Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯
 731/9202 anonim ***** válasza:
100%
Én meg annyira hülye vagyok ilyenkor, hogy látod, hiába negatív, most is ellőttem 7 db-ot :( És percenként nézem, bűvölöm, de nem lesz ettől pozitív :(
2012. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 732/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok!


Most tévedtem erre az oldalra...én is nagyon szeretnék babát.Ez a 6.clostis hónapom,most vagyok a 16.napon.

Nagyon reménykedek,hogy most sikerül.

Én nagyon sokat vártam ettől a gyógyszertől,és eddig minden hónap csalódás volt,és nem is mindegyik hónapban volt tőle peteérésem:((és ez a hónapom elég fura.Voltam hétfőn ultrahangon,ahol megnézte az orvosom,hogy volt e peteérésem,most volt,nagyon örültem.Viszont kedden reggel megint lent volt a hőm,ugyan úgy mint peteéréskor.Viszont ha már peteérés után vagyok miért esett le a hőm szerintetek?

Nikki

2012. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 733/9202 anonim ***** válasza:
100%

Hány tüsződ érett meg a clostitól? Mert nekem az első hónapban 9 db volt, a második hónapban csak 6-7 tüsző volt és nekem is leesett kétszer is a hőm, mert a tüszőim nem egyszerre repedtek meg, hanem két nap különbséggel.

Drukkolok, hogy sikerüljön most!!!!

2012. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 734/9202 anonim ***** válasza:
100%
kaptál tüszőrepesztőt a closti mellé? Ha igen, melyiket?
2012. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 735/9202 anonim ***** válasza:
100%

:(

Olyan unalmas az egész.... depis vagyok :(

Meli

2012. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 736/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Imádlak Pixi, majd most sikerül! Hidd el, jót tett a tea, és majd most!

Nikki, én nem értek a hőhöz, nekem napi 1 Clostitól 4, napi féltől 2 tüszőm érett.

Kini, lassan te jössz:)

Kriszti, miért nem írsz semmit a lényegről???? Te nem most repedtél? Érezted??????? Megy az unngibungi?????:D

Meli, ne légy depis! Mikor mentek orvoshoz a héten????

Szilvi, hiányzol!!!!! Jól vagy remélem!!!!!

Képzeljétek, én kisírtam magamnak egy időpontot holnapra ultrahangra:) ÚÚÚgy örülök!!!!! Elméletileg délután már tudni fogom hogy mi a helyzet!!!! Csak az érdekelne, hogy vajon ilyenkor már lehet petezsák, vagy még csak a felritkulás látszik? Holnap lesz a 32. ciklusnap. Remélem valami biztatót mond, én akkor elégetem az összes hülye tesztet!!!!!!! Grrrrrrrr!

Kini! Te írtad hogy utálod a teszteket, vagy Pixi?

Igen, gáz, de nekem most pl. az Utrogesztán miatt nagy szerencse hogy tudtam csinálni, mert nam tudnám hogy egy vetélés miatt vérezgetek, vagy mert megjön. ÉS így nem is tudnának segíteni. Szóval átok és áldás egyben....

Szorítsatok holnapra lányok, hogy minden rendben legyen az ultrahangon, és azt mondja a doki hogy a tegnapi tesztek voltak szarok!!!!! Nagyon félek ám..... Irszi

2012. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 737/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi én írtam hogy utálom a teszteket,és Irszi lesz fotó is róla? :))) olyan kíváncsí vagyok a 3. "babánkra" :D és nyugi van!nem vérzel minden rendben van!!!!!!! :)))) Meli én is depis vagyok veled együtt :((( még mindig alig eszek valamit,és görcseim is vannak de nem vérzek,egy kicsit el is szunyokáltam nem rég keltem fel.A párom kérdezte ma hogy "már nem mensizek?akkor jönn a picibaba!" mondtam neki hogy nem :( erre meg visszakérdezet hogy miért nem?én meg magyaráztam neki hogy miért is nincs baba :'(

Pixi

2012. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 738/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jajj Pixike.... Menj te is dokihoz, nekem is volt ilyen hónapom, örültem is hogy végre terhes vagyok, aztán kiderült, hogy nem is volt abban a ciklusban peteérésem... Pedig én biztos voltam benne, akkor még vezettem a ciklus.hu-t is.

Talán emlékeztek, a műtét előtt volt. A végén a doki adott gyógyszert hogy megjöjjön.

Olyan is volt, hogy megérett a tüsző, de nem repedt ki, viszont nem is jött meg.

Szóval esély sem volt babára, mégis ott ültem az ultrahangon.

