Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... ❯❯
 841/9202 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!nem vizsgált meg az orvos mert nem MÁV dolgozó vagyok mert amúgy fizetni kelett volna,csak azt nem értem hogy fogászatra,szemészetre is oda járok és nem küldennek el a megyei kórházba,úgyhogy el van halasztva a kivizsgálás jövőhónapra :( siettem is haza mert a párom beteg lett,aztán meg az egész lakást takarítottam,megebédeltűnk most meg itt vagyok :) Kriszti, izgalom :D első dpo!!! Klaudia,már csak 4 NAP! és minden kiderűl :) amúgy hogy kavart be a mensidbe a a tea? Szilvi,de nagyon irigyelek a tüneteid miatt :D de lehet ha én is babás leszek visszaszívom amit írtam :D Meli,néha érzem hogy fájdogál a petefészkem de általába reggel,ezzen kívűl semmi a hőm szinte majdnem stabilan van 36.8 és 36.6 között mozog,ja és az inszemről szerintem is szerda legyen nehogy aztán lekéséttek ;) Irszi,jól tették az estét,kicsit még romantikus is volt ahogy leírtad nekűnk :) de fel a fejel mi itt veled vagyunk :) Kini,hamarosan te is repedsz Klaudia és Kriszti után Te jössz :)

Pixi

2012. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 842/9202 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvastam h.a cickafarkfű tea segít.Rögtön elmentem és vettem.

14 napig ittam ugy ahogy mondták...

Aztán nem jött meg...olyan boldog voltam.7 napot késett és megjött!!

A doki azt mondta h.annak akinek.rendszeres a mensese annak nem ajánlja ezt a teát,mert a hormonokat felborítja....

Jajj én annyira izgulok már.

Most du. mikor lehajoltam olyan furi érzésem volt.Már nem szurkál a hasam,hanem olyan mintha levegős lenne.Olyan kis pukkadásokat érzek...

Remélem ez jót jelent és nemfog megjönni.Mert ha mégis kiborulok..

2012. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 843/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szilvi: köszönöm szépen, hogy belinkelted a görbédet. Nálam most nem tudom mi van. Reggel pontos időben mértem ( a hétvégén elaludtam) és íme az eredmény:

[link]


Lehet,hogy tényleg valós, hogy ennyit esett a 13-dik napon?

Tegnap este voltam UH-n, akkor 15 mm-es volt a tüszőm. Nem tudom elhinni, hogy holnap repedne...

Lehet csinálok egy ov tesztet, hátha okosabb leszek:)


Meli, szerintem szerda lenne a legjobb időpont, mert inkább várakozzanak a srácok, mintsem lemaradtok róla. Ha ma 16.5 mm volt, akkor ha napi 2 mm-rel számolunk, akkor szerdán vagy csütörtök hajnalban repi lesz!

Drukkolok!


Klaudia: tarts ki! Tudom, hogy ezek a napok a leglassabbak, de kitartás!


Irszi: egy hatalmas nagy adag energiát küldök Neked! Tudom, hogy fáj, jajj, de mennyire tud fájni. Édesanyámnak 5 babája nem maradt meg! De gondolj bele, jobb most, minthogy 4 hónap múlva a halott babát megszülni! Az BORZASZTÓ lehet!!!! KITARTÁS!

K.

2012. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 844/9202 anonim ***** válasza:
100%

A görbéd alapján tök azt mutatja, hogy holnapra repedsz meg. Ennyire akkor esik le, ha ovuláció lesz. De még túl kicsike ahhoz a tüsző, nem?


tényleg nem is értem. Most kíváncsi leszek, hogy visszamegy-e a hőd holnapra.


Nekem is esett ma 2 tizedet, de korai még a 11. ciklusnapon, és az Uh is igazolta, hogy odébb még a repedés. Én csütörtökre jósolom.


Nem vagyok elég okos, hogy mikor legyen az inszem.

Ha szerdán reggel leesne a hőm, akkor nyugodt lélekkel mennék neki szerdán az inszemnek. Remélem, úgy lesz.

Nem akarom lekésni péntekre :(


Holnap már kedd van Klau!!!!! Egyre közelebb a tesztelés, jaj, nagyon drukkolok!!!!


Kriszti, érzel valamit????


Megint izgi lesz ez a hónap :)


Meli

2012. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 845/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli: ha tudsz, mindenképp szerdára kérd az inszemet... a spermák várnak :)


Nem félreérteni. Ezeket az ov teszteket most csináltam:

[link]


Mit gondolsz Meli?

K.

2012. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 846/9202 A kérdező kommentje:
Hello Lanyok!!!Na Meli nekem 11.cn-on 17.5 mm domi tuszo volt 7.5mm nyalkahartyavl.ugy olvastam 2 mm-t nő naponta.en onnan tudom hogy megrepedt hogy fajdogalt a hasam elotte intenziven de amikor reped utana ulni is rossz mert fesziti a folyadek.Ja meg tegnap kint voltuk a Margit-szigeten baratokkal es akkor is fajdogalt a hasam es egyszercsak kijott belolem egy csomo cucc ereztem.meleg volt.hat akkor tudtam hogy ok es onnantol mashogy faj a hasam meg ulni is rossz volt ma is.Szerdara volksokok tenyleg jobb elobb mint mar keson.Pixike sajnalom a dokit hogy nem jott ossze:-( majd jovohonapban elmesz vagy nem mert sikerul a baba:-)ugy legyen.:-)Kini hat a 15-os tuszo sztem se reped holnap meg.par nap kell meg neki sztem.nem baj az csak repedjen meg.Irszim remelem jol vagy!Puszikak Nektek jo ejt mi meg egy kicsit rosszalkodunk a Szerelmemmel:-D:-D
2012. aug. 13. 21:41
 847/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt Lányok!

