Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯
 581/9202 anonim ***** válasza:
100%

Én is így érzem; a jót nem adják ingyen. És Ceizel Endre is megmondta: a gyerekért meg kell dolgozni!

Pixi!

Engem az zavar rettenetesen, hogy a melleim már napok óta nem érzékenyek. A hasam néha meggyőző, de amikor épp nem érzek semmi furát, nagyon el tudok bizonytalanodni. Az egyetlen ami remént ad, hogy mindíg álmos vagyok, de ez rám amúgy is jellemző, szóval erre sem lehet adni.

Kivagyok, az biztos! Nagyon nehéz kibírni, és igen, most épp azt érzem én is, hogy megint nem sikerült.

Így, hogy egyre közeledik a nemvárt időpontja, az ember lánya egyre hitetlenebb...

Nehéz nem feladni, de hát miért adnám fel, amikor még több napom van?? Nagyon -nagyon szeretném, és természetesen nagyon félek az ismételt kudarctól.

Talán, ha tudnám hogy már beágyazódott, és maga a beágyazódás kevert meg ennyire, most pedig azért nincs semmi extra, mert szépen növöget, fejlődik.

Ebben bízom. Visszaolvastam Szilviék nemvárt előtti írásait, abból is sok erőt merítek, ő sem tudta hogy mi van, sőt, negatívat is tesztelt először. Ha neki is sikerült, ő is összevissza érzett mindent, talán nekünk is sikerülhet.

Úgy legyen, idén babásak leszünk! Sőt, nekem anyum azt mondta, idén nyárom gömbölyödni fog a pocakom! Szóval össze kellett jönnie!!!!

Vasárnap kiderül.

Köszi hogy így szorítotok nekünk:) Irszi

2012. aug. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 582/9202 anonim ***** válasza:
100%

jó reggelt!igazad van Kriszti és neked is Irszi,minél közelebb vagyok a nem vártnál annál jobban nem szeretném hogy kiderűlne mi is folyik odabent!remélem tényleg sikerrel fogunk járni most!sikerűlnie kell!!! olyan nincs hogy nem!!!nem lehet!!!ilyen nehezen még sose viselt meg a nem várt előtti napok :( talán azért mert már egy éve próbálkozzunk vagy csak azért mert nagyon hiszek a tea "gyógyító" hatásába és megviselne ha nem sikerűlne :(

Pixi

2012. aug. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 583/9202 A kérdező kommentje:
Semmi baj lanyok!ezek az erzesek termeszetesek ilyenkor!!meglatjuk mi lesz vasarnap!!remelem sikerul!!muszaj neki!:-)rendesen orulok most amugy hogy igy a closti elejen vagyok ...es szepen telnek a.napocskak...nem.vagyok ideges.na.majd a peteeres utan!!mar.elore hulyet kapok hogy mennyi mindent fogok erezni es gondolni hogy sikerult vagy nem sikerult....varni a nem vart napjat aaaaaaaaaa iszonyuuuu!!most olyan jo!:-)mert meg tudom hogy nem lehet semmi:-):-) Hanyadik ciklusnapon lesztek lanyokvasarnap ill.hanyadik dpon??? szoritok nagyon es aterzem amit ereztek!!!
2012. aug. 3. 08:35
 584/9202 anonim ***** válasza:
100%

Hohohóóó, mire jövök?

Csak semmi elkeseredés! Mindennek magvan a maga ideje!!!

Vasárnap készen voltam én is, mikor tudtam meg fog jönni. Tegnap munka közben 3-szor eláztam annyira vérzek... (7 szuper tampon kellett napközben) szóval én most aztán nagyon durván megjártam...

Fel a fejjel Lányok! A BABA tudja, hogy mikor érkezzen! Mi is várunk már rá régóta, de hiszem, hogy egyszercsak bekopogtat. Mert ennek így kell lennie!

Türelemre int Bennünket az ÉLET, mert a gyermekhez is türelem kell!

