Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
 431/9202 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen a biztató szavakat! Aranyosak vagytok! Nem adom fel, de most nagyon kiborultam! Fel nem tudom fogni, hogy hogy is letting me több mint 7000 a hcg az sztkban! A nőgyógyászom azt mondta, hogy biztosan rossz volt az automata, ami a vért vizsgálta. A férjem is nagyon szomorú!
2012. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 432/9202 A kérdező kommentje:
Évi!Nagyo sajnálom:-(:-(mekkora csalodas lehet ez neked:-(:-(n talalok szavakat!!:-(ilyen hibat elkovetni!!ayyyy felhaborito de ez van sajnos!majd akkor most sikerül!!Nemsoka jon az ovud es jon az uj esély!szegénykem:-( Lányok Drágáim köszönöm a szurkolast<3<3<3<3jaj vajon mi lesz??!!:-)alszom is gyorsan hogy jojjon minel hamarabb a holnap es legyek mar a 11.napon:-)Puszi Mindenkinek!!
2012. júl. 25. 22:47
 433/9202 anonim ***** válasza:
91%

jó reggelt!Évi jól átvertek :( képzelem milyen csalódott lehetsz most :( sebaj fel a fejjel új hónap új remények!remélem még fogol azért jelentkezni :)

Melinda,ez a beszéd,csak így állj a dolgokhoz is továbbra :)) és zebrásodjál!!! :)))

Kriszti,már holnap teszt!!!! felkészűltél rá? nagyon izgatott vagyok már :)))

Irszi,továbbra is írd a megérzéseidet :)

Szilvi,Emerencia hova letettek? talán nagyon fáratak vagytok a pocaklakóittok miatt? :) de irigyelek titteket :)

Melinda,nem marat fent a hőm :'( leesett,de nem alaphő alá,már most tudom hogy ez a hónap sikertelen megint :( na de sebaj,szorgalmasan iszogatom a teát,két hét múlva pedig orvos :)

Pixi

2012. júl. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 434/9202 anonim ***** válasza:
91%

Itt vagyok lányok:)

Nem tűntem el,csak tegnap ennyi dolgom volt,hogy estére értünk haza....

Évi!

Nagyon sajnálom,hogy igy átvert a vérvétel,nem is értem hogy lehet ilyen!

Kriszta,Melindám!!!

Holnap péntek,nagyon drukkolok nektek:)))Mindennap az eszembe vagytok,csikosodnotok kell,nincs mese:))

Irszi!

Érezzél sok mindent,minden uj dolog ad egy kis reményt és jó ha még nem éreztél még olyat:))

Pixike!

Megy a drukk neked is,ki tudja miért esett le a hőd most:))


Nekem is leesett a 10 dpo-n:))Akkor kezdtem sejteni hogy valaminek lennie kell,mert nekem sosem esett le....

Amugy elég cikk cakk os a görbéd,ha szeretnéd mutatok a görbéimből neked,arra a doki azt mondta nekem,hogy tökéletes görbék,ilyennek kell lennie!

Mindig egy időben méred?Hol méred a hőd és milyen hőmérővel???

Mert nem mindegy sajna....

Ird le,ha tudok segitek benne,csak nekem furi,hogy fel-le megy a hőd!

Szilvi

2012. júl. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 435/9202 anonim ***** válasza:
100%

linkelj be egy be egy párat,kiváncsí vagyok rá :) higanyossal mérem és szájban,ma a 4.dpo-essett le 0,5 fokot ez nagyon sok :/ több min valószínű hogy azért ilyen cikk-cakkos görbéim vannak mert a pajzsmirigyemmel van gond :/

Pixi

2012. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 436/9202 anonim ***** válasza:
91%

Jó reggelt Kismamáim, Mindjártkismamáim!:)

Kriszti, tűkön ülök!!! Én már az ovum óta olyan szörnyen rosszul alszom... most vagy túlpihentem magam, vagy ennyire izgulok:) Az utóbbi sem nagyon érdekel, legalább sok a pozitív gondolat:D Jajj, annyira izgulok!!!!! Mit érzel??? Nagyon kár hogy elment a hosszú leveled, de írj nekünk valamit magadról!!!!

Holnap már minden bajom lesz hogy mikor jelentkezel, írd meg ma légyszi hogy reggel mikor leszel leghamarabb gépközelben!!!

És még szülinapod is lesz...:DDD Lesz tortád? Buli???:)

Évi, csak előre! Krisztinek is azt írtam a múlt hónapban, hogy ilyenkor már ébredeznek a kis petesejtek, amik közül aztán a tökéletesből lesz a következő tüszőcske!

Szilvi, mesélj!!!!! Mikor mész pontosan dokihoz??? Kismamatünetek???:)

Emerenciával vajon mi lehet???

Pixi, nyugi, nekem is cikkcakkos volt a hőgörbém, ha esetleg gondot jelent is, könnyen tudnak rajta segíteni.

De látod, Szilvi is azt írta, hogy neki is visszaesett, és nála csak annyit jelentett hogy megérkezett a kis trónörökös:) Még ne írd le ezt a hónapot, bármi történhet!!!

Tessék belém is lelket önteni, hisz én igazából azt gondolom hogy lecsúsztunk az ovuról, de nem vagyok hajlandó elfogadni. És végül is a dokim szerint pont jókor voltunk együtt...

Szóval esély mindíg van! Ha most nekem van, akkor neked is!!!

