Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
 381/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixi, nem lehet, hogy most szabadul ki a petéd a jobb petefészkedből? Nálam is mindig így van, mióta clostit szedek. egyik nap az egyik oldalon fáj őrülten, meszűnik és másnap kezdődik minden elölről a másik oldalon.


Meli

2012. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 382/9202 anonim ***** válasza:
100%
tegnap óta csak jobb oldalon fáj,már most megint nyílalgat,bal oldalon nagyon enyhén szúrkál Pixi
2012. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 383/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Meli!Köszönöm a kedvességed!én is nagyon drukkolok Neked!!Ha ugy erzed hogy a 10.dpon meg kell nézned akkor nézd ugysem biro majd ki!:-)Mikor lesz az??Pixi!Te most hányadik ciklusnapon vagy??Lehet most szabadul ki a petesejt!akciózni!!!Irszi??Mi újság veled?Szilvi Drága!Remélem minden OK Veled!!!??Emerencia írj nekünk tüneteket!!és ne dolgozz sokat!!Puszi Nektek!Mi most hatalmas szexcsatára készülünk a Viktorral:-):-):-)Szép álmokat!!!!
2012. júl. 23. 21:04
 384/9202 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok csajszikáim:))

Velem semmi ujság nincs,tünetem egy szál se,a cicifájáson kivül,mert az elviselhetetlen:S

Már éjjel is melltartóban alszom,mert majd leszakadnak és nem csak a mellbimbom,hanem az egész,már a hónomalja is fáj...

Remélem ez azért elmulik pár héten belül.

A pocim már nem fáj,szedem a magne b6-ot,ugy néz ki rendbe hozta vagy nem tudom,de már nem igen fájdogál.

Se hányingerem,se émelygés,se semmi hál istennek,remélem nem is jön.

Beléptem a 6.hétbe,jövö hét szerdán megyek a dokihoz uh-ra megint:)

Melozok még ezerrel,de melo után le kell feküdnöm,mert a folyamatos ásitás már elég kellemetlen:)Igy melo után sunyok egy kicsit:))

Ezeket összevetve,jol vagyok:)

Kriszta!

Nagyon drukkolok neked,bár én azt érzem összehoztátok:))Ezek a siros,depis hangulataid furik nekem:)

Pixi!Mérd a hődet,ha már elkezdted,sok mindenre magyarázatot ad:)

Irszikém,jo volt az időzitésetek ne aggódj,drukkolok neked nagyon:))

Drága barátnőm Melindám,nem vesztem el,de a délutái alvás sajnos a maradék időmet is elveszi,nem is értem miért vagyok ennyire fáradt és álmos állandóan:)

Már alig várom a pénteket hogy tesztelj,mert ugyse birod ki:)))Olyan vagy mint én:)))))))

Drukkolok csajok,Melinda pénteken,Kriszta szombaton,Irszi te mikor???Pixike és te???

Szilvi

2012. júl. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 385/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!!!!!

Emerencia, mi újság? Tessék sokat pihenni!!!! Szilvikém, hát persze hogy álmos vagy, ilyenkor sokat kell pihizni hogy ne terheld a szervezeted, hanem támogasd, van elég dolga szegénykének! 2 helyett dolgozik, még jó hogy fáradt! Gondold el, napi 24 órában melózik egyként 2 ember helyett:D Jajj de örülök neked!!! Akkor jövőhéten már hallod a Picikéd pulzálását???? Írj majd méreteket, mindent!!!!!!!:) A cicifájás reméljük hamarosan enyhül...

Kriszta! teljes szívemből kívánok neked egy hatalmas zebrás tesztet a szülinapodra!!!!!:))) megtennél egy szivességet? Megírnád, mióta érzékeny a mellbimbód? Képzeld, nekem valószínűleg a 13. napon volt ovum. Azóta iszonyú érzékeny a mellbimbóm, és a melleim is. Mintha súrolná a ruha, mintha húzná őket a gravitáció, és feszülnek is. Én ilyet csak egyszer éreztem, de az nemvárt előtt volt. Mitől lehet? Ja, ma vagyok a 15. ciklusnapon, a 2. DPO napon.