KITARTÁS LÁNYOK!

Szép napot!


Kini.

2012. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 585/9202 A kérdező kommentje:
Igaz Kini!!!ez egy szep gondolat es igen turelmesnek kell lenni!:-)Szep napot neked is!!
2012. aug. 3. 09:46
 586/9202 anonim ***** válasza:
100%

Ma van a 25. cilusnap és a 12. dpo.

Vasárnap tesztelünk, akkor lesz a 27. ciklusnap és a 15.dpo. De nekem muszály akkor, mert ha várandós vagyok, akkor tovább kell használnom a progeszteronokat!!! :)Egyébként amúgy sem bírnám kivárni a nemvártat, nagy volt a szám amikor én is a ciklus elején voltam...

Most kicsit szarul érzem magam, olyan, mintha valami hányingerféle közeledne... de szerinztem csak nagyon ideges vagyok már:) És mindjárt elalszom!!!! De most is szarul aludtam, tök hülyeségeket álmodtam, ez meg attól lehet....

Kriszti! Esküszöm, irigyellek!:)Az a legnyugisabb rész, amikor már mindjárt elmúlik a mensi, és tudod hogy lassan, de biztosan közeledsz a tüszőrepi felé:)))

Persze amikor a tesztelés előtt voltál, akkor meg azért irigykedtem, hogy milyen jó neked, mindjárt tesztelsz:) A szomszéd fűje mindíg zöldebb úgy látszik:))) Irszi

2012. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 587/9202 A kérdező kommentje:
Igen Irszi! most ez egy nyugis idoszak:-) mennyi nap szokott lenni Pixi Irszi a lutealis szakaszotok??mert ha kevesebb mint 14 nap es nem jon meg es a 15.napon hajnalban sem akkor mar biztos lesz hogy sikerult es a teszt is szep pozi lesz.nekem olyan a clostitol mint az ora 14. nap delutan estefele mar barnazas 15. nap reggelen delelott rendes mensi.Nagyon megy a drukk csajok mar csak kettot kell aludni es megtudjuk!!!!!:-):-):-)Csajok most nagyon durvan szurkoljunk Irszinek es Pixinek!!!!!az energiak osszeadodnak!!!!:-)HAJRÁ!!!!<3<3<3<3<3<3
2012. aug. 3. 11:30
 588/9202 anonim ***** válasza:
100%

olyan jó hogy ennyire bíztatok minket lányok :) a hasmenésem még mindig nem múlt el lehet már az idegeskedéstől van ez is :( én nem tudom pontosan behtárolni hogy meddig tart a luteális fázisom mert nem lehetett ponosan behatárolni,de ah tea miatt voltam olyan rosszul közép időben akkor reméelm ezt is rendbe rakta :)

Pixi

2012. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 589/9202 anonim ***** válasza:
100%

Igen, eddig én is össze -vissza véreztem a hülye méhszájseb miatt, mensiszerűen. Szóval szintén nem tudom hogy mennyi. De 14-16 nap közt szokott lenni, nem?

Szóval én ha minden igaz, akkor a 16. dpo. kedd, tehát ha addig semmi, akkor nyert ügyünk van!!!:)

ÉS k...*ra fáj a hasam egész nap!!! Olyan boldog vagyok!!!:DDDDD

Ezeket én babaküldianyának jel-nek fogom fel:)

Fel a fejjel Pixi, az energiák összeadódnak!!!! Nyugi:) Dübörögnek hozzánk a zebrák, nem hallod?;) Irszi

2012. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 590/9202 anonim ***** válasza:
100%

dehogynem Irszikém hallom a zebrákat :D most az oroszlánkirály jutott eszembe :D nekem egyáltalán nincsenek mensis görcseim,még enyhén se,semmi! néha érzek szúrkákat de azt azelőtt is éreztem :( szóval semmit nem jellent

Pixi

2012. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!