Már töltöm a fényképezőgépet, viszem holnap, hátha nem tud nyomtatni! Mindenre fel vagyok készülve! A rossz hírre nem nagyon, de próbálom is elhessegetni a gondolatot...

Ünnepélyesen bejelentem, ha minden rendben van és szépen fejlődik a babucikám, látszik a szikhólyag, akkor befejezem az aggódást, egészen a terhessége végéig!

Huh, nem lesz egyszerű:) De ha ezen túl vagyok... lányok, ez rosszab mint a teszt előtt, az tuti!

Örülnöm kéne, de csak idegeskedek. Nem is tudok vele úgy beszélgetni. Szoktam, csak valahogy máshogy...

Holnap jelentkezem. Pixi, Meli, vegyetek egy jó üveg bort, és szopogassátok el a szerelmetekkel, aztán irány az ágyikó!!!!

Meli, ti próbáltatok méhpempőt pl. a párodnak? Hátha segítene. A doki arra nem mond semmit????

Ja, van egy címem: inkognitobanvagyok007@gmail.com

ha ide elküldöd az emailod, akkor küldök képet. Ide felrakni nem szeretnék, a nevem sem szeretném kiírni, és a facebookon sem vagyok fennt.

De én is szívesen megnéznélek titeket:) Jó éjjt! Szorítsatok 9-12 között!!!!!!! Irszi

Jó éjjt! Irszi

2012. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 739/9202 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a válaszokat,akkor valószínű nem egyszerre értek a tüszőim.Nem kaptam tüszőrepesztő szurit.És nekem sajnos nem minden hónapba csinált peteérést.
2012. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 740/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Dragaim!!!Pixi!!:-\ sajnalom:-( tenyleg jol megtrefalt most a.szervezeted hat ez nem hianyzott:-( De majd legkozelebbre sikerul<3!!Irszi nagyon szoritok ugyi vagy hogy kiharcoltad az ultrahangot!!Jaj de jo lesz vmit biztos fog latni mar:-) nagyon varom hogy mit irsz!!:-)<3 Meli!Tudom hogy depis vay tudtam hogy ez lesz mondtam is a csajoknak amig nem voltal de mar tudtuk hogy nem sikerult.nagyon erosnek kell most lenned es nem feladni!!!Lesz baba!!!Muszaj neki jonnie mert az anyukaja meg az apukaja is nagyon varja !!:-)Kini!jo lenne ha egyszerre derulne majd ki hogy babasak vagyunk:-) Szia Nikki udvozollek teged is! a hohoz nem ertek sajna :-\ de azert a tobbiek igen ugyhogy maradj velunk te is:-D ha szeretnel:-) nagyon jo lesz majd meglatod mi itt szeretjuk egymast mindenki egy nagy rozsaszin vattacukor:-D Na voltam ultrahangon.Volt a dokim:-D!Egy darab tuszom van 18 mm-es a draga es a nyalkahartyam 7.5 mm a 11.ciklusnapon azt mondta A doki hogy tok jo.szerinte 3 nap mulva reped:-) de en mar most fel vagyok polcolva:-)Most 4 napig minden nap egyszer szeretkezunk a Vikusszal :-)Hat semmi mast nem mindott nem irt babamegtartot.azt mondta hogy lehet ha most nem sikerulne akkor rahuzunk meg 1 honapot.ez nekem jo ugy erzem.de most ugyis sikerul ugyhogy nincs mirol beszelni.Az e vitaminra nem mondott semmitt.A teazasert oda volt mondta hogy igyam nyugodtan nagyon jot teszek vele:-D mondtam neki a halvany tesztet de azt mondra hogy nem szamit hatxmit mondjon.megjott ugyhogy igy jartam.Szoritsatok nagyon hogy az egy edes kis tuszom megtermekenyuljon!!!:-) 3 nap mulva elkezdem a palastfuvet is.Hat ez volt ma:-) de meg vagyok nyugodva mert legalabb tudom hogy van esely:-)Mindenkit puszilok!!!!Irszi nagyon varom a beszamolodat a Joistenke veled lesz es minden rendben lesz!!!Ajandekot kaptal tole egy.pici babukat es holnap bizonyossagot is nyersz!!Ja Meli majd hetvegen megjelollek a facebookon csak most nincs kedvem.sokkal jobb szeretk mobilrol netezni mert kemyelmesebb fekve:-) :-D de gepen majd jobban latlak:-) majd jol megnezzuk egymast:-D olyan jo mqr hogy visszajottel!!:-)Na megyek ki mar fel oraja fel vagyok polcolva csak eleg lesz:-D Puszikak es jo ejt Mindenkinek aki ide.ír es babas lett/ lesz :-D:-D:-D
2012. aug. 9. 21:17
❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!