Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
 401/9202 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a vérvétel biztos nem hazudik :) a teszt pedig tévedhet vagy rossz volt :/ épp én is azt akartam irní hogy Szilvinek se mutatta ki a teszt és itt van a mi kismamánk :) Pixi
2012. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 402/9202 anonim ***** válasza:
100%
kijött rajtam egy pattanás és a petefészkem már csak akkor fáj ha leülök vagy felállok :)túl vagyok a nehezén :) Pixi
2012. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 403/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok drága lányok!!!!!


Bocs, hogy eltűntem egész nap, a fene majd megevett, hogy nem tudom olvasni az írásaitokat. Imádlak Titeket, nagyon szeretem amiket írtok, csoda jó fej csapat vagytok, vagyunk !!!!


Balcsin voltunk, legalább egy kicsit elterelődött a figyelmem a hasamról. Eddig azon nyafogtam, hogy nem fáj péntek óta semmi, de ma! Csajszik, a Balaton közepén elkezdett fájni a bal petefészkem és környéke, a méhem is, komolyan mondom, olyan, mintha meg akarna jönni. Soha ilyet nem éreztem. Nem hiszem, illetve nagyon bízom benne, hogy nem fog ma a 21. ciklusnapomon megjönni.

Soha nem jött hamarabb, általában 28 naposak a ciklusaim.


Ma vagyok a 7-8.dpo-n, nem lehet, hogy esetleg a baba kezd beágyazódni? Lányok mondjátok, nem lehetséges????


Annyira de annyira szeretném!!!! Én már hülye vagyok, mert kértem magamban a kicsikémet, hogy szülessen már végre le hozzánk, mert nagyon várjuk és ügyesen furja be most magát a méhembe, nem baj, ha fáj.


totál izgatott vagyok. Érzem, hogy a pénteki tesztelés negatív lesz, de azért ellövöm a 10-es tesztet. Ha negatív, akkor még addig reménykedem, amíg meg nem jön.


DE ugye, nem fog megjönni??????? Muszáj összejönnie, mert úgy érzem, belefáradok és nem megyek több inszemre!!!!


Pixike, remélem már nem fáj a pocód!!!!

Irszi, nagyon szépen köszönöm a zebrát, imádlak!!!! Csíkosodni fogok!!!!!!! És mindenki csíkosodni fog!!!!!!!!!!!


Szilvike, pihizz többet, Emerencia kérlek írjál, volt-e neked valami fájdogálás a beágyazódás idején???? Te már tapasztalt vagy :)


Kriszti, nálad is jönni fog a gólya :)


MINDENKI BABÁS LESZ CSAJOKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!


Meli

2012. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 404/9202 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, megnéznétek a görbémet? Már napok óta fent van a hőm 37 fokon. Bíztatónak tűnik???????



[link]

2012. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 405/9202 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt a másik hővezető programom is. Milyen a görbém?

2012. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 406/9202 anonim ***** válasza:
100%
Melinda nagyon bíztató a görbéd és az is amit érzel főleg ha eddig nem volt ilyen :)) nagyon szúrkolok neked!!!!!!! és bíztos zebrásodni is fogol ha még nem is pénteken de pár nap múlva már igen :)) Pixi
2012. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 407/9202 A kérdező kommentje:
sziasztok!!!en is imádlak benneteket!!:-)<3<3<3Évi!!Hatalmas gratula Neked!!!Sztem a vervetel mindig bizosabb mint a tesztek!!Lehet az is hogy hibas teszt volt!!Babás vagy így 2012- ben :-)hát látod hogy sikerült!!Aki ide ir az babás lesz és.punktum!!:-):-):-)De jó Neked!Írj majd nekünk tüneteket!:-)Meli!Lehet hogy a beágyazodast erezted!!!:-)tudod ...addig jár a korsó a kútra...:-)Le fog hozzad szuletni a Kincsed!!!!Pixikem!örülök hogy tul vagy a nehezén most jön az edes.izgalmas varakozas!!!:-):-)ugyis babas leszel Te is<3!!!Irszi!Nagyon koszonom a zebrat.annyira aranyos!mindig erre a kepre fogok gondolni hogy bízzak meg Szilvire hogy neki is sikerult!!:-)Amugy igy a 9.dpon fajdogal a hasam mensisen:-(:-(:-(:-( lehet hogy meg fog jönni??!!:-(:-(egyáltalan nem tom mi lesz:-( Szilvi!!Neked nem fájt a.hasa mensisen 9.nap körül,ugye?
2012. júl. 24. 21:30
 408/9202 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok!

Nekem fájdogált olyan mensisen,10 dpo-n esett le a hőm és már nem tudom hányadik nap volt az,mikor olyan nyilalós fájás volt,még a hüveleymben is éreztem!

Csajok egy biztos,ha valami furi,ami még nem volt és nem éreztétek,az már tuti jo jel!

A mai napig mensisen szokott fájni a hasam,néha félve megyek wc re nem ám megjött,szóval nem más hasfájás ez,hanem olyan megjön érzés tényleg!

Drukkolok csajok!!!!!!

Érzem hogy összejön,higgyjetek bene és csak pozitivan!

Szilvi

2012. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 409/9202 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szilvi!<3<3<3
2012. júl. 24. 23:15
 410/9202 anonim ***** válasza:
100%

Évi! Mikor lesz meg a vérvétel eredménye? Gondolom egy körül már tudni fogod! Tudod mi jutott az eszembe??? Nem lehet hogy ikrek?:D Az ikerbebák csinálnak fura hcg értékeket, de huncutok, mert a vizeletteszten később mutatkoznak néha. Valaki egyszer írta itt -ikerbabás volt.

Meli, nyugi!!!! Már én is totál kivagyok, pedig én bő egy hétre rád tesztelek! Nagyon izgulok érted! Szerintem egy alig látható halványat fogsz tesztelni, amit le sem tudsz még fotózni!:) Aztán 2-3 nap múlva reősebbet:)

Szilvikém, tegnap nem is tudom mit csináltam, és beugrott hogy milyen gyönyörű fiú babád lesz! Ne felejtsd el, majd visszatérünk rá amikor megmutatja magát:)

Kriszti, holnap után teszt???? TE JÓ ÉG!!!!! De izgi!!! Már tűkön ülök!!!!! Sikerülnie kell, olyan szép zebrás lett, mint amit küldtem!:)

Pixi, tuti ovu után vagyunk. Még az is vicces, hogy mivel nálam is a több tüszőből 1 repedt ki, igazából én sem tudom hogy hányadik nappal kell számolni, csak az elsőhöz viszonyítok. De lehet hogy az nem jött össze, viszont pl. ma reggel egy másik találkozik a rá váró fiúkákkal...:) Ki tudja.

Szívem szerint én sem tesztelnék akkor, csak a progi miatt nem merek várni. Majd meglátjuk, lehet hogy inkább sokat pihenek és ráhúzok 1-2 napot.

Szilvi, írj magatokról is, mi újság a mensis fájáson és az álomkóron kívül? Puffadás? Több pisi? Cicifájdalom? Csajok, a mellbimbóim és a melleim... Ez iszonyú! CSak legalább tudnám, hogy van értelme!:/

Krisztinek van igaza, aki itt van velünk, 2012-ben babás lesz, és kész! Ez itt egy keltetőfészek, és öszeadódnak a babaenergiák!:) Sziasztok Kismamák, és Leendő Kismamák! Irszi

2012. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!