Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯
 591/9202 anonim ***** válasza:
100%

ezt már nem hiszem el lányok :( belázasodtam éjszakára,vagyis hát hőemelkedés,37.6 de ez már nálam láz,innentől már csak fejebb szokott menni,a végén csak beteg leszek

Pixi

2012. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 592/9202 A kérdező kommentje:
Pixi!:-( gyogyulj meg hamar!!javaslom a paros izzadast!;-)Puszi nektek Csajok szep almokat!!
2012. aug. 3. 21:43
 593/9202 anonim ***** válasza:
97%

Csajok:))

Már csak egyet kell aludni:)))

Drukkolok nagyon és fennt leszek mire irtok:))

Tegnap voltam kiskönyvet csináltatni,mert jövö héten nyaralni megyünk,akkor nem lesz időm és menni kell vérvételre is.

Hát alapból veszélyeztetett terhes vagyok,mert a korom miatt hogy betöltöttem a 35-öt.Na sebaj.

Amugy más nincs,néha gyötös a hányinger,de aztán másnap semmi,tegnap jol voltam,semmi bajom nem volt,de előtte nap még bőgtem is,olyan szarul voltam,de hányni nem hánytam,csak kinzott:(

Most már a cickom se annyira fáj,remélem ez nem baj.

Majd kinyirom a védőnőt a sok aggódásommal,bár tegnap monda hogy látja rajtam,hogy elég para kismama vagyok:D

Tök jo fej,kb 10 évvel fiatalabb mint én:D

Szülni még nem szült,igy kiváncsian várom,mikor fogja elmagyarázni,milyen érzés ha megmozdul a baba:DDDDDDD

Holnap már Melim is itthon lesz,ő is drukkolni fog:))

Minden jel jo,ha még nem éreztétek,erre gondoljatok:))

Puszikák!

Szilvi

2012. aug. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 594/9202 anonim ***** válasza:
98%

sziasztok! lement a reggeli hőm 36.7-re :((( nem tudom hogy lázcsílapító miatt vagy esetleg mert csak 4 órát tudtam aludni :( de ha holnap tovább esik,akkor én tesztelek,sajnálom :( így nincs értelme... puszi nektek

Pixi

2012. aug. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 595/9202 anonim ***** válasza:
97%

Kellemes pihit neked Szilvi!!! De jó, hogy már kiskönyved is van!!!:)

Melit nagyon várjuk!!!! Olyan jó hogy végrei itt lesz velünk!!!!!!!!!!!! Hiányzol Meli!!!!!!!:))

Holnap mi is megyünk a Balcsira, igaz, csak egy napra, de nagyon várom!!!! Remélem nem akkor kezd el ömleni a vérem....:/

Lányok, engem tegnap óta egyre jobban gyötörnek a mindjárt megjön görcsök, teljesen kivagyok, és nagyon kezdek elbizonytalaonodni!!! Ma már kétszer néztem bele a bugyimba, hogy vérzek-e...

Képzeljétek, azért jó dolog is történt, tegnap késő este a pisinél felfedeztem a wcpapíton szó szerint 3 gombistűhegynyi vérpöttyöt. Aztán a következő pisinél volt egyetlen cseppnyi a betétemen, és azóta semmi.

DE.... Ha ez teszem fel beágyazódási vérzés, akkor nem korábban kellett volna lennie? Tegnap volt a 25. ciklusnap és a 12. dpo.

Másrészt ha tényleg beágyazódási vérzés (mert én ma reggel még kaptam a progeszteront, tehát a klasszikus progeszteronhiány miatti középidős vérzés nem lehetett), akkor a holnapi teszt semmit a világon nem fog mutatni, nem????

Halasszuk el pár nappal mégis szerintetek?

Én akár tovább is használom az Utrogesztant, csak annyi hogy akkor pár nappal eltolja a mensit, nem nagy ügy. Már a multkor is így volt, mert a dokim elfelejtette mondani hogy abba kell hagyni, úgy volt, amíg teljesen nem biztos a teszt eredménye, addig használjam, most meg a 26. napon leállította (volna..)

Pixi, eltoljuk mondjuk keddig, max. szerdáig?????????????

Gondolom téged nem nehéz erre rávenni, úgyis korainak tartottad volna. Hm??????

Valaki nyugtasson meg, és mondjatok valamit a vérpöttyeimre a dpo napok figyelembevételével légyszi!!!!!! Köszi, puszi nektek: Irszi

2012. aug. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 596/9202 anonim ***** válasza:
100%

a nem szó kimarat,nem tesztelek

Pixi

2012. aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 597/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixi, jobbulást kívánok Neked!!!

