Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
 451/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Elöször is:))

Pixike!!

Azért mert a családban van pajzsmirigy betegség,közel sem biztos hogy neked is van:)

Nálunk a család 80%-a asztmás,öcsém,anyum,és a 2 gyerekem is,bár a nagyfiam kinőtte 7 éves korára,a lányom még nem,de nem fullad hál istennek és én mégsem vagyok az:)

Tehát ez hülyeség!

Sztem ott a hőmérőzés alapszabályaival van gond csak,azért ilyen cakkos a görbéd!

Figyelj!

Higanyos hőmérő,mindennap ugyanabban az időben és NE szájban mérd,hanem próbáld ki hüvelyben és tudod meddig kell?10 percig minimum!!!

Szóval:

-hüvelyben

-higanyossal

-ugyanabba az időbe(pisilni se kelhetsz fel,csak a lázmérőért nyujtsd ki a kezed)

-10 perc!!!

Meglásd nem lesz cakkos az a görbe:)

Ha valamilyen gyogyszert szedsz vagy alkoholt iszol vagy nincs meg a 6 óra alvás,az is befolyásolja!

Remélem nem lesz szükség a következő hónapra,de ha mégis,akkor kezd azt a hónapot,már hüvelyben mérni,most ne hagyd félbe:))

Bár lehet azért esett le mert a baba már dolgozik a pociban:)

Krisztikém!!!

Reggel ahogy kész a teszt írj azonnal:))

Én korán kelek,várni fogom:)

Egy jótanács,már Melus barátnőmnek is mondtam:)

A tezstet nem kidobni,mert nekem a 12 dpo-n,órák mulva jött csak ki a második vonal!!!!!

Az a csik is csik,szoval nem kidobni:))

Téves pozi teszt nincs,ezt nekem doki mondta,ha ott a vonal halványan is,akkor az baba!!!

Irszikém,drukkolunk ezerrel,egy időben vagy Pixivel:))))

Melindám!!!

Mi már megbeszéltük a lényeget,azonnal irj:))))

Velem nincs semmi érdekes csajok,vagyogatok,álmosan és fáradtan.A cickom nagyon fáj,éjjel is,hason aludni már nem tudok,annyira fáj.

Éhes vagyok mindig:)

Még éjjel is kimentem enni,mert az istenért nem tudtam vissza aludni:))))

Lelkileg???

Nagyon boldog vagyok és pont ma agyaltam el rajta,hogy már mi is nagyon régóta várjuk a babánkat és mennyit idegeltem magam hónapról hónapra és most itt van,de ideges is vagyok,jövö héten szerdán délután megyek dokihoz,már kész ideg vagyok,hogy lesz e szivhang és minden oké lesz e...

Nagyon izgulok,a mai napig futkározok a wc-re hogy nem e jött meg...

Szóval azért mert itt a babó hát nem vagyok nyugodt....

Ma a kelleténél is idegesebb vagyok....

De nem szabad rosszra gondolni,nehogy bevonzam a rosszat,minden rendben van,a nyálkahártyám 22mm,tehát onnan nem jöhet ki:)

És a jövö héten már hallani is fogom,szoval minden oké lesz:)

2012. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 452/9202 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaa,küldöm a görbéimet Pixike:))
2012. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 453/9202 anonim ***** válasza:
100%

Terhes görbém:

[link]

Ez az elöző havi:

[link]

2012. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 454/9202 anonim ***** válasza:
100%

Itt is van egy:)

[link]

2012. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 455/9202 anonim ***** válasza:
100%

először is szia 450.-s válaszoló :) örülök hogy csatlakozol hozzánk :) itt köztűnk talán könnyebben vészeled át a nehéz napokat és a csalódást :) nekem hihetetlen erőt add ez a kis csapat :')