Kriszti, drukkolok, hogy létrejöjjön a "nagy találkozás" Jajj, de gyönyörű a természet... bár olykor kegyetlen!


Igaza volt Czeizel Profnak, mennyivel könnyebb volt régen, amikor a szeretkezés mellékterméke volt a baba. Most pedig a legtöbb pár már tudatosan szeretne babát vállalni...


A tegnapi pozitív teszt után (szerintem pont elkaptam a felmenőt) a mai is az lesz és szerintem holnap hajnalban reped:)

Vasárnap este voltunk együtt, tegnap nem mertem ismét. Nekünk ez eddig nem jött be. Inkább majd ma :)

Eddig nem tudtam, hogy Szilvinek mi alapján húzza be a hőt, de mára nekem is behúzta:

[link]


A 10-dik napon mi az a függőleges csík?

K.

2012. aug. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 848/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

10.napra huzta be az ovudat,a ciklus általában téved....a fertility az jóval pontosabb,bár én vezettem mindkettőt...

Nem hinném,hogy a 10.napon meg lett volna az ovud,szóval nem ám elkeseredsz,áthuzza az későbbre,ahogy alakul a hőd!

Amugy ovu után még vár pár napot,a hőd miatt és utána huzza csak be.A vizszintes vonallal azt jelzi,hogy az az alaphőd,ovu után nem fog az alaphőd alá menni:))

Nekem a 10-11 dpo-n lement az alaphő alá,ott volt gyanus a dolog,hogy babás vagyok,mert sosem ment le,akkor ágyazódott a picikém:))

Drukkolok Kini nagyon:))

Én ma megyek terhesgondozásra,remélem nem vizsgálnak meg,csak a vérvételi papirokért megyek,mert nem a dokimhoz kell ma menni....

Lehet nem engedem a vizsgálatot:)

Szilvi

2012. aug. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 849/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lánykák!


Kini, nem értem most az egészet. Az LH teszted olyan full pozitív, hogy leugrik a képről. A hőgörbéd alapján ma hajnalban volt meg az ovulációd, tehát ezerrel el kell kapnod apát még ma délután de legkésőbb estig!!!! Ki ne hagyd nekem, mert akkor gáz van!!!

Engem annyira megtanított görbéd értékelni a dokim, hogy kenem-vágom!

Felment a hőd ma, és ha ezentúl fent is marad a hőd ezen az értéken és még megy feljebb, akkor tény lesz, hogy valóban ma hajnalban megrepedt a tüsződ!! Istenem, nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!


Ilyen pozitív tesztem még sosem volt, mikor néztem az ovulációt. Hasonló volt, még az ovu előtti este.

Persze ne vedd készpénznek amit írok, hiszen a női test kiszámíthatatlan, ezért mindenképp legyetek ma is és holnap is együtt apával :)


A ciklus.hu baromi rosszul húzta be az ovudat, nem létezik, hogy 10.napon volt. Ez kizárt! Sokaknak ilyen hülye időre teszi be a függőleges vonalat, ne is törődj vele!

Talán ha felvezetnéd az adatok közé az ovuteszt pozitívságát, akkor jó helyre tudná berakni a függőleges vonalat. Próbáld felvinni azokat az adatokat is :)


Jaj, annyira de annyira izgi!!!!


Én ma délután LH tesztelek, és ha halványka lesz és ha reggel nem esik vissza a hőm, akkor lehet, péntekre toljuk az inszemet. Jaj, csak a jó Isten segítsen, nehogy akkor meg kicsússzunk az időből és már csütörtök hajnalban repedjen a tüsző. Akkor sírógörcsöt kapok azonnal :(


Meli

2012. aug. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 850/9202 anonim ***** válasza:
100%

Megint én vagyok. Kini, gondolkodtam, és gyanús, hogy mondjuk 17 mm-esen megrepedjen a tüsződ. Én már nem tudok semmit.

Várni kell pár napot és sokat szexelni még legalább 3 napig!!! Szilvusom is nyomta ezerrel a termkeny napokon, mondtam is neki, hogy bírja, összejön az a kölyök :)


Ti is essetek még egymásnak 2-3 napot aztán jöhet az édes pihenés és a baba!!!!!


Krisztikém, köszi, hogy leírtad a méretét a tüsződnek a 11.napon, de kérlek nagyon, hogy azt is írd meg, hogy végül pontosan hányadik napon repedt meg a tüsződ?????

Ez nagyon fontos, mert egy nagyon jó viszonyítási alap vagy nekem :)


Olyan izgi az egész, babásodni fogtok, fogunk mind-mind!!!!!


Meli

2012. aug. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!