Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... ❯❯
 791/9202 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon örülök Irszi h.jobban vagy picit.

Én is voltam már olyan szituba h.nem jött meg.A párom naon örült,dicsekedett a haverjainak.bár én mondtam h.ne tegye.

A végén kiderült h.méh gyulladás miatt nem jott meg.Tiszta ciki volt megmondani mindenkinek h.vaklárma volt.

De neked van esélyed...Én naon bízom benne h.holnap öröm hírt mondasz majd.

Sokat gondolok rád és szoritok...

Most probálj nyugodt lenni...és vigyázz magadra

2012. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 792/9202 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok Lányok!


Végre én is gép közelébe jutottam, már alig bírtam kivárni, hogy ma írhassak Nektek.

Tegnap vacsizni voltunk apával, mert ma van a szülinapja, és komolyan, Irszi és Ti jártatok az eszemben :)


Irszikém, nyugodj meg kérlek! A barátnőm, aki most a 24.héten van ikreket várt, de a 16.héten valamiért leállt a másik baba szíve. DE egy babája van még, nehezen viselte, de pozitívan nézte és azóta teljesen ezerrel várja a kisbabáját.

Ezt csak bevezetésképp írtam, de a lényeg az az akart lenni, hogy azt hitték nála, hogy méhen kívüli az egyik baba, mert annyir a méhe csücskébe furta be magát, hogy azt hitték, a petevezetőben van.

DE nem ott volt, hanem a méhében. Nem kell azonnal hinni a legelső UH-nak!!!!!!!

Lehet, hogy a sarokba gubbaszt a kis manókád, és mosolyog magában, hogy a frászt hozza rád és a csapatra :)


A másik, hogy ennek a lánynak csak a 7. héten mutatta ki a terhességet a teszt. Addig tök negatív volt, pedig dupla baba volt benne!

Nem mérvadó ez a vérvételi eredmény még!


MÉG SEMMI SINCS VESZVE! nem vérzel, nem görcsölsz, ott van egy szép nagy kör az UH-odon, tehát baba van a dologban.


Ha méhen kívüli lenne, már annyira fájna a petevezetőd, hogy becsinálnál, a másik meg az , hogy akkor vérezget az ember!


Nem lesz itt semmi gond, csak most a frászt akarják Rád hozni. Nyugodj meg, beszélgess tovább is a babáddal, ott van, hall Téged!!!!!!


Pixi, közeledünk napról-napra a tüszőrepedésünkhöz. Nekem is fáj a bal petefészkem, tuti érik benne a tüszőm!


Már alig várom a hétfőt, hogy megnézzenek UH-on és tudjam, hány mm-es a tüszőm és elvállalják-e az inszemet!!!!


Kriszti, meg fog mostmár repedni a tüsződ, ez tuti!!!! Holnap reggelre szépen felugrik a hőd!

Jókor voltatok együtt, Ti kis huncutok :)


Kini, Niki Ti is babásodni fogtok a csapatban, fel a fejjel, figyeljétek a peteérést és hajrázzatok ezerrel!!!


Mi is sokat vagyunk együtt apával. Most sajnos jó pár napig (akár jöv.hét péntekig ) nem lehet szexelni :(

Anyaggyűjtés van az inszemhez!


Csajok, imádkozzatok értem, hogy ebben a hónapban összejöjjön a baba, mert megbeszéltük a szerelmemmel, hogy ha nem sikerül, akkor mensi után petevezető-átjárhatósági vizsgálat jön. Nálam az egyenlő a halállal.

Én belepusztulok abba, nem akarom :(


Muszáj most megbabásodnom, ez a legutolsó lehetőségem :(


Krisztikém, írd meg, ha megrepedt a tüsződ!


Pixi, szex-szex-szex!!!!


Többiek is szex!!!! Tessék babákat gyártani!!!!!


Irszike, holnap ha megjöttetek a dokitól, azonnal írj Nekünk, mert mindenki le fogja rágni a körmeit az izgalomtól!

Nem lesz baj!!! Meglásd, minden rendben lesz!


Meli

2012. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 793/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szia Meli Te Drága!!!!:)

Persze hogy írok!!!!!!!!! Igen, van egy pár bizató hihetetlen történet, most az tart józanul (a szónak nem az alkesz értelmében) hogy ilyeneket hallok.

