Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
 411/9202 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok leendő és jelenlegi kismamák!


Éjjel nagyon fájt a pocakom, most valamivel jobb. Soha nem volt még ilyen, tehát ahogy írtátok, minden új jel, lehet egyben pozitív dolog :)


Kedves kérdező, nem baj, ha 9 dpo-n fáj a pocakod, ne félj tőle, okozhatja a baba is :) Olyan sok helyen olvastam, hogy mikor babásak lettek, fájt mensi-szerűen a pocakjuk a lányoknak!!!


Kriszti, kérlek még péntek reggel teszt után írjál azonnal, mert kb. 2 óráig tudom megnézni az üziket, és ha nem tudom meg, hogy mi a helyzet Nálad, kész, kinyír a kíváncsiság :)


Pozitív lesz, hidd el! Hányadik dpo-n leszel pénteken????

Én félek megcsinálni a tesztet.


Pixike, Irszike, Ti nektek most nagyon hosszú lesz ez a várakozás a tesztelésig, de mint ahogy mondtuk, idén itt mindenki babásodni fog, úgyhogy hajrá, számojátok a napokat!!!!


Amúgy a tüszőrepedésről annyit, hogy az 1. inszemnél mikor 8 tüszőm volt, első ovulációs napon 4 szabadult ki, és másnap is újabb 4.

Most a 2. inszemnél én már éreztem hasfájást délelőtt is, és pont aznap esett le a hőm, de ugye másnap amikor fel kellett volna mennie a hőnek, ugyanannyi volt, tehát másnap repedt a többi tüsző. Illetve lehet, hogy pénteken azért fájt annyira a hasam, mert a maradék 4 tüsző addigra érhetett be.

Komolyan, ezt nem lehet tudni.


Én csak reménykedek, de ha ezek után (hogy így fájt ma és tegnap a hasam) nem leszek babás, hát iszonyat összetörök a nyaralás kellős közepén. Nem teheti velem ezt az élet!

És pont miután hazajövünk, azon a héten lesz a párom 62 éves. Gondoljátok el, mekkora ajándék lenne neki egy baba!!! 7 év után, UrIsten :)


Évi, gratula, szívből örülünk, gyere a hírekkel folyamatosan!

Emerencia, mi a helyzet?

Szilvikém, ne aggódj, ha fáj is a pocód, a babóca helyezkedik, szövi a kis érhálózatát, 12.hétre készen kell lennie a méhlepénynek, onnantól aztán az veszi át a baba táplálását és a progi termelést. Most még fájdogál addig a pocód.


Azt hiszem, itt mind-mind szívesen átvállalnánk a pocakfájdalamat úgy, hogy tudjuk, baba van a pocónkban, igaz lányok?????


Írjatok! A görbém ma is folytatódik egyenesen, nem is görbe, hanem egy vonalzó. na, ilyen sem volt még soha, látjátok? Talán jó jel lehet????


PUSZI MINDENKINEK, SZÉP NAPOT!!!!!


Meli

2012. júl. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 412/9202 anonim ***** válasza:
91%

jó reggelt :) így van Irszi,aki itt van 2012-ben mindenkinek lesz egy pocaklakója (vagy több) szépen sorban :) csak győzzűk kivárni :D de jó lenne már ha mindenki babás lenne :) Évi,mihamarabb gyere a hírekkel nagyon várunk :)) Melinda csak pozítívan tudod ;) Kriszti,mikor lesz már pénteken? :))) annyira izgulok érted!!! :)

így alakulgat a görbém :) még sose volt ilyen hamar ilyen magas :) remélem fent is marad! :)


[link]

Pixi

2012. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 413/9202 anonim ***** válasza:
92%

[link]

Irszi

2012. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 414/9202 anonim ***** válasza:
91%

ez nagyon jó Irszi :D

Pixi

2012. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 415/9202 anonim ***** válasza:
100%

Évi, mi újság??? Gondolom még nem tudsz semmit. Jajj, nagyon bízom benne hogy ez egy gyönyörű baba a méhedben, esetleg kettő...:)


Kriszti, nagyon izgulok érted!!! Olyan jó hogy mindenféle bajod van;) Remélem azért, mert a babád rndezkedik a kuckójában!


Meli, minden rendben lesz! Azért pihizz te is minél többet, hogy ezzel is segítsd ŐT:) Biztosan ott lapul már bennt, és kezdi befurkálni magát a legjobb helyre a világon: a pocidba!!!!:)


Valaki írta hogy álterhes:) Hát, én is az leszek, azt hiszem! Ez a cicidolog olyan furi, igaz hogy még semmi sem lehetne, és a spermák miatt én esélyt sem nagyon látok.... Inkább azt gondolom, hogy talán most kezd normálisan működni a hormonrendszerem, és csak olyan dolgokat érzek életemben először így 32 évesen, amit más mindíg is érzett, minden ciklusban... Azért nekem nagyon furi. A hasfájás is megvan, most épp a bal petefészkem görcsölget egy picit, de gondolom a progi miatt szívódnak fel a tüszők, és megy bennt a harc, hisz nem azért értek meg hogy most felszívódjanak...:)

Aztán izomlázszerűen is fáj, de szerintem az meg a kispárnázás miatt van, nagyon kényelmetlen egy idő után.

Szilvi és Emerencia... nektek olyan jóóóóóóóóóóóóó! És igen, átvállalnánk minden tünetet! Én már úgy vágyom egy jó kis kismamás hányingerre, vagy undorodásra a szagoktól....

Pixi, helyzet? Irszi

2012. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 416/9202 anonim ***** válasza:
91%

Pixi, remélem mi valahogy így haladunk:

[link]

2012. júl. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 417/9202 anonim ***** válasza:
100%
Kriszti, Meli, Évi: nektek ilyesmiket kívánok a pocakba:
2012. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 418/9202 anonim ***** válasza:
91%

[link]

magzat a 4. héten, illetve:

[link]

beágyazódott petesejt: ki hol tart:)

2012. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 419/9202 anonim ***** válasza:
90%

köszi a kérdésed Irszi :)még mindég fájdogál a petefészkem úgy mint tegnap ha leülök a ha felállok,olyan minta belűlről nyomnák és egy pattanás ennyi :) nálam is újak ezzek a tünetek akárcsak nálad amiket most érzel nagyon szorítok neked :) és persze Melindának,Krisztinek és Évinek is! bár én biztos vagyok hogy mind babásak :)))

Pixi

2012. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 420/9202 anonim ***** válasza:
91%

Irszi!most jutott eszembe hogy ha mi ugyanazon a dpo-n járunk akkor mi majdnem egyszerre is szűlnénk :D de jó lenne,ha most sikerűlne :))) akkor mindig ugyanaz a vizsgálatok,UH stb. :)))

Pixi

2012. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!