Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... ❯❯
 891/9202 A kérdező kommentje:
Jaj Klau sajnalom:-(de lehet hogy csak a franya teszt nem mutatja.Sokaknak csak a nem vart napjan vagy utana lesz pozitiv!!!Azert meg ne add fel hatha ott van a csoppseg!Kini!Koszonom a kerdesed hat ejszaka is fajt meg reggel is mikor elment dolgozni a parom vagyis hajnalban.Sehogy sem volt jo fekudni igazabol csak hason.Nem ertem miert faj annyira raadasul a jobb oldalon.Mar arra is gondoltam hogy ott endometrozisom van.Eddig is mindig a jobb oldalamat erezetm fajdogalni ket mensi kozott amig nem szedtem semmit.Ki tudja lehet hogy ott van vmi gixer amit nem lathat az ultrahang se.Na mindegy hat ez van ha nem sikerul es lesz laparom ott majd meggyogyitjak.De ebben a honapban ossze fog jonni es kesz:-D Ez a 3.dpo!hogy szaguldanank a napok:-D mostmeg.Na majd a nem vart elott mar csiga lassuak lesznek:-DOrulok hogy jo az ovuteszted Kini akkor most kell elkapni Apajeloltet:-D:-DHajra!!!!Pixi Irszi!!Miert nem irtok!?Remelem nincs semmi baj!!!Most mar aztan aggodom!!!Puszi Nektek szep napot es jo munkat!!Puszikak!!
2012. aug. 15. 08:08
 892/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szilvi: a férjemnek jó a spermája: 35M/ml és ennek a 70%-a él és ennek a fele mozog :)

Szóval ovu utáni nap kell csak felmenni a hőnek? Ó, azt nem is tudtam. Ha ma este negatív a teszt, akkor tuti hajnalban megvolt :)

Gondolkoztam azon, hogy nem jó a póz, de már sokat kipróbáltunk...:)

K.

2012. aug. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 893/9202 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is csak a bal oldalam fáj:S

Tök idegesitő,de Melusom megnyugtatott,hogy mindig az az oldal fáj,ahonnan kiszabadult a tüsző:)

Kini!

A férjemé se volt rossz,57M/ml,de csak 45% mozgott,igy gondoltam a két napontai együttlét lenne jó:)

Aztán Meli tanácsára,egész hétvégén együtt voltunk,itt is az eredménye:)

NEkem leesett a hőm,másnap felment és akkor maradtam babás...

Szóval,leesik mondjuk 36,3-ra,másnap felmegy 36,5-36,6-ra és fennt is marad akkor meg volt a repedés:)

Holnap fel kell mennie a hődnek,minimum 2-3 tizedet és ha holnap után is fennt marad akkor megvolt ma az ovud:))

Ma azért még a délutáni dolgot iktasd be:))

Utánna pihizhetsz:)

Szilvi

2012. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 894/9202 A kérdező kommentje:
Szia Szilvus!!Na de akkor a bal oldali nem szabadult ki vagy mi?Meg a jobb oldalon nem is volt domi tuszom akkor most minek faj annyira ott?lehet h. ott is lett egy kozben ami par nappal kesobb jon ki?vagy mi?Ahh tudom hogy nem vagytok orvosok de olyan erdekes ez a szamomra hogy most mi van mi tortenhet odabent.Jaj ez az ovu utani 2 het annyi baja van az embernek azt se tudja mi van.Csajok sztetek letezik hogy par nap alatt megnoljon es megrepedjen egy tuszo a masik oldalon is?Hatarozottan a jobb oldaam faj egy pontban a petefeszkem.
2012. aug. 15. 08:41
 895/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elképzelhető! Ha 2 tüsződ van/volt, eltérő méretekkel, akkor simán előfordulhat.

Azt írják, kb 2 mm-t nő egy nap alatt. Pár nap eltéréssel simán belefér :)

K.

2012. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 896/9202 anonim ***** válasza:
89%

Juniusban,mikor terhes lettem,nem volt uh követésen,igy nem tudom,hogy a bal oldalon szabadult-e ki a tüszőm,de valoszinű.

Csak a bal oldalam fáj és fájt is,a mai napig fáj...

Kriszti!

Neked nem javasolt a doki repesztő szurit?

2012. aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 897/9202 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok csajok!!!


A tüsző kiszabadulhat pár nappal később is, erre én vagyok az élő példa a múlt honapban :)

Az egyik oldalon hétfőn szabadult ki, a másik pedig szépen beért péntekre, és a másik oldalon csak pénteken szabadult ki a tüsző, úgyhogy igen is lehetséges ilyen!!!!


Más:

Voltam UH-on reggel. Hétfőn a tüszőm 16,5mm volt.

Ma reggelre pedig 23*20,5mm-es lett, a nyálkahártyám pedig 10mm lett :)


A doki elég tanácstalan, azt modnta, hogy szerinte péntekig tuti megreped, tehát a pénteki inszem késő lenne.


A hőm leesett két tizedet. Nem tudom. Ha holnap reggelre felmegy a hőm, akkor tuti megrepedt a tüszőm holnap hajnalban.


Nagyon tanácstalanok vagyunk.


Csajok, a tegnapi LH tesztem nem mutatott semmit, de múltkor sem, pedig aznap repedtem.

A nyalogatós teszt pedig tök páfrányos volt. De nem érzek ovus fájdalmat.


Remélem, megrepedek holnapra :(


Muszáj!!!!!!!!


Délre megyek vissza és megkapom a srácokat, utána egész estig feldobott lábakkal fekszem :)


Apának már nagyon tele volt a ...., feszítette, én meg nagyon rossz voltam, hergeltem, kínoztam, nagyon vágyott már :)


Majd most akkor holnap reggel is tudunk akciózni végre :)


Drukkoljatok ezerrel könyörgöm!!!!!

Meli


UI: Ja, a HCG-m a vérből kész lett, 2 mIU lett. A doki szerint elindulhatott valami, de valószínű, hogy a beágyazódás 2-3 elhalt, mert beteg lehetett és ezért nem alakult petezsák sem. Lehet, hogy egy hibás sperma győzött akkor.....

2012. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 898/9202 anonim ***** válasza:
88%

:) Meli, megint jót nevettem. Gondolom,hogy tele volt a bugyra rendesen.

Szerintem jól döntöttetek, hogy mész ma délután. Így még közelebb lesz a repi :)

Nagyon-nagyon drukkolok!

Jah és Meli, szinte egy napon repedünk :)))

K.

2012. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 899/9202 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, Te nő, imádlak :) Tényleg szinte együtt visszük végig ezt a hónapot :)


Drukkolok ám mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!

2012. aug. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 900/9202 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem méred a hődet? Mert abból tudnád, hogy megvolt-e a repedésed.

Meli

2012. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!