Nem kaptam repesztőt, egy megvolt, a többit a természetre bízzuk. A doki szerint időben voltunk együtt. Ma tegnap meg ma kötelező szex, aztán szabad a vásár!:) Végre!

Pixike! Most akkor mi van? Te pár nappal előttem vagy, nem? Szóval még sok van a nemvártig, csak most volt ovud, ugye? Drukk!!!!

Melinda!!! Nagyon -nagyon szorítok neked!!!!! És igen, sikerülnie kell!!!!! Össze is fog jönni meglátod, csak te is próbálj meg pihenni! Szerintem erre akkor van szükség ha nehezebben jön baba, és csak a beágyazódás körül, ill. terhesség esetén a 14. hétig kb. Férjeké a mosogató:D

Nem lesz lombik Meli, ne aggódj! Most megint mondta az orvosom, hogy ha nem járunk sikerrel, akkor átjárhatósági, és inszem:( Persze ha jó hozzá a sperma.... Irszi

2012. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 386/9202 A kérdező kommentje:
Szasztok!Irszi!kb a 2. dpotol ereztem de nem adok rá mert a peteerest segitő gyogyók okozhatjak sajna ezt mellbimbi erzekenyseget.nekem meg mindig tart.ma vagyok a 9. dpon sztem.(vay a 12.-en).joforman csak ez a "tunet" maradt.de sztem nem jelent semmit de ki tudja?:-)Mindent bele szexeljetek!!Koszi a drukkot nektek!!!Szilvi olyan jo hogy írtál!:-)Pihenj sokat!Pixi!most akkor hanyadik napon vagy???penteken tesztelek!nagyon izgi mar csak 3-at kell aludni!!:-):-):-)
2012. júl. 24. 10:01
 387/9202 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok lányok! :) ma vagyok a 18. ciklusnapon, a hőm szerint a 2. DPO-n járok akár csak Te Irszi :))) lehet egyűtt fogunk tesztelni? :D a jobb oldalam még mindig fáj de csak akkor ha ülök,mintha nyomnák belűlről,és a méhem felé és hasogat.A mai hőm már 36.6 lett :)))) Kriszti,Melinda ti lesztek a következő kismamáink :))) aztán mi jövűnk Irszi ;) én csak akkor fogok tesztelni ha jó pár napot késik,és Te majd mikor fogol Irszi? Szilvi,akkor jövőhéten már sztárfotó is lesz a Picúridról? :D Pihiz sokat továbbra is!!! puszi nektek Pixi
2012. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 388/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Kriszti, Melinda, nagyon -nagyon szorítok nektek!!!!!!! Alig bírom már kivárni hogy végre teszteljetek, olyan izgi!!!! Mennyi szép kis zebrás tesztünk lesz!!!!!!:)

Pixi, na neeeeeeee!:) Már megint:D

Nekünk augusztus 08.-ra van időpontunk az andrológushoz, így nekem mindenképp az előtt kell tesztelnem, mert ha +, akkor nem megyünk!

Ha jól számoltam, akkor a 28. ciklusnapot, és a 16. DPO napot lőttem be a tesztre: augusztus 06.-át.

Esetleg 07, ha kibírom, de nem biztos! Meg nekem a 26. napon abba kell hagyni a progeszteront, és ha pozi a teszt, akkor minél előbb el kell kezdenem újra, szóval emiatt sem szeretnék sokat várni, nehogy gond legyen.

Te mikor, Pixi? Jajj, teszteljünk együtt!!!!! Irszi

2012. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 389/9202 anonim ***** válasza:
100%

Krisztikém, ezt neked küldöm:

[link]

2012. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 390/9202 anonim ***** válasza:
100%

Melinda Drága, ezt neked küldöm:

[link]

2012. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!