Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
 371/9202 anonim ***** válasza:
100%
jó reggelt lányok! a petefészek fájdalom enyhűlt de nem múlt el :/ a hőm visszement megint,remélem most fent is marad :) Kriszti,hogy vagy?nem tudom hogy jelőlte be bárki facebookon mert nekem eddig nem kellezte ki :O de hacsak később kerestek csak szólók hogy tudjatok róla úgy keressetek hogy Tóth .... (keresztnév)gondolom tudjátok mirre gondolok :)
2012. júl. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 372/9202 anonim ***** válasza:
100%
és felponoztam mindenkit :)) Pixi
2012. júl. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 373/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Pixi!Köszi a kérdésed!Most már jól vagyok!!Elmúlt a hasfájás mégegy kicsit érezni de annyi baj legyen!:-)Ma van a 8. dpo vagy a 11.dpo de sztem 8.!ezzel számolok.Ugy gondolom hogy a születésnapomon juli 27-én fogok tesztelni már a Párom is nagyon várja ha addig nem jön meg akkor aznap fogok.Akkor leszek a.12.dpo-n és a legjobb szülinapi ajándék lenne!!!:-)Ha meg negatìv akkor olyan szülinap lesz mint a többi!:-)Akkor is boldog!:-)Mert ott lesz még egy hónap esély!:-)A ciciérzékenység maradt mára jóformán csak.Istenem még 3 nap és a 4.nap reggelén megtudjuk!!:-):-)Marhár izgi!!Szetem azért fáj még a hasad Pixi mert a folyadék ami kijött a tüszőből kicsit még b*sztatja!De ez jóóó!:-):-)Akkor tuti megvolt az ovud!:-)Puszi Mindenkinek!!Szép napot Nektek!!!
2012. júl. 23. 08:56
 374/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok! Megy a drukk mindenkinek!!!

Pixi, tuti megvolt az ovud, a pocakod meg a folyadéktól még 3-4 napig fájni fog, de az kibírható. Innentől kezdve csak számolni kell a dpo-kat :)


Én is számolom már. Nem bírom ki a 12. dpo-ig, ne hari lányok, de muszáj tesztelnem a 10.dpo-n. Tudom, negatív lesz és nagyon fog fájni a tény, de amíg nem fog megjönni, addig ott lesz a remény.

Nem érzek semmi hasfájást, elmúlt minden péntek este óta.

Ez nem tudom, jó jel-e.

Jó lenne pénteken azzal a tudattal elindulni Olaszba nyaralni egy hétre, hogy nem négyen, hanem öten megyünk. Istenem :)


Melinda

2012. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 375/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi, tessék bízni benne, hogy jókor akcióztatok. Ott az esély, bízzál benne!!!!

Tényleg baromi sok pénzbe kerül ez az egész gyerekcsinálós dolog. Kiszámoltam, mi a két havi inszemnél összesen fizettünk mindennel együtt (2x spermavizsgálat) 285.000,- Ft-ot. Eldobom az agyam.


Muszáj összejönnie, mert ahogy halad az idő, egyre elkeseredettebb kezdek lenni. Lombikot nem akarok!!!!!!!!


Pixike, a görbéd alapján 1000%, hogy tegnap megvolt az ovud, úgyhogy baromi jó volt az időzítés, összejött tuti az a kiskölyök!!!


Csajok csak pozitívan!!!! Rekordot fogunk dönteni ebben a hónapban, mert mindannyian babásak leszünk, OK?????


Bízzunk benne!!!!!!!!!!


Melinda

2012. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 376/9202 anonim ***** válasza:
100%
tényleg úgy gondoljátok hogy tegnap meg volt az ovum és azért fájdogál a hasam? :))) tegnap öszebújtuk a párommal ahogy javasoltáttok fel se kellttem csak reggel,tüsszentten egyett és jó sok cucc jött ki belőlem csak azt nm tudom eldöntenni hogy az a sajátommé volt vagy a párommé :) pedig már azt hittem meg ússzom szárazon :D e melleim kezdenek nehezűlni ez jó jell mert akkor közzeledik a nem várt napja :) Melinda,nem fog sor kerűlni a lombikra!!! drukolok nagyon :) Kriszti te mikor akarsz tesztelni majd? Pixi
2012. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 377/9202 anonim ***** válasza:
100%
láttom Kriszti mikor akarsz tesztelni :) szüli napodkor :) milyen jó is lenne ha azt írnád nekűnk akkor hogy pozí lett :)) majd dobj fel képet :)) te is Melinda :)) Pixi
2012. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 378/9202 anonim ***** válasza:
100%

Igen Kriszti, kívánom Neked a legboldogabb kétcsíkos szülinapot!!!! Teljesüljön a kívánságod, légy babás! Szívből kívánom :)


Meli

2012. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 379/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szilvus, mi van Veled? Nagyon eltűntél kismamák gyöngye :)

Jól vagytok???


Jelentkezz itt is ám :)


Meli

2012. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 380/9202 anonim ***** válasza:
100%
jajj, csajok! már pár órája megint szenvedek :(( nagyon fáj a jobb petefészkem,olyan mintha mensis görcseim lennének,és a lábam is fáj,remélem ez nem jellent rosszat :/ bekénne vennem már valami fájdalom csílapított mert úgy szedvek mint mensi első napján :( Pixi
2012. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!