de akárhányszor nega tesztet csináltam,meg is jött...

Picit most elvok keseredve,örültem volna egy pozi tesztnek reggel.

Most megint bizonytalan vagyok...nulla életkedvel...

Ittam egy nyugtató teát,megpróbálok aludni.hátha jobb kedvem lesz ha felkelek...

Addig is pusy mindenkinek

2012. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 907/9202 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!Klaudia,fel a fejel Szilvinek is csak a digitális teszt mutatta ki hogy babás,lehet később volt ovud :) Kriszti,múlthónapan nekem is ezek a tüneteim voltak mint most neked,ha leültem ha feláltam fájt a jobb petefészkem :) már nálam is kezd elindulni valami mert bő krémes folyásom volt és tegnap együtt is voltunk 1 hét után :D de nemsokra megyek vele mert jövőhétre szerdára várom az ovut úgyhogy 2 naponta együttlétet próbálok beiktatni :) Meli,Kini úgy látszik most ugyanaz van veletek mint múlthónapban Irszi és én,de remélem ti szerencsésebbek lesztek mint mi :)

Pixi

2012. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 908/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szia csajok!


Túl vagyok az inszemen. A felrakás nem volt kellemes, mert még igen tapasztalatlanka a doki. vérzek egy picit :(


Rossz hír: mondja a biológus nő, aki készítette elő a párom spermáit, hogy mit csináltunk, hogy ilyen szar lett a sperma???

Kérdezem tőle, hogy mit ért azon, hogy szar? Hát hogy nagyon-nagyon lassúak, épp csak vánszorognak.

És kevés is.


Hát, mondom ilyen szokott lenni. De ez nem így van, mert múltkor totál gyorsak voltak és 24 milliót kaptam vissza.

Most meg csak 7 milliót kaptam vissza.


Mesélem a páromnak, erre mondja, hogy nem akarta elvenni reggel a kedvemet az inszemtől, mert biztos nem mentem volna így el, de baleset történt a sperma mintaadás közben.

Mert hogy rosszul tartotta a kémcsövet és az első óriási löket, amiben a gyors és fickós spermák vannak, az pontosan a földön landolt, óriásit taccsant a padlón és már szinte alig jött neki a kémcsőbe.


Bakker lányok! Tök ideg lettem, de nem kiabáltam le a fejét szegénynek.

Nem hiszem el, hogy pont a jó cucc ment a padlóra.

Maradtak a lassúak.


Úgyhogy lányok, szerintem ez nagyon gázosan jött ki ma:(

- nem jó az időzítés

- nem jók a spermák és kevesek

- nem volt ügyes a doki és vérzek, mert végigkarcolta a méhnyakamat


Mi jön még???? Kész vagyok. Eddig fejenálltam, most már kész. Elég volt. Nem tudok tovább feküdni.


Jó hír: az előbb hívott a szerelmem, hogy jöv.héten elvisz 3-4 napra valahova külföldre kettesbe :)

Istenem! Ekkora öröm!!!! Elmegyünk kettesben idén először!!!!!!


Puszi Nektek!!! Innentől már csak azon kell drukkolnom, hogy megrepedjen a tüszőm még ma, és persze reggel felmenjen a hőm!


Drukkoljatok kérlek, hogy reggel magasabb hőt mérjek :)


Meli

2012. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 909/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli: sajnálom a balesetet! Elhiszem, hogy nehéz koncentrálni... hiszen ki az, aki nyitott szemmel "élvezi" a szexet? Ha én nem vagyok ott a spermavizsgálatnál, tuti nálunk is félre ment volna...

A 7 milliót elhiszem, hogy kevesled, de gondolj arra, hogy nincs semmi gond odabent, akkor 1 db is elég :)))

Villámgyorsan hessegesd el a gondolatot és tessék a jövő hétre koncentrálni!!!


K.

2012. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 910/9202 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálom Meli.

Nagyon jól tetted h.nem haraptad le a párod fejét:) biztos neki is rossz érzés volt ez a kis baki...

Reménykedj,hátha ez is elég...

Látod.én is csak reménykedhetek,hisz még komoly vizsgálatom nem volt csak ez a nyavajás vérvétel...

Szóval fel a fejjel....minden jó lesz :)

2012. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!