Egyre közelebb van a holnap, így egyre könyebb lesz azt remélem. Most épp egy icipicit bizakodom. Most meg úgy érzem magam mint szegény Pixike. Hitte is, de inkább nem, de mi azért jól belebeszéltük... aztán nem; nálam majd meglátjuk.

Meli, én imádom amikor pár nepig nem lehet szexelni, olyan jó akkor húzni a másikat! Tuti megreped a tüszőtök!!!

Kriszti, neked is repedni fog holnap! Én ebben a ciklusban pl. alig éreztem hogy mikor volt, sőt: nem is a repedést éreztem, hanem azt hogy már nem görcsölget a petefészkem. Erre is csak utólag jöttem rá, hogy innen kellett volna tudnom.

Lányok, előttünk van még egy csomó idő:) Még csak nyár van:) Hol vannak még a hideg őszi napok, amikor egyszerűen nem is lehet mást csinálni, mint gyereket:)

Holnap du. írok, legrosszabb esetben késő este. De igyekszem mielőbb gépközelbe kerülni.

Addig is drukk ezerrel mindenkinek!!!!!!!!!!! Irszi

2012. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 794/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli meglesz a szex-szex-szex! :D még van kb. 10 napunk úgyhogy még van pár nap "szabadság" :D ha megint úgy fog fájni mint a múltkor akkor tudom mi is a helyzet ;) Kriszti,várunk minden érzésedet csak úgy mint mindig ;) Klaudia,mit érzel? És Kini te hol jársz? Irszi rohany vissza hozzánk holnap és csak jó hírekkel fogol minket meglepni majd meglátod :) kitartás!!!!!! Szilvi,nagyon vigyáz magatokra és sok-sok gyümölcs!!!

Pixi

2012. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 795/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szilvi, kérlek rakd fel a görbéd!

Nemsokára vissza tudok olvasni, de most még van egy kis dolgom...

Kini.

2012. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 796/9202 anonim ***** válasza:
100%

Nézzétek lányok mit találtam (magamnak):

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

A második válasz a lényeg:) Mégis van remény:)

Szexeljen mindenki, az a lényeg:) Mit éreztek? Irszi

2012. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 797/9202 anonim ***** válasza:
90%

Hát.nagyon izgulok...ma eléggé szurkált a bal oldali pfészkem...Most tényleg nem tudom mi lesz.

Néha biztosan tudom h.sikerült,néha meg ugy érzém h.biztos megfog jönni...

A rossmanban vettem egy tesztet,és itthon vettem észre h.25 érzékenységű...pedig 10 est akartam..

Szerintetek ez csütörtökön mutat vmit ?? vagy vegyek másikat??

2012. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 798/9202 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a 25-ös csak a kimaradt mensi másnapján mutat először valamit. De nem tudom, nem vagyok nagy szakértő ebben, és most épp nem bízok a tesztekben sem. Egyébként én sem a Rossmannban, sem a Dm-ben, sem a gyógyszertárban nem találtam 10-est, én a nődokimnál vettem. Irszi
2012. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 799/9202 anonim ***** válasza:
90%

Akkor felesleges tesztelnem csütörtökön?? Szerdán meek vérvételre... hormon vizsgálatra...

és sajna ott sem derül ki semmi.

De hát várok szombatig ha nem tudok mást csinálni..

már most alig birok várni...csodállom azt az embert aki ilyenkor türelmes és higgadt tud maradni...

2012. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 800/9202 anonim ***** válasza:
100%

Klaudia, mikorra nem várod?????? Én kaptam gyógyszertárban Qupido és Amazon nevű 10-es teszteket, DM-ben sosincs :(


A 25-ös tényleg mensi napján (esetleg!!!) mutatja ki, vagy később :(


Irszike, figyu! Könyörgöm, hogy még napközben írj, mert én belehülyülök a várakozásba estig!!!!!


Pixike, már nagyon siettetném a napokat az ovulációig.

Nekem vagy szerda, vagy péntek lesz inszem, ha minden jól megy, tehát már csak 4 nap! vagy 6. :)


Nagyon izgulok már most :)


Meli

2012. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!