Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
 421/9202 anonim ***** válasza:
92%

nézzétek csk csajok,repűlnek hozzátok :)))

[link]

2012. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 422/9202 anonim ***** válasza:
92%

Aranyos vagy Pixi! Szerintem ez hozza meg nekünk a sikert:) Ez a sok gólya, meg zigóta:)

Igen, egyszerre mennénk, tök jó lenne!!!!! Hogy izgulnánk a végén... Te Pixi, neked kijött már a nyákdugód????:)

De vicces lenne!!!!:D Fáj a cicim!!!!! Juhéjjj!:)

Évi, mi újság? Már biztosan tudsz mindent, ne titokzatoskodj!!!!!:)

Irszi

2012. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 423/9202 anonim ***** válasza:
92%

Tudom jól hogy hülyeség, ezért is írtam le hogy álterhes leszek....

Itt üldögélek a gép előtt, és finoman a méhembe nyilallt a fájdalom. Jujj de jó volt:) Irszi

2012. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 424/9202 anonim ***** válasza:
92%
tök vicces lenne :D és neked Irszi,érzed már a josló fájásokat? :D de buli lenne :D :D :D Pixi
2012. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 425/9202 anonim ***** válasza:
92%

Én már érzem a jóslófájásokat:) A terhességjóslókat;)

Jujj de jó, jön a gólya hozzánk Pixi!!!!!:)

Megyek, fogok neki békát!:D

[link]

Irszi

2012. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 426/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Reggel írtam nektek ey regényt csak elszállt az egész!:-(Mindegy a lenyeg hogy na van a 10.dpo vagy a 13.nem tom de en 10.nek vélem.mensis fájás van időnként.penteken a 12.dpon leszek es megirom mi lett a teszt!!!:-)Remelem örülhetüm majd!Szoritok Nektek is köszi a.drukkot.most nagyon kell szoritani!!!!:-):-):-)Egyutt majd be fodjuk vonzani .babáinkat meglátjátok!PuszikákNektek!!!Jó éjt!Már csak 2-t kell aludni!!!:-D
2012. júl. 25. 21:10
 427/9202 anonim ***** válasza:
92%

Sziasztok Lányok!!!!


Szuper ez a sok gólya, tuti mindenkinek jut egy baba!

Úgy látom most ebben a hónapban mintha mindenkinek valami új dolog jelent volna meg a napokban. Gondolok itt fájásokra, nyilalásra, görcsölésre, stb.


Remélem, tényleg mind pozitívat tesztelünk a nemvárt idején és annyi de annyi kölyök fog itt születni :)


Szuper lesz! ma is fájt a pocakom, de annak tudtam be, hogy ágyazódik a babám :)

Nézzetek tök hülyének, de a szívem mélyén azt érzem, hogy most ott van a kisbabám. Ez a hónap totál más, mint az elmúlt 7 év :)


Csajok tuti babásak leszünk! Pixike, szuperul felment a hőd, fent is fog maradni szépen :)


Irszi, Neked is jól alakul a baba, bízzál nagyon benne, képzeld el azt a képet, amit köszönettel megnézhettünk a beágyazódott embrióról :) Istenem, nagyon jó lesz :)


Szilvi nem jelentkezett :( Remélem, jól vannak!!!!


Reggel jelentkezem, Kriszti, már csak a csütörtök és péntek reggel okosabbak leszünk és gazdagabbak egy pozitív teszttel :)


Azonnal tudass minket!!!!


Jó éjt mindenkinek :)


Puszi! Meli

2012. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 428/9202 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok Lányok! Voltam délelőtt a dokinál és vettek vért. Fél óra múlva megvolt az eredmény, miszerint nem vagyok terhes!!! Náluk 0.1 lett a hcg eredmény. Az sztkban valamit nagyon elrontottak és becsapva érzem magam. Az előbb Megjött a mensim. Nektek nagyon drukkolok! Évi
2012. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 429/9202 anonim ***** válasza:
92%

Ó Istenem megszakad a szívem. Nagyon-nagyon sajnálom :(

Fú, ez most nem esett jól, annyira de annyira bíztunk a babádban.

Ne keseredj el, a következő hónapban már biztos összejön a kicsikétek !!!!!!

Ugye, nem adod fel?!


Hamar elmúlik és megint becélozzátok az ovulációdat!


Pihenj, és kapj újult erőre drága Évi!


Meli

2012. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 430/9202 anonim ***** válasza:
91%

Ó Évi, nagyon sajnálom!

Tudom, szörnyű lehet! Nekem egyszer néztek béta hcg-t, akkor 13 lett, de én annyira éreztem hogy baba van a dologban, és bár többszáznak kellett volna már lennie, de tizenhárom az mégiscsak 13...

Nagyon rossz volt, amikor napok múlva is ugyanannyi volt. Megértelek.

Ha megjött, az jó, mert akkor legalább annyival is közelebb van ao ovud, nem kell még arra is várni.

Maradj itt velünk, meglátod, neked is jut itt egy gólya! Ne csüggedj, hamarosan kismama leszel velünk!

Kriszti, rettenetesen szorítunk! Nagyon sokat gondolok rád, és a picikédre a pocakodban! Meli, orülök hogy végre optimista vagy! Nekem annyi hülye bajom van, és tök vicces, mert ez még csak a 4. dpo nap. De eddig ilyen nem volt, mindíg normális időben éreztem ha valamit éreztem.

Egyébként irtó fáradt is vagyok egész nap:) Mintha az agyam 2 héttel előrébb lenne mint a testem:)

Pixi, tuti zebránk lesz, meglátod! Irszi

2012. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!