Szilvi,köszi a hasznos tanácsodat :) már amúlthónapban is hüvelyben akartam mérni csak aztán automatikusan szájba raktam mindig :) amúgy én úgy tudtam hogy hüvelyben is 5 percig kell,de már ezt is fogom tudni :) próbálok mindi egy időben mérni és betartanni a 6 órás alvást de van mikor sajnos 5 óra helyett 3 órakor kell kellnem de az ritka kb.hetente 2 alkalommal van ilyen.Akkor meg próbálok hamarabb lefekűdni csak néha ez se nagyon megy :/ de mindig az az első hogy a hőmérőhöz nyúlok :) szerinted baj lene ha már holnap hüvelybe mérném? vagy inkább hagyam?majd talán a következő hónap?

Pixi

2012. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 456/9202 anonim ***** válasza:
100%

javíttom magam 2 hetente 2 alkalommal van hogy hamarabb kellek

Pixi

2012. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 457/9202 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat Szilvi!Mindenkit imádok!Szia kedves névtelen válaszoló!:))Majd ird meg a neved légysz mert ha nem irjuk oda nem tudjuk ki írt:)Irszi!Érdekes dolgokat érzel!:))bárcsak már a baba miatt lenne ...de az még odébb van nekem is.a mensis érzésem megvan még amugy nagyon nincs semmi a megint fosáson kívűl,de ez sem tünet sztem.megérzés az hogy most sikerül.de lehet becsapom magamat:( nem tudooom :)))már csak 1-et kell aludni:)!!!Pixi puszi!Írtam neked a facebookon :)nagyon nehezen viselem ma a várakozást :)) most már ideges vagyok :)) ááááááá mikor lesz már reggel??!!!:DDD
2012. júl. 26. 17:25
 458/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixikém, nem is értettem a dolgot a hízással:) Látod, íratnom kell szemüveget! Már ráment az agyamra az álterhesség!:) Melinél szerintem ez tök jó jel!!!!

Én délután a dinyét is majdnem kihánytam, le kellett dőlnöm, olyan szarul lettem pár percre. Már komolyan gondolkodom hogy összeszedtem valamit, de épp megjöttem a babázásból amikor bedinnyéztem, és pár percre rá rosszul lettem. És amíg babáztam, nem volt semmi bajom!

Kriszti: én ma már nem tudok írni, ezért ez csak holnap nézd meg, ha nem szereted ha előre...:) a szülinapoddal kapcsolatos:) [link]

Nagyon -nagyon szorítok!!!! Ott van az a baba, tuti!!!!! Meglátod, hogy fogsz pityeregni holnap a teszt felett, és a gép előtt, amikor leírod nekünk a jó hírt:) Gondolok rád!!!!!!!!!!!!!!!!

Szilvi, de jó hogy írtál! Fújj egy puszit a pocaklakódnak a nevemben a pocidhoz!:) A mindjárt megjön érzést elég sokáig szokták érezni, ezt már én is hallottam.

Meli, minden jól alakul, ott van az a kis csöppség!:)

Kedves Ismeretlen válaszoló, örülök hogy jöttél, nagyon szorítunk neked is, látod milyen kedvesek a lányok! ÚÚÚgy imádom őket!:) Csak tényleg írj egy nevet vagy becenevet, hogy könnyebb legyen téged is belszőni a mondókánkba! Puszi mindenkinek csajok, jó éjjt, és bárki bárhogy áll, tessék gyűrni a lepedőt;)

Kriszt, ahogy tudok jövök, és nagyon izgulok!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2012. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 459/9202 anonim ***** válasza:
100%

Íme, jut mindenkinek egy nagy zebra!!!!!:)

[link]

Irszi

2012. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 460/9202 anonim ***** válasza:
100%

csajok mindenkit értesítek egyszerre hogy 15 nap múlva mindenkit bejelölök facebookon mert csak feliratkozni tudtuk és az nem ugyanaz :/ és majd utána megcsinálom a csoportott is :)

Pixi

2012. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!