A melleim változatlanul nagyon érzékenyek, az alhasam néha furin fáj. Mintha nagyon finoman megtekernék néha a méhemnél, vagy egy csavarhúzót szúrnak bele -óvatosan. Hülyébben nem tudom megfogalmazni!:)

És tudom, még semmit sem érezhetnék... vicces!

Lányok! Ha mondjuk vasárnap volt ovum, akkor a vasárnap az első nap, és ma van az 5. dpo? Irszi

2012. júl. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 437/9202 anonim ***** válasza:
100%

Aki még nem reggelizett csajok, annak itt egy remek variáció májkrémes kenyérre!:)

[link]

Krisztikém, holnap ilyet kérj reggel az ágyikódba!!!

Meli, te mikor tesztelsz pontosan???? Irszi

2012. júl. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 438/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Jaj Irszi olyan kis Draga vagy!!Jo lenne ilyen majkremes kenyer!!:-):-)Holnap reggel nagyon koran tesztelek mert a parom hajnalban megy dolgozni es 5ora 20 korul egyutt akarjuk megcsinalni a tesztet:-):-):-)Utana meg is irom mi lett az eredmeny<3Nagyon izgulok.mellbimbi erzekenyseg maradt...tegnap szaraz voltam nincs folyasom...neha mensis erzes van.de ezek a mult ciklusban is kb igy voltak.Hat nem tom...Jaaaaa!!Tadaaaam!!ma van a 11.dpo!!:-):-)mindart holnap:-):-):-)most mar nagyon izgulok!!Pixi tenyleg ne mondd hogy nem jo ez a honap!!nem tudhatod biztosan!fel a fejjel!!!<3Irszi!Olyan jo hogy mindenfelet erzel!!!!:-)Most majd sikerult!es az orvos az doki:-):-)o aztan tudja.ha azt mondta.jokor voltatok egyutt ugy is van!!!!Elkaptàtok!!Ne felj!!<3Szilvi!Miket erzel?irj magadrol!!<3Evi!Jelentkezz es beszeljunk hatha ugy konnyebb!en ugy szeretem itt a Csajaimat!!annyi erőt adnak hogy hihetetlen!!!Emerenciánk el vagyTOK:-)tűnve<3!MELI!!!Mi most babásak leszünk es ez lesz eleted legszebb nyaralasa es a legboldogabb is!!varom a szombatot hogy mit irsz!de nem elkeseredni ha nega!!!tudod.a.10.dpo csak!!!majd pozi lesz par nap mulva!!ha meg halvany pozi lesz sirhatunk megint a boldogsagtol aj de izgi!szoritok nagyon 7 ev hosszu idő!igazan megerdemlitek mar!!!jaj nagyon szoritok!!!Puszi Nektek Drágáin!Szep napot!megyek dolizni!
2012. júl. 26. 08:51
 439/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok!


Olyan csúcs álmom volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Képzeljétek, álmomban teszteltem tök pozitívat. Nem ám halvány vonal volt rajta, hanem full pozitív és két tesztet is előttem,mert nem hittem a szememnek.


fúúúú, még most is libabőrös lettem tőle :)


Szóval pozitív lett, baromira örült az egész család. És az álmom folytatásában volt egy csodaszép barna hajú kislányom, 1 év körüli lehetett és bordó plüssrugdalózó volt rajta :) Akkor ébredt fel és várta, hogy kivegyem az ágyából :)


Hihetetlen erőt ad ez az álom! Ez nem lehet véletlen :)

Gyorsan ellőttem reggel egy LH tesztet jóstesztként, és szépen látszik ám rajta a 2. vonal. Kár, hogy nem terhességi teszt volt.


DE majd holnap reggel! Történjen csoda és legyen egy halvány vonalam!!!!! Bár még csak épp a 10.dpo-t kezdem meg holnap :(


A hasam két teljes napig iszonyat görcsölt, rohangáltam nézegetni, hogy vérzek-e, de hála nem!!!!!


Mára elmúlt :) Talán beágyazódott???


Gyerekek, én már behülyülök, de érzem, hogy ott van!!!! Csak nehogy pofás legyen a vége megint!!!!


Pixike, az nem baj, ha lement picit a hőd, holnapra szépen visszamegy, nehogy nekem feladd már!!!!!!

Irszike, amikor volt az ovud, másnap lesz csak az első dpo. Nem az ovu napján :(


Képzeljétek, még feljebb ment a hőm, mutatom a görbémet!


[link]


Bíztató?


Krisztike, mindenki tűkön ül a teszted miatt, hajrá, mind-mind Veled vagyunk és két csíkért drukkolunk!!!!!


Évi, ne csüggedj, jön a baba a köv. hónapban :)


HAJRÁ CSAJOK, BABÁSODJUNK!!!!!


Kár, hogy már csak holnap tudok írni nektek, mert utána 10 napig nem írhatok :( Nem leszek gép közelbe, de Szilvinek tudom a mobil számát és neki üzenni fogok, hogy végül babás lettem-e, és Ő majd továbbítja Nektek az üzimet :)


Szép napot mindenkinek!!!!


PUszi!


Meli

2012. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 440/9202 anonim ***** válasza:
100%

:))) tök jó Kriszti hogy ilyen boldog vagy!!!!:)))

Csajok, egy órája megettem 2 kakaós palacsintát, és most lefolytottam még 3-mal... persze nekem nem kellett volna, és tegnap este még a Merckformint is elfelejtettem bevenni... a héten már másodszor...

DE: mindjárt hányok! De jóóóóóóóóóóóóó!!!!!:) Irszi

2012. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!