Irszi, szerintem lehetett beágyazódási vérzés, hiszen az a 7 DPO-n kezdődik és a 12 DPO-n fejeződik be (legkésőbb)

Ennek ellenére én mindig azt mondom, akkor kapunk csak választ, ha nem jön meg/ megjön. Minden nő szervezete más és nem tudhatjuk Nálad mi fog történni.

Én mindenképp várnék és a 15 DPO-n tesztelnék :)

Szilvi: jajj de jó,hogy van kiskönyved!!! Micsoda boldogság! Veled együtt örülök!

Tegnap voltam orvosnál az erős vérzésemmel. Képzeljétek el, hogy sok volt a 200 mb E vitamin. Annyira megvastagodott a méhnyálkahártyám, hogy 1 nap alatt véreztem annyit, mint máskor 3 nap alatt. No és a szövet darabokról ne is beszéljek... többet ilyet soha nem fogok csinálni!!! Marad a lightosabb vitamin!

Szép hétvégét Lányok :)

Kini.

2012. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 598/9202 anonim ***** válasza:
91%

Pixi, most olvastam:( Gyógyulj meg gyorsan, ha esetleg beteg leszel, és pihizz sokat, ez a kevés alvás biztosan nem tesz jót, hulla fáradtan a hétvégét sem lehet élvezni. És igaza van Krisztinek a páros izzadással, de ha lehetek gusztustalan, akkor én azt a bizonyos Rudoncseppet is tudnám ajánlani...;) Hahaha!!!!:)

Igen, én is hasonló gondokkal küzdök, látod. Csak próbálok kapaszkordni egy utolsó utáni szalmaszálba... Nem tudom hogy van- e értelme, majd meglátjuk. De így akkor gondolom mindenképp halasztok én is. Mi lenne ha holnap kihagynánk a tesztet, megvárnánk hogy mi van a hőddel, és ahoz mérten döntenéd el hogy mi legyen, és mikor? Akkor én is aludhatnék...:)

Ezt találtam a neten, bemásolom. Hozzáteszem hogy az én vérpöttyöm piros volt -nem nagyon, de semmiképp sem barna.

"Ez beágyazódási vérzés, vagy menstruáció?

A pecsételő vérzés általában 1 – 2 nappal az után jelentkezik, hogy a hólyagcsíra (blastocista) megérkezik a méhbe, általában 9 nappal a peteérés után, valahol a 7 – 12. nap között. Ekkor még a hólyagcsíra aligha látható szabad szemmel, nagyon kicsi.

Ha pecsételő vérzést tapasztaltál, és azt hiszed, hogy a beágyazódás okozza, akkor nagyon kell figyelned a tested további jelzéseit. Sajnos a terhességi gyorsteszt ilyenkor még nagyon ritkán mutatja ki a terhességet."

Irszi

2012. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 599/9202 anonim ***** válasza:
100%

Köszi Kini!

Ne viccelj, én 300 -400 mg-mot szedek naponta!!!!!!!!!!!!! Ma lecsökkentem 100mg-ra!:)

Egyébként mindezt orvosi utasításra teszem...

Nekem a műtétem után ömlött úgy a vérem, és távoztak belőlem akkora darabok, hogy azt hittem, kórházba kell mennem. Hála a férjem lélekjelenléténem megvártuk a reggelt (2 Tena betéttel egy bugyiban...), és addigra távozott az összes, el is múlt. Átérzem a dolgot:)

Köszi a tanácsot, én is nagyon afelé hajlok.

Irszi

2012. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 600/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Szilvi!milyen jo neked!!!<3<3 kiskonyv meg minden!!sajnalom ha neha rosszul vagy Draga de mar en annyira szeretnek sirni a hanyinger miatt!!mi akiknek meg nem sikerult sztem nagyon orulnenk ha hamyhatnank:-D:-D:-Dnem igaz csajok?:-D:-DKini sajnalom a darabos verzest regen nkem is volt olyan tizenevesen nagyon ilyeszto az tuti!!vigyazz magadra!:-)Pixukem sajnalom a hodet:-(:-( lehet a.betegseg zavar be nem?Irszike!!ha minden igaz sztem beagyazodasi verzesed volt mert mas nem lehet.ha nem jott meg ha nincs progi hianyod /az tuti nincs mert ugye szeded ra a gyogyit/ akkor csak az lehetett!!kivanom higy megmaradjon ott maradjon a jo kus helyen a mehedben!!:-):-) tok jooooooo!!sztem nem lehetett mas csak hogy kopogtat neked Anya!!!!itt vagyok mar!!!!!:-) Istenke adja.hogy igy legyen es Pixi "betegsege" is babucika legyen!!!Melit nagyon varom en is de nem soka jon!!!aaaaaaaaa elfelejtettem a reggeli clostit bevenni uhhhh meg jo hogy irok bekapom gyors.pusziiiii
2012. aug. 4. 12